Ayrılık Büyüsü

15
2761

Ayrılık büyüsü nedir ve nasıl yapılır ayrılık büyüsü nedir siz değerli okurlarımıza bu konuda bilgiler vereceğiz ; Bir çok nedenlerle ayrılık büyüsüne başvurulabilir. Eşinden ayrılmak istemeyenler,ayrılan eski sevgilinin geri dönmesi,sevenler ayrılmasın büyüsü,eski sevgilinin yeniden sevmesi için,sevgiliyle daha yakın olmak için gibi.

Ayrılık büyüsünü bi çok çekilde örneklendirebiliriz.

Biriyle beraberken başkasına aşık olan yada ilgi duyan kişiyi tekrar evine bağlamak için birlikte olduğu kişi ismi biliniyorsa ismi kullanılarak bilinmiyorsa niyet edilerek bir yumurta alınır bu yumurta beyazı akıtılarak beyazı alınmış yumurtaya besmele çekilmeden 41 kez tebbet duası okunur ,yumurtaya üflenir. Başkasına meyilli olan kişinin iç çamaşırından küçük bir parçada yumurta içine konarak yumurta da açılan delik balmumu ile kapatılır sonra bu yumurta ateşte yakılır.Etkilidir kısa süre sonra yine kendisine döndürür sevdiğini.

Erkeğin yanına gitmeden 19 defabismillahirrahmanirrahim. Ferdün hayyun kayyumun hakemün adlün kuddüsün anetil vücuhu lil-hayyil- kayyum okunup matlubun yanına varınca yüzüne karşı sıcak nefesle üflenir. Dua oklunurken başka hiç birşeyle meşgul olmamak gerekmektedir.

Eşinin kendisinden boşanmasını istemeyen kişi kuranı kerimdeki muhabbetten bahseden ayetlerden istifade edilebilir. Bu ayetler harflerinin adedi kadar yahut 100 er defa okunmaya devam edilip dua edilerek hadimlerinden yardım istenir.

Eski sevgilnizin sizi yine sevmesi için Kevser suresi tatlı bir şey üzerine harflerinin adedi kadar okunur. Okumaya başlamadan evvel niyet edilmesi gerekir. Okuma bittikten sonra önce Allahu Tealaya dua edilir. Daha sonrada ey bu duanın hadimleri bu sure-i şerife hakkı için bu tatlıyı yiyen kişini kalbine ilgili kişi adı zikredilir ve Allah’ın izni ile muhabbet eyleyin Diye hadimlerinden yardım istenir.

 

TEILEN
Önceki İçerikVefk Nedir
Sonraki İçerikBüyü Nasıl Yapılır

15 YORUMLAR

  1. Selam arkadaşlar ben medyum burak hocayla dört hafta önceden tanıştık. İnsanın başına bu hayatta herşey gelebiliyor. Ben sekiz yıllık kız arkadaşımla herşey çok güzel giderken artık birşeylerin ters gitmeye başladığını anladım. Artık istemiyordum onu nedenleri bana kalsın. Neyse çok uzatmadan konuya gireyim. Burak hocamı internette buldum hakkında çok yazı okudum. Allah’ım zeval vermesin gerçekten başarılı bir insan anladım bunu. Kırk gün sonunda da bakım olcakmış işleme. Sizin sorunlarınızda inşallah çözlür.

  2. arkadaşım bilgilendirmelerin için sağol piyasada o kadar çok dolandırıcı var ki artık kime inanacağımızı şaşırır duruma geldik bu insanlar öbür tarafta öyle bir yanacaklar ki akılları başına gelecek insanların umutlarıyla oynamak bu kadar kolay mı allah aşkına.

  3. ben ankaradan yazıyorum eşim sanırım yakında beni terk edecek ben bunu istemiyorum ayrılık olsun beni bıraksın istemiyorum kim isterki delicesine severken başka birimi var neden böyle onuda bilmiyorum napcam şimdi ben 🙁

  4. Slm ecrin. Ben daha önceden vefk yaptırmıştım ama olmamıştı. Burak hocama bunu izah ettim. O da celp isminde bir işlemden bahsetti. Vefk gibi kuralları yokmuş sadece üzerinde taşıyorsun. Gümüşe kaplattırdım üzerimde taşıdım sadece. Etkisini yaklaşık bir aydan snra görmeye başladım vefk olmamıştı bende ama bu celp çok etkili gerçekten. Bekliyorsun ama sabretmeye değer celp en iyisi dualarınıda burak hocam okuyor

  5. slm kardeş yazını görünce ilgimi çektin üzgünsün anlaşılan ama mutluluğu bulmak için doğru yere gelmişssin gerçekten bu sıkıntını detaylarıyla gönül rhatlığıyla burak hocaya anlat yukarda numarası var arayabilirsin yada mail at whats app bile var seni anlıyorum inan üzüldüm ama hayırlısı ise burak hocamın vesilesiyle Allah sanada bir çıkış yolu gösterecektir buna inan

  6. Ben de son 2 ay içinde 3 farklı medyuma başvurdum internetten bularak 3′ü de kandırdı. Bir tanesine tam tamına 12000 TL kaptırdım. Basiretim bağlandı resmen 2 günde yüzde yüz çözüm deyince nasıl gönderdim onu bile hatırlamıyorum yazınızı önceden okusaydım göndermezdim… garanti verenlere inanmayın yalancılar arkadaşlar bir saat sonra ölmeyeceğimizin garantisini kim verebilir akıl var mantık var.

CEVAP VER

Yorumu Giriniz
İsim Giriniz