Papaz Büyüsü

49
1081

Bir çok kişinin merak ettiği ve çoğu zaman yapılan bu büyü etkili bir büyü olmak ile beraber Papaz büyüsü nedir nasıl yapılır soruları ile karşılaşıyoruz. Papaz büyüsü yapma ve nasıl yapılır diye merak edenler için buyrun ;

hayz kanı ile yapılan ve pagan dönemlerden kalan en etkili büyü çeşitlerinden birisidir…
-genellikle kadim süryani dili ile okunan dualar kullanıldığı için papaz büyüsü adını alır…
-kadının hayz günü başlangıcın daki ilk kan ile yapılır…
-sıcak ve soğuk şekli vardır…
-bir çok amaç için yapılır (bağlama,muhabbet,kısırlık,soğutma ve cinsel tercih değişikliği için)
-bazı ünlü bayanların genç erkekler üzerinde uygulattığı gibi bir rivayet te vardır…
Genel olarak bakılınca papaz büyüsü, bir çok amaç ve hizmet için hazırlanabilen etkilerini tüm Dünya’ya bildirmiş bir uygulamadır. Erkeğe bağlama için yapılan papaz büyüsünde kadının hayz kanı kullanılırken kadına yapılan papaz büyüsü işlemleride sprem kullanıldığı ileri sürülmektedir. Ancak bu uygulama bildiği gibi veya anlatıldığı gibi kolay değildir. Bazı insanlar papaz büyüsü denilince halen bu işlemi yanlızca papazların yaptığını düşünmektedir. Bu esasında yanlış bir bilgidir. Papaz büyüleri yapımı zor olduğu kadar işlemi kullanan kişi içinde oldukça zor tarifleri bulunur. Malesef günümüzde papaz büyüsü adı altında insanlara bu tarz şeyleri yaptığını söyleyen insanlar oldukça fazla. Bilgi eksikliği veya yanlış yönlendirme ya da yapılan işlemin gerçekten papaz büyüsü mü değilmi olup olmadığını anlamak bu kimse için de zordur.
İnsanların bu tarz uygulama ve işlemler yaptırmak yerine haram olmayan rahmani tılsım ve dualar ile çalışmalar hazırlatması bu durumda daha uygun olacaktır. Gerçek anlamda şeytani olmayan ve rahmani olarak bilinip hazırlanan bir çok uygulama ve tertipler de vardır. İnsanların bunları yaparak her dilek ve isteklerinizi yaradandan istemesi makbuldür. Dilek ve hacetlerin kabulü için bu konuda destek alarak danışabileceğiniz dürüst bir insan size asla zarar getirmez. Gerçek anlamda bu işi yapan kişilerin sayısı oldukça azaldı. Günümüzde doğru kişiyi bulmak için çok çaba sarf etmek gerekebiliyor. Eğer sizde bu veya benzer konularda muzdarip ve bilgi alıp danışmak istiyorsanız bir telefon kadar uzağınızdayım.

Adet Kanıyla Büyü Nasıl Yapılır

Adet kanı büyüsü asılında papaz büyüsünün değişik bir yapılış şekli olarak değerlendirilebilir.Diğer yöntem malzemelerle birlikte bir papazdan yardım isteme yöntemidir.

Papaz Büyüsü Nasıl Bozulur

Papaz Büyüsü genelde tersi işlem yapılarak bozulur.Papaz Büyüsü Bozulması işin ehli hoca veya medyum tarafından yapılmalıdır.

Papaz büyüsü hakkında daha detay bilgi almak için lütfen irtibata geçiniz.

 

 

TEILEN
Önceki İçerikAşk Bağlama Celbi
Sonraki İçerikMuhabbet Büyüsü

49 YORUMLAR

  1. çok sevdiğim kendime bağlamak istediğim birisi var daha önce çok daha iyiydik ama yüz vermiyordu burak hocayı bende google de buldum iyiki tanımışım kendisi çok güzel koca yürekli bir adam gerçekten bana yardımcı oldu ilk başta insan ikilemde kalıyor ama çok araştırdım sonra emin oldum beni pişman etmedi güven veren o ses tonuyla herşeyi en başında anlattı söyledi Allah eline koluna kötülük göstertmesin gerçekten çok yardımsever bir insan dürüst

  2. Burak beyin bana da çok yardımı dokundu asla inkar edemem. Çok yardım eden biri. Zaten konuşmalarından anlarsınız. Beş sene önce de var dı şimdide var herşeyi aynı bu da dürstlüğün bir göstergesidir.

CEVAP VER

Yorumu Giriniz
İsim Giriniz