Büyü Nedir

 

BÜYÜ NEDİR ?

 

Büyü, insan iradesine tesir etmek, insan iradesini değiştirmek, yönlendirmek, insan zihninde negatif vesvese uyandırmak, fikirlere tesir etmek, insan fizyolojisine tesir etmek, iş bozmak gibi meselelerde kullanılan temelinde cin denilen enerji varlıkların, varlığı ile yapılan geçici veya kalıcı etkidir.

Büyünün Yapılış Amacı

Büyü, çok çeşitli amaçlar için yapılan uygulama olduğundan esasında çok kısa bir konu değildir; ama ben burada büyüyü güncel yöneleriyle sizlere anlatmaya çalışacağım.

 

Büyü yapıldığı niyetlerle alakalı olarak büyü yapılan kişiyi etkileyecek olursa kişinin iradesinde, kararlarında ve hatta hayatında değişiklik başlar. Genellikle kötü niyetli büyülerde büyü yapılan kişinin psikolojisi, çevresi, işi yani hayatı kötü yönde etkilenir. Ve herşey tam bir muamma halini alır. Eğer ki kişi üzerine yapılmış büyünün varlığını anlayamaz ve o büyü ile yaşarsa hayatında birşeyler kötü ve eksik olur. Büyü yapılan kişi genelde değişken kişilikli iyiyi kötü, kötüyü iyi gören bir çok konuda sağlıklı karar veremeyen bir insan haline gelir. Ve genelde büyülenen insanlar büyünün etkisindendir ki, hem yardım almayı istemezler, hemde kendilerine yardım etmek isteyenlere sert çıkışlar yaparlar. Genelde bana birşey olmaz beni büyü tutmaz diye kibirlenen insanlarda büyüye fazlaca rastlanılır.

 

Çünkü büyüyle musallat olan şeytani varlıklar kendi mekanizmalarını tehdit edecek yani onları bozacak pozitif enerjiyle karşılaşmamak için büyülediği kişinin zihninde bu ve buna benzer fikirleri uyandırırlar. Bu fikirlerle hareket eden kişi kendilerini etkileyen varlıkların tam tesirine girdiğinde onların uzun süre yaşamalarına izin vermiş olurlar.

Büyü Zamanı

Büyüler kısa dönemli, uzun süreli ve ömürlük olarak üç zamanlıktır.

 

Kısa dönemli olanlar, bir zaman sonra kendiliğinden iptal olur.

Uzun zamanlı olanlar, çok uzun bir süre insan hayatını olumsuz yönde etkiler zorlaştırır.

Ömürlüklere gelince onlar; karşı kuvvetle yok edilmedikleri sürece yani ilahi güçle bedenden çıkarılmadıkları sürece bir insanın ömür boyunca hayatının mahvolmasına sebeb olur.

Büyü Nasıl Etki Eder

Emin olun ki, büyü cinlerle yapılan metafizik bir oyundur, karanlık oyun. Ve yine emin olun ki, şeytan cinlerdendir meleklerden değil. Bunu ben değil kutsal kitap söylüyor. İnsan iradesiyle yaşayan ve karar veren bir varlıktır. Şeytan ise , kıyamete kadar mühlet verilmiş olan cinlerdir “şeytan insanlardan da olur cinlerden de”. Bakın dikkat edin. İnsan iradesi ve kıyamete kadar yeryüzünde mühlet verilmiş bir varlık. Peki büyü neydi? İnsan iradesine musallat edilen şeytani varlıklar. Her aklı olan insan bu gerçeklerden anlayacaktır ki, büyü denilen şey vardır ve insan hayatını olumsuz yönde etkileyebilir. Ve kıyamete kadar mühlet verilen şeytanla beraber büyüde varlığını devam ettirecektir.

 

ÜZERIMDE BÜYÜ VARMI?

 

Büyüler Belirli Siniflarla Gruplanmistir:

Secere (Aileden Gelen Geçmişten Etki…)

Çapraz ( Bir Kisiyi Birden fazla Farkli noktalardan yapilan )

Mender ( Ayriligina Yönelik çok güçlüdür..)

Zilhar ( Basit ama kisiyi iç sikintisini artiran tarz..)

Burma ( Neye el atsa kurusun Iflas etsin…)

Hahame ( Incil ve tevrat tan faydalanilir bir haham yada papazdan faydalanilir etkisi güçlü tarzlari barindirir.Halk arasinda Papaz Büyüsü de denir)

Sereme ( Yildiz düşürmek ruhu hapsetmek için yapilir)

Cannile ( Cin musallat etmek için yapilir..)

Pindar ( Hayvan sakadatiyla yapilan hastalik felç büyü tarzlarini içerir.)

Kirca ( Aile de Anneyi babayi kardesleri birbirine düşürme …)

Elamme (Korku Hiper panik Karabasan v.b için Genelde Savaslarda ordulara karsi kullanilmistir…)

Daha Yızlerce Büyü için bunlar Katagorize edilmis ve adlandirilmistir.)

 

1)Askta Her sey çok iyi güzel giderken birden biçak gibi Iliskiniz kesildi ise!

 

2) Isinizde Basarilisiniz Fakat Ne yaparsaniz yapin Düsündügünüzün Olmasi gereken olumlu sonuçları maddi olarak alamiyorsaniz.!

 

3) Esiniz Artik size dokunmak hatta görmek dahi istemiyor Sizi Seytan gibi gürüyor yada Eski ilgisi ve davranislari tamamen degisti ise .!

 

4) Mutlu ve Huzurlu olamiyorsaniz sürekli bas agrisi,Iç sikintisi,Ani panik ataklar,Süphecilik,Yanlizlik hissi,Kimseye güvenememe ,Uyku düzensizligi, Banyoda gözlerinizi kapali tutmaktan korkma ….

 

  Hanımların Şikayetleri;
 
 1-Ümmüs sübyan.. (kadınların korkulu rüyası) hamilelik döneminde çocuğun henüz ceninlik aşamasında oluşmasını önleyen durum, hamile kalamamak..
 
 2-Nişanlılıkta başlayan,bazen evliliğe kadar bazen de evlilikten sonra da devam edebilen ağlamalar,boğucu sıkıntılar, bayılma ve baygınlık turu kendinden geçmeler,kabuslu rüyalar,korkmalar,yalnız kalamamaklar,hayal görmeler..
 
 3-Loğusalık döneminde irkilmeler,korkmalar,ani bayılmalar,ağlamalar..
 
 4-Nişanlı yada evli iken,esiyle hiç bir sorunu olmadığı halde gördüğü bir insana karşı (tanısın,tanımasın) karşı inanılmaz duygu ve istekle bağlanmak, yada bağlandığını zannetmek..Bu sorun evli ve nişanlı olmayan insanlarda da gözlenmekle beraber onların Yıldırım aşkı tanımlaması fazla üzerinde durmamalarını sağlıyor..
 
 5-Rüyada tecavüze uğradığını sanmak.. (kalktığında ise tecavüzün bir çok belirtisini görüp,o yorgunluğu hissetmek)
 
 
 Erkek ve hanımların müşterek şikayetleri;
 
 1-Ani bayılmalar..
 
 2-Sonradan oluşan kekemelikler..
 
 
 3-Bir turlu temizlendiğine inanmadığımız uzuvlarımız.(eller ve ayaklar gibi)
 
 4-Sara turu rahatsızlıklar..
 
 5-Nişan ve Evlilik teşebbüslerindeki başarısızlıklar, yada hiç o aşamaya gelememek (Kısmetin bağlı olması)
 
 6-Cinsel isteksizlik(normal yaslarda olunmasına rağmen gücün azalması yada bitmesi)
 
 7-Uykusuzluk.. (Bir turlu uyuyamamak, yada uykuya doyamamak)
 
 8-Eşlerin birbirlerinden soğuması ve nefrete donen ilişkiler
 (aslında hiç bir gerekte yokken)
 
 9-Eslerin birbirlerini aldattığı varsayımları.. (kendi kendilerini yiyip bitiren, rahatsız edici kıskançlıklar)
 
 10-Ani ve aşırı korkmalar
 
 11-İnsan tipinden farklı değişik ve korkunç kişiler görmek yada gördüğünü hissetmek..
 
 12-Aynı rüyayı yada kabusu peş peşe görmek ve etkisinden kurtulamamak..

 

daha sayabilecegim pek çok Rahatsiz edici huzur bozucu Halleriniz irade disi davranislariniz varsa mutlaka ,Ebced'i depna ya baktiriniz.

Erken Teshis sizi her zaman Hayatinizin birdaha geri dönüsi olmiyan yollara girmesine daha basinda Farkettirip Engelliyebilir.Ebced'i depna Seytanin Hiç sevmedigi bir kelimedir.

{jcomments on}

18 Responses to Büyü Nedir

 1. bekir diyor ki:

  Burak hocam sevdiğim biri var o da beni seviyo ailesi problem çıkarıyor istemiyor beraber olmamızı yorumları okudum celb etkiliymis yaptirmak istiyorum size nasıl ulasabilirim

 2. ayşe diyor ki:

  Arkadaslar vefkim tutarsa buradan yazıp sizi bilgilendirmek istiyordum ve tuttu sevgilim benimle barışmak istedi:) Allah razı olsun Burak hocadan

 3. tuğçe diyor ki:

  Arkadaşlar mail de hocamız hemen cevap veriyor mu yoksa aramak mı daha iyi olur aramak benim.icin biraz sıkıntı ya.

 4. şimay diyor ki:

  eşim beni terketti acil yardım

 5. seren diyor ki:

  Defalarca dolandırıldım garanti verdikleri halde işimi yapamadılar yorumları gördüm guvenebilir miyim gercekten oluyo mu

  • dilan diyor ki:

   Bende aynı şekilde guvenmiyordum ama son sansımdı üstelik celb yaptırdım ve devam ediyo hala etkileri gayet iyi

 6. mirac diyor ki:

  burak hocamın yaptıgı vefk on gün sonra etkisini gösterdi..allah ondan razı olsun..yirmiüç gün oldu ve herşey tam anlamıyla yolunda…

 7. s.c diyor ki:

  arkadaslar bende vefk yaptırdım son 4 gunum ayrı değildik ama eskiye göre daha fazla düşüyor üzerim. yalnız ara sıra tartşıyoruz ve beni çok kırıyor. celp yaptırmak isterim yapılan yorumlara göre ama pahalı oldugunu söylüyorlar kac lira bilgi verirmisiniz. celp daha etkili sanırım. birde celp yaptırdıgımızda nasıl kullanıcaz vefk de alkol alınmıyor ve adetliyken taşınmıyormus. ara sıra erkek arkadaşımla oturup alkol alırdık oda soruyor bana neden almıyorsun diye bende 40 gün almicam kendime söz verdim dedim. yardımcı olurmusunuz

 8. heyecanlı ve sabırsız diyor ki:

  benim 23 ncü günde olmuştu ama yinede 40 gece okudum duayı sonra hocam bakımını yaptı tutmuş dedi evde yükseğe kaldırdım

 9. Merve diyor ki:

  Hocam sevgilimle 2 sene oldu cikiyoruz ve biz cok mutluyuz fakat ailem istemiyor sebebi cok sacma mailden yazarsaniz sevinirim sizden ricam olacak lütfen hocam sıkıntı içindeyim

 10. mahmut diyor ki:

  Merve arkadaş yukarıda burak hocanın numarası var ordan ara bence kendisini direk burda gelen ziyaretçiler giriyor

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yandex.Metrica