Büyü

16
1241

Büyü nedir ve nasıl yapılır büyü hakkında bilinmeyen detaylar neler siz değerli okurlarımıza bu konuda önemli bilgiler vereceğiz ; Büyü`nün özü, kökü, CİN`lere dayanmaktadır.Bütün mukaddes kitapların, önceki “sahife”ler de dahil olmak üzere Tevrat, Zebur, İncil ve Kur`ân her bir âyetinin, her bir kelimesinin 8 hizmetlisi yâni “hadimi” vardır.Yâni, her devirde nâzil olmuş bulunan mukaddes kitapların orijinalini meydana getiren kelimelerin her birine 8 hadim-hizmetli-vazifeli kılınmıştır.

Süryani dilinde de yapılan bazı büyü çeşitleri bulunmakta ve geçmişten bu güne kadar gizemini korumaktadır. Genel olarak bakılınca büyü bir çok amaca hizmet etmek, dilek sahibi olan kimsenin istek ve arzularını gerçekleştirmek amacıyla hazırlanır. Büyüleri ak ve kara olarak iki sınıfta ayırmamız mümkün. Ak büyü adından da anlaşıldığı üzere temiz ve saflığı sembolize eder. Kara büyü ise aynı şekilde kötülük hoş olmayan durumların yapımında tercih edilir.

Aşık etme, bağlama, giden sevdiğini geri getirme veya kısmet açma evlilik gibi konular için yapılan büyüler ak olarak beyaz konusuna girer. Bunların yanı sıra rahmani olarak etkili esmalarla oluşturulan güçlü dualara da yer verilmiştir. Aşk bağlama konuları içinde hazırlanan ve etkileri oldukça yüksek derecede seyreden işlemlerdir. Yapımı için bir takım bilgiler gerekir veya bilgilerin eksik olması durumlarında resim ile de yapılabilir. Bu uygulamalarda sabır önemli bir konudadır. Çünkü yapılan işlemin etkisin arttırmak için karamsarlık yada olumsuz negatif düşünceleri üzerinize çekmemelisiniz. Her insanda olan ruhsal güç irade ve direnç farklı farklı olmaktadır. Dolayısıyla görülen etkiler kimi insanda erkenden gerçekleşirken kimisinde geç olabilmektedir. Bu konuyla ilgili sorunlarınızı dile getirmek danışmak ve bilgi almak için iletişime geçebilirsiniz.

TEILEN
Önceki İçerikKara Büyü
Sonraki İçerikHavas

16 YORUMLAR

  1. Daha önce üç kere yaptırdım eşimin bana tekrar dönmesi için garanti vermelerine rağmen olmadı paramdan oldum şimdi burada yorumları okuyunca Burak hoca daha güvenilir geldi yaptırmyaı düşünüyorum ama yine de içimde olmayacak korkusu var

  2. Burak hocam dan Allah razı olsun celb işlemi yaptirmistim bende buradaki yorumlara bakarak com etkili oldu eşimle aramız düzeldi şimdi evine bağlı beni de çok seviyor bunları belli ediyor çok mutluyum dilerim sizlerin de sorunları çözülür

  3. Bende yaptırmak istiyorum ilk defa böyle birşeye başvuruyorum benim öğrenmek istediğim şey büyü var mı üzerimde çünkü kimi istesem olmadı hep yarım kaldı artık kendimden şüphe etmeye başladım.

CEVAP VER

Yorumu Giriniz
İsim Giriniz