İş,Şans ve Kısmet Açma

Kısmeti ve bereketi kapalı olup evlenemeyen veya iş bulup çalışamayan yada kendine bir iş kuramayan hatta ve hatta el attığım yerler kuruyor diyenlere sesleniyorum….

Allah’ın lütfü keremi ile hepsinin çaresi var..

Evlilik İçin Kısmet Açma ve Kısmet Kapalılığı içinde çare var.

Peygamber efendimizin sahabelere öğrettiği, hatta Allah dostlarının, kalp gözü açık olan basiret erbabının okudukları yazdıkları ve bizlere tavsiye ve tasvip ettikleri ayet ve dualar vardır ki bu gibi kısmetsizlik ve uğursuzlukları tamamen ortadan kaldırmaktadır…

Erkek veya bayan hiç isteyeni çıkmaz, nasibi kapalıdır. Sanki bir tek seveni yokmuş gibi garip bir meseledir.
Konu bir çok şekilde ele alınabilir.Halk arasında kısmetim kapalı gibi bir deyim bile vardır. Biz kapalı olan nasip – kısmetin açılması için duası yapılır. Yüce Allah dan kişi için yardım istenir.Yüce Allah dostlarının bir dediğini iki etmez.. Muhatabın üzerinde albenili yıldızlar parlar sanki , bir bakan tekrar bakmak ister. Çünkü yüce Allah tarafından çekicilik ve cazibe muhatabın üzerine etrafına gelmiştir.

Örneğin : hiç arkadaşı olmayan bir bayanın bir çok arkadaşı oluverir .erkek içinde aynıdır.

Bizde vesile olabilirsek ne mutlu bize …!

KISMET AÇMA NEDİR ?

Müslüman, dünya hayatında kendisine tayin olunan yazgısını tevekkülle, sabırla ve metanetle Allah’ın taktiri olduğunu bilerek yaşarsa, hem inancını yüceltmiş hemde kendi değerini arttırmış olur.Ancak ; maalesef dünyada bazı kimseler dürüst ve sağlam bir inanca sahip değil.Kimse bir diğerinin başarısını, daha iyi yerlere gelmesini ve mutluluğunu kabullenemiyor.Bu düşüncelerden hareket ederek de en yakın dostunu, arkadaşını, ailesinden birini veya düşmanı olduğu düşündüğü kimseleri, “BÜYÜ” yaptırarak, ilerleyip kendinden daha iyi konuma gelmemesi amacıyla engelliyor.

Toplumumuzda bu “KISMETİ BAĞLANMAK veya KISMETİ KESİLMEK” olarak tabir ediliyor.Kazanç kapısının bir anda kapanması, kazancın azalması, kendisiyle evlenmek isteyen birinin çıkmaması, daha önceden kendisine nasip olan bir şeyin artık nasip olmaması, tuttuğu dalın kuruması, gibi sonuçlar doğuruyor. Yaradan yaratığı kulunun kısmetini kapatırmı, bu düşünülemez…Ancak; bu gibi durumlar haset ve çekememezlik gibi düşüncelerle insanlara büyü vasıtasıyle yapılıyor. Yaratılanların hepsinin kısmeti açıktır.Bir takım insanlar “KISMET AÇMA”nın insanların yazgısının değiştirmek olduğunu düşünüyor.Allah onların günahlarını affetsin.Gerçekte “KISMET AÇMA” kişinin kendisinin bilmeden veya bir başkası tarafından bilinçli olarak önüne koyduğu engellerin kaldırılması işlemidir.

KISMET NASIL AÇILIR ?

Kişiye özel olarak yapılan bu çalışmada, kısmeti kapalı olduğu düşünülen kişi hakkında ön bilgiler alınır ve Ruhani Alemden destek alınarak gerçekte kişinin önünde bir engelin olup olmadığı tespit edilir.Böyle bir hal tespit edilirse kişinin içinde bulunduğu duruma göre Hadimi (Görevli Cin) atanır ve “VEFK” hazırlanmaya başlanır.Sonrasında kişinin bu rahatsızlıktan kurtulması amacıyla dua oluşturulur.

Kısmet Açma Yöntemleri

Kişi; üzerinde taşıdığı Vefk ve okuduğu dualarla oluşturduğu pozitif enerji sayesinde, içinde bulunduğu sıkıntı ve engelleri kaldırılmaya başlar.Bir çok kişi kısmetinin kapalı olduğunun farkında değildir. Gerçekte hedeflediği yere varabilmesi için önünde hiç bir engel yokken, anlaşılamayan bir nedenle yapmak istedikleri gerçekleşmez, olumsuz sonuçlanır.

Uygulamanın başarıya ulaşması öncelikle Cenab-ı Hakk’ın iznine, sonrasında bizlerin gayreti, sizlerin inancına bağlıdır.Burada çalışması gereken sadece biz değil, aslen bizden sonra sizlerin çalışmasıdır.

Daha Detaylı Bilgi İçin İletişime Geçiniz.

medyumburak@gmail.com
burak@medyumburak.com

20 Responses to İş,Şans ve Kısmet Açma

 1. zerrin diyor ki:

  Arkadaşlar ben de vefk yaptımak istiyorum kısmet kapalılığı için aranızda yaptıran var mı ???

  • Samir diyor ki:

   Kardeş ben yeni yaptırdım daha henüz elime ulaşmadı bir kaç gün içinde gelecek bekleme süresi geçtikten sonra etkisi olup olmadığını bildiririm .

 2. dilan diyor ki:

  Oğlumun kısmeti kapalı evlilik yapsın mutlu olsun istiyorum bana yardımcı olabilir misiniz

 3. güler diyor ki:

  mrhb hocam size nasıl ulaşabiliriz

 4. güler diyor ki:

  mrb hocam sizle görüşmek istiyorum

 5. yeşim diyor ki:

  Merhaba benim bahtım baglı idi birisinden yardaım aldım ama hala aynı farklılık yok nasıl bozulabilir.

 6. murat diyor ki:

  Benim hayatımda hiç bir işim yolunda gitmiyor ne iş konusunda nede evlilikte hata gecen sene evlendim 8 ay birlikten sonra ayrıldım her konuda sıkıntı yaşadım ilginiz için teşekkürler

 7. İlman tüfekçi diyor ki:

  iki oğlum var büyüğünün evlenmesini istiyorum küçüğüde çalışmıyor işdediğinde bize kızıyor işe girip çalışması için ne yapabilirim birgün işe gidiyor ertesi gün işten kaçıyor ondan sonra eve gelmiyor

 8. ali yet diyor ki:

  Benim hiç işim iyi gitmiyor olacak olan işimde olmuyot açapa işeymi yapdılar uardımcı olursanız sevinirim

  • remziye k diyor ki:

   Merhaba isim vermeyeyim bizimde kargo şirketimiz var şube bizm yani. Burak beyden Allah razı olsun bana kısmet celbi yaptı işlerimiz daha iyi yurt dışı ağırlıklı kargo transferleride yapmaya başladım. Maddiyat şans kısmet konusjdna çok iyi gelişmeler var çok şükür

 9. Ferdal diyor ki:

  Tek geçerim medyum burak hocayı 😉

 10. nazif diyor ki:

  şansım çok kötü oldunu düşünüyurum

  • Murat diyor ki:

   Kısmet açma şans celbi yaptırabilirsiniz nazif bey. Bende yaptırmıştım daha önceden. Şimdide farklı bir konu için destek alıyorum. Allah razı olsun çok düzgün birisi, kendisini tanıdığım için çok memnunum. Bıkmadan usanmadan uğraştı ilgileniyor ve çok samimi bir insandır.

 11. Kadir diyor ki:

  Abimin iş yönünden ve evlilik yönünden kısmetinin açılmasını istiyorum.hayırlı bir iş ve eş..abim 36 yaşında.nasıl yardımcı olabilirsiniz

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yandex.Metrica