Medyum Burak
Bize Hemen Ula��n
Tel

KATEGORİLER

Bize eposta göndererek ulaşabilir ve sorunlarınızı gönül rahatlığıyla bize danışabilirsiniz. Tüm yazışmalar gizli kalacak ve 3ncü şahıslarla kesinlikle paylaşılmayacaktır.
Rüyada Ağaca Çıkmak Yazdır E-posta
Agaçlar kadınlara ve ahlakları farklı çeşitli erkeklere delalet eder. Agaç görmek kavgaya da işarettir. Tanınmayan agaçları görmek,endişe,şiddet ve bagırmaya yorulur.
           Turunç,limon ve agaç kavunu gibi hem meyvası yenen ve hem de koklanan agaçları görmek dış ve niçinin iyiligine ilimle beraber amelin ve sözle beraber fiilin bulunjmasına işaret eder. Yapragını döken agaçları görmek zenginlige,ezbercilige,unutkanlıga,üzüntü ve sevince delalet eder. Yapragını dökmeyen agaçları görmek,uzun ömre,rızkın devamına,zenginlige ve dinde sebat etmeye işaret eder.
          Agaçların üzerine yattıgını gören kimse çocugu çok olur. Agaç üzerinde bulundugu gören kimse çekindigi şeyden  kurtulur.
          Bir kimse rüyada bir agaç ekse ve o agaç da filizlenmeyen başlasa o kimse bir aileye damat olmakla şerefe kavuşur. Çınar,selvi ve ılgın gibi meyvesiz büyük agaçlar sert şöhret sahibi kendilerinde mal ve hayır olmayan adamlara delalet eder. Dikenli agaç maksadı güç ve çetin bir adama işaret eder. Rüyada ir agaç kestigini gören kimse kayba ugrar.
          Rüyada kendi bahçesine bi takım agaçlar diktigini gören kimsenin bir takım çocugu dünyaya gelir ki onların ömürlerinin uzunluk ve kısalıgı o agaçların hepsi erkege veya kadına  yahut  şüpheli kazanca yada eski ilimjlere işaret eder. Halk ile beraber agacın altında oturmak rüya sahibinin kitap ve sünnete uydugundan dolayı Allah’ü Teala’nın ondan razı olmasına işaret eder.
          Rüyada tuba agacını görmek,onun gölgesinde duranın veya ona dayanan kimenin gidecegi yerin güzel olacagına delalet eder. Dag ve derelerin agaçları nazik ibadetlere umulmayan yerden gelecek rızka yorumlanır.
          Agaç üzerine çıktıgını gören kimse bir adamı bir şeyden alıkkoyar. Agaçtan aşagı indigini veya düştügünü görse yapacagı herhangi bir işi bitiremez. Bir agaçtan düşerek sakatlandıgını gören büyük bir adamın zulmüne ugrar. Eger agaç kırılıp yere düşerse kendisine zulüm eden kimse ölür.bir çok agaçlara sahip oldugunu gören bir toplumun bgaşına geçer.
         Agacın dalları kardeşlere ve akrabaya işarettir. Bir agacın dallarının azalması da bunun aksiyle yorumlanır. Başkasının malı olan bir agaçtan bir dal kestigini gören ev halkından birini yanından  uzaklaştırır. Bir agacın bir dalının kurudugunu görmek akrabasından birinin ölümüne; eger bu agaç bir başkasının malı ise,onun akrabasından birinin vefatına; kendisine bir dal verildigini görmek ise,evladının malından bir şey alıp yiyecegine işaret eder.
          Agacın altından yaprak topladıgını görmek,her ne şekilde olursa olsun muradının olacagına işarettir. Agaçtan meyve topladıgını görmek evlada;türlü türlü meyveleri taşıyan bir çok agaçlara sahip oldugunu görmek ,güzel bir hayata,ömrün uzunlugunu  ve zafere işarettir. Bazan da agaç görmek dükkanlara,sofralara,hizmetçilere,hayvanata,lokanta,anbar ve mahzen olarak bilinen diger yerlere işaret eder.
           Rüyada bir agaç ektigini gören kimse bir şerefe erer ve o agacın kıymeti miktarı kendiside bir adama itimat eder. Ektigi tohumun filizlenmesinin yorumu da böyledir. Eger ekilen tahum filizlenmezse,rüyayı gmrene bir keder erişir.
         Rüyada kayısı agacından meyve topladıgını gören kimse zengin bir kadınla evlenir. Elma sahibi hizmet sahibi adamdır. Şaftali agacı, zengin, yigit ve çok mal biriktiren bir adamdır. Armut agacı,çoluk çocugu ile iyi geçinen bir adamdır. Ilgın agacı fakirlere faydası ve zenginlere zararı olan münafık bir adamdır.
         Kayısı agacı bütün insanlara fatdalı bir adamdır. İncir agacı,faydalı,sert ve malı çok adamdır. Keçiboynuzu agacı faydaı ve hayrı az bir adamdır. Limon agacı halka faydası çok bir adamdır. Bazı yorumcular limon agacı,malı çok ve bütün hallerinde hayırlı ve faydalı meşru bir kadındır derler.
 

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

Önemli Duyuru

Büyücü

SİZDEN GELENLER

İSTANBUL (S.T BAYAN 28) Burak hocam Allah sizden razı olsun. Çok sevdiğim çocukluk aşkıma bir türlü kavuşamamıştım. İmdadıma siz yetiştiniz. Artık o benim kocam, sizin sayenizde çok mutlu evliliğim oldu. ne kadar teşekkür etsem azdır.
İzmir (A.R BAYAN 35)

Beni çok sevdiğini sandım adam birden bire değişmeye başladı ve bana ciddi bir şekilde zarar vermeye başlamıştı.Evime geliyor,Komşularıma rezil oluyordum.Onu kendimden soğutmak ve uzak tutmak için burak hocaya başvurdum.İzmiri bile terk etti hayatımdan çıktı.Şu an kendime yeni bir hayat kurdum.Yeni bir beraberliğim var teşekkürler burak hocam Allah sizden razı olsun

İzmir (M.D Bayan 34)

Kocamı eve bağlamak istiyordum,Sürekli içki içip eve geç geliyordu. Burak Hocama ulaşmak nasip oldu. Kocam adeta mum gibi oldu. Artık sözümden çıkmıyor, bir dediğimi iki etmiyor. Evine bağlı bir eş haline geldi, Burak Hocam Allah Senden razı olsun sayenden yuvam kurtuldu

Ankara (B.N ERKEK 40)

Burak Hocam sayesinde işlerim yoluna girdi. Kısmetim o kadar kapalıydı ki nereye elimi atsam kuruyordu kısmetimi açtırmak için internette arama yaparken burak hocama rast geldim, İyikide rast gelmişim. Yazdığı muska sayesinde işlerim o kadar açıldı ki ikinci işi bile kurdum.Allah senden razı olsun hocam iyiki varsın.Dualarım Seninle

Bursa (A.F BAYAN 21)

aşk karşılıksız olunca gerçektende çok ama çok acı veriyor. ölümden kötü birini ibadet eder gibi düşünüpte karşılığını alamamak. şuan için böyle bir üzüntü söz konusu değil Medyum Burak hocam sağolsun. içimde yaşananların burukluğu hala olasada şuanda mutluyum. Allah sizden razı olsun.

Antalya (A.F BAYAN 21)

Sevdiğimden ayrılalı 6 ay olmuştu. Onsuz yapamıyor,nefes dahi alamıyordum. Çok severken ayırmışlardı bizi. Ailelerimiz birlikteliğimize karşı çıkıyorlardı.Burak Hocamla bir arkadaş sayesinde görüştüm.Yaptığı vefk sayesinde ailelerimiz görüşmemize ikna oldular. Artık evlenmemize hiç bir engel kalmadı Allah senden binkere razı olsun burak hocam. Sayende oldu herşey.Selametle

Paris-Fransa (S.D Bayan 46)

Nişanlımla sürekli sorun yaşıyorduk bununda nedeni o kaynanam olacak kadındı.Sürekli işlerime karışırdı.Ayrıca kocamı kıskanır bizde bir özel hayatı çok görürdü.Neyseki Burak Hocamı buldum.Kaynanamın benden ve kocamdan soğuması ve ayrılması için yaptığı vefk işe yaradı:Kocamla yalnız kalabiliyoruz.Tam anlamıyla karı koca olabildik.

İstanbul-Türkiye (F.D Bayan 53)

25 yıllık evlilik ve 4 tane çocuktan sonra kocamla adeta ipler kopma noktasına gelmişti,Çok çaresizdim,Kardeşim sizi bulmuş ilk etapda biraz çekinerek baksamda buğün yuvamın ayakta kalma sebebi sizsiniz hocam yaptıgınız vefk sayesinde kocam bana ve çocuklarıma sahip çıktı.Sizi sonsuz teşekkürlerimi gönderirken tüm çevreme sizi öneriyorum.Sağlıkla Kalın Hocam

DÜSSELDORF-Almanya (M.S Erkek 29)

2 yıldan beri düzenli giden ilişkim ortada bir neden yokken sona ermişti.Dünya başıma yıkılmış ne yapacağımı bilemiyordum. İnternette gezerken burak hocamın sitesine girdim.Oldukça güven verdi.Aradım konuştum.Vefki önerdi,Sevdiğim bana geri döndü. Dünya başıma yıkılmışken şimdi dünyanın en mutlu insanı benim.Çok sağol hocam sayende aşkıma kavuştum.Selametle kal hocam

Adana (C.G Bayan 25)

Nişanlımla evlenme arifesindeyken nedensiz bir şekilde ayrıldım.Nişanlım bir anda değişmişti.Benim ağlamaktan başka çarem yoktu tabiki kuzanim burak hocayı önerene kadar.Burak hocamın yaptıgı vefk kısa zamanda etkisini gösterdi.Artık nişanlı değil evliyiz burak hocam sayesinde tabiki.Sizi herkese öneriyorum hocam iyiki varsınız.Dualarım sizinle her zaman

Antalya (D.E Bayan 28)

Yıllardan beri gitmediğim hoca kalmamıştı.Güzel ve bakımlı bir bayan olmama rağmen bir türlü evlenemiyordum,Kaç kere görücü geldi sayısını ben bile hatırlamıyorum.Derken bir gün burak hocamın sitesiyle karşılaştım.İlk etapda üstümde kısmet kapalılığı olabileceğine inanmıyordum.Ancak burak hocam üstümdeki karabulutların nedenini söyleyince şok olmuştum.Ancak hazırladığı muska kısa sürede etkisini gösterdi.Şu anda evliyim ve birde elinizden öper çocugum var.İyiki varsınız burak hocam sayenizde hayatım değişti.herkese sizi öneriyorum.Sağlıkla ve dua ile kalın hocam

Avusturya (R.B Bayan 28)

Ayrılık acısından ne yapacağımı bilemez vaziyetteydim.Hayat benim için adeta bitmişti.Hiç bir şeyin manası yoktu.Bir gün interneti karıştırırken Burak Hocamın sitesine girdim.Tereddütlerim vardı başta ancak içimdeki ses aramamı konuşmamı söyledi.Burak hocamla konuştuktan sonra vefk tılsımını yaptırmaya karar verdim.İyikide karar vermişim sevdiğim erkek bana döndü sonunda burak hocam iyiki varsın.Allah seni başımızdan eksik etmesin

Avustralya (K.Y Erkek 26)

Gurbette olmam nedeniyle bekar hayatı sürüyordum.Bir yandan ailemin baskısı bir yandan gurbetin verdiği acı ile evlenme kararı aldım ancak her çaldığım hep kapı yüzüme kapanıyordu.Bu durum beni şüphelendirdi açıkcası. Bir gün nette dolaşırken büyü belirtilerinin çoğunun üstümde olduğunu gördüm.Burak Hocama bakım için mail attıktan sonra acı gerçeği öğrendim.Uzak akrabımız biri kıskançlık sonucu kısmetimi kapattırmk için büyü yaptırmıştı.Burak Hocam gerekli reçeteyi verdi.Artık mutlu bir evliliğim elinizden öper bir tane oğlum var.Allah Sizden Razı olsun burak hocam.

Belçika (N.K Bayan 24)

Başıma bir bela bulaşmıştı hemde ne bela nereye gitsem beni takip ediyor.Bir türlü peşimi bırakmıyordu.Ailemi dahi rahatsız ediyordu.Bu illetten nasıl kurtulurum diye düşünürken internette karşıma burak hocam geldi.Aradım derdimi anlattım.Soğutma Muskasını önerdi.En etkili yöntem olduğunu söyledi.Aynen dediği gibi çıktı bana 1 sene boyunca ızdırap çektiren adam bir anda ortadan kayboldu.Burak hocam ne kadar dua etsem azdır.Dua ile sağlıkla kalın hocam iyi varsın

İsviçre (S.F Bayan 30)

Kocam eve geç geliyordu bende açıkcası bu durumdan şüphelenmeye başlamıştım.Derken arkadaşım sayesinde acı gerçeği ögrendim.Aldatılmıştım.3 tane çocuktan sonra reva görülen bu davranış çok acı gelmişti.Kocam evine çok bağlıyken birden bire bir kadınla ilişkisi olmuştu.Ayırma Muskasını Burak Hocama bir iş yaptıran arkadaşım önerdi."Oldukça iyidir.İşin ehlidir" dedi.İyiki yaptırmışım muskayı kocam o kötü kadından kurtuldu tekrar yuvasına döndü.Bana bağlandı.Hocam allah senden razı olsun ne muradını versin sayende ailemi kurtardım.Sağlıcakla kal hocam.Selametle

SON YORUMLAR

 • BÜYÜ NEDİR?
  ben arkadasımın kocasına yaptırdıgı büyülü sudan içtim nişanlımla aram çok bozuldu ne yapm...
  21.04.14 09:28
 • Evlilik Büyüsü
  hocam işlerim hiç doğru gitmiyor..tam evlenecekken ayrılıyorum..içim sıkılıyor.lütfen cvp ...
  20.04.14 20:47
 • Aşk Büyüsü
  bır yıldır bırı ıle ılıskım war bırbırımızı cok sevıyoruz ve evlenmek ıstıyoruz ama erkek ...
  19.04.14 14:53
 • Büyücü
  nişanlım benden soğusun istiyorum bıraksın beni
  17.04.14 19:21
 • Büyüler
  Bende hocaya üç aydır yalvarıyorum ne olur benide muradıma erdir diyorum Hayır diyor başka...
  11.04.14 17:55

Marka Tescil Belgesi

Sosyal Medya

Medyum Burak

Medyum Burak

Kartınızı Oluşturun Instagram
Medyum Burak Yotube Kanalı Medyum Burak Anroid Uygulaması
Medyum BurakGoogle
Not: Lütfen Fal ve Gelecek Yorumu gibi konular için mail atmayınız. Bu konularda çalışma yapılmamaktadır.
® 2012 - Her hakkımız saklıdır. medyum - Site Haritası - Rss - Yazılar - Yorumlar
Joomla! Ekip
Yandex.Metrica