Ayrılık Büyüsü

Bir çok nedenlerle ayrılık büyüsüne başvurulabilir.Eşinden ayrılmak istemeyenler,ayrılan eski sevgilinin geri dönmesi,sevenler ayrılmasın büyüsü,eski sevgilinin yeniden sevmesi için,sevgiliyle daha yakın olmak için gibi.

Ayrılık büyüsünü bi çok çekilde örneklendirebiliriz.

Biriyle beraberken başkasına aşık olan yada ilgi duyan kişiyi tekrar evine bağlamak için birlikte olduğu kişi ismi biliniyorsa ismi kullanılarak bilinmiyorsa niyet edilerek bir yumurta alınır bu yumurta beyazı akıtılarak beyazı alınmış yumurtaya besmele çekilmeden 41 kez tebbet duası okunur ,yumurtaya üflenir.Başkasına meyilli olan kişinin iç çamaşırından küçük bir parçada yumurta içine konarak yumurta da açılan delik balmumu ile kapatılır sonra bu yumurta ateşte yakılır.Etkilidir kısa süre sonra yine kendisine döndürür sevdiğini.

Erkeğin yanına gitmeden 19 defabismillahirrahmanirrahim. Ferdün hayyun kayyumun hakemün adlün kuddüsün anetil vücuhu lil-hayyil- kayyum okunup matlubun yanına varınca yüzüne karşı sıcak nefesle üflenir. Dua oklunurken başka hiç birşeyle meşgul olmamak gerekmektedir.

Eşinin kendisinden boşanmasını istemeyen kişi kuranı kerimdeki muhabbetten bahseden ayetlerden istifade edilebilir. Bu ayetler harflerinin adedi kadar yahut 100 er defa okunmaya devam edilip dua edilerek hadimlerinden yardım istenir.

Eski sevgilnizin sizi yine sevmesi için Kevser suresi tatlı bir şey üzerine harflerinin adedi kadar okunur. Okumaya başlamadan evvel niyet edilmesi gerekir. Okuma bittikten sonra önce Allahu Tealaya dua edilir. Daha sonrada ey bu duanın hadimleri bu sure-i şerife hakkı için bu tatlıyı yiyen kişini kalbine ilgili kişi adı zikredilir ve Allah’ın izni ile muhabbet eyleyin Diye hadimlerinden yardım istenir.

 

 

 

5 Responses to Ayrılık Büyüsü

 1. berkin diyor ki:

  sevgilimi geri nasıl getirebilirim ?

 2. tuğçe diyor ki:

  eşimden her gün dayak yiyorum bunun için vefk ya da celb yaptırılabilir mi ?

  • hilal diyor ki:

   Kardeşim vefk ya da celb yaptıracağına bence o kişiden boşanmayı denemelisin

   • tuğçe diyor ki:

    bende vefki ya da celbi boşanmaya ikna olsun diye istiyorum yeter ki bu adamdan kurtulayım

    • isco diyor ki:

     hocamız işini çözer tuğçe kardeşim sen merak etme bence bi an önce iletişime geç vakit kaybı olmsın Allah yardımcın olsun .

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Yandex.Metrica