Şirinlik Büyüsü

15
2506

Şirinlik büyüsü nasıl yapılır sizlere bu konuda önemli bilgiler aktaracağız ; Şirinlik büyüsü yaparak sevdiklerine karşı sevecen gözükebilirsiniz sizlere bu konuda bazı bilgiler vereceğiz ; Sevdiğine yada etrafındaki insalara daha güzel daha şirin görünmek isteyenlerin başvurduğu bir büyü çeşididir.

Sevdiğine daha güzel daha şirin görünmek isteyenlerin aşağıdaki duayı bir tatlşıya okuyup onu sevdiğine ikram etmesi önerilir.

Ya hayyü ya kayyümü bike esteğıysü faslık li şe’ni küllehü ve la tekilni ila nefsi tarfete aynin

Eğer sevdiğin insana şirin görünmek istiyorsan pazar günü oruç tutarak oruçlu olduğun yeri 7 karanfil ile Sevdiğin kişiye şirin görünmek istersen pazar günü oruçlu olarak olduğun yeri 7 karanfil ile tütsüleyip yirmi defa okursan sevdiğine şirin görünürsün.

Şirinlik Büyüsü

Metal bir kap içerisine sabah saatlerinde biraz soğuk süt koyunuz. Sütü yüzünüze sürün ve aynı işlemi 11 defa tekrar edin her defasında 33 kere muttan kabali kelimlerini söyleyin işleminiz bitince yüzünüzü soğuk su ile durulayın

Şirinlik duası

Şemhahirin Şemhahirin.
Şemhahîrin Şemhahîrin.
Bikehtahûnihin Bikehtahûnihin.
Beşârişin Beşârişin.
Tunîşin Tunîşin.
Şemhabarûhin Şemhabarûhin.

Allahümme bi hakkı kehkehicin yağtaşin bi lat sağşağavilin.
Emvilin celedin mehcemen helmecin vurudihin mehfeyacin bi izzetike illa ahazte semihim ve Ebsarihim.

Sübhane men leyse kemislihi şey’ün ve Hüve’s-Semiû’l-Basîr. Ve Bi Hakkı (Adedi Kadar Tespit Edilmiş Esmaül Hüsnâ Okunulur.)

Ecibü eyyetühel müliki vel avan bi hakkı hazihil esmai aleyküm vetâatiha ledeyküm ve bi hakkı men kale li’s-semavati vel ardi i’tiya tavanen kerhen kaleta eteyna tai ine lillâhi’r-rabbil alemîn.
Ecibu vesmeu ve atiu vela tekunü minellezine kalu seminâ ve atânâ ve hüm la yesmaune.
Ecib Yâ Cebrâil Aleyhisselam ve Yâ İsrâfil Aleyhisselam ve Yâ Mikâil Aleyhisselam ve Yâ Azrâil Aleyhisselam ve ente Yâ Emlakil müvekkiline Bi Hazel Vefk (Esmadan Çıkarılan Ulvi Hadimlerin İsimi)

Aksemtü Aleyküm bil melekil azim münzilel vahiy ale’r-Resuli min muradikatil azameti ilâ levhil Mahfuz.
İlla mâ ecebtüm azimeti hazihi vehzurtüm hâdimi hazel yevmül müvekkiline Bi Yevmil(Okuma Günü)
El Meliki (Günün Ulvi Hizmetlileri)
Ve hâdimihi meleki (Günün Sufli Hizmetlileri)
Ve hüddami hazel vefk (Sufli ve Şerri Hizmetlilerin İsimleri)
Bi hakkı (İstek)
Mâ fiha min sırri vel Esrari ve nur’ül Envâri

Heyyen Heyyen.
El-vâhen El-vâhen..
E’l-acele El-acele.
Es-sâate Es-sâate..

15 YORUMLAR

  1. Ben de bi kaç yere vefk yaptırdım bir türlü olmadı en son burak hocaya söyledim ama olmayacağını söyledi yapmadı 🙁 şimdi napıcağımı bilmiyorum çok üzgünüm yaaaa:(

    • Kardeşim Burak hoca diyorsa bi bildiği vardır bende aradım işlemin olmaz dedi gittim başkalarına yaptırmaya çalıştım 3 kişi tarafından dolandırıldım işlemimde olmadı paramdan da oldum 😀 Demek ki o insandan vazgeçmek gerekiyomuş hayatına bak.

  2. Merhaba arkadaşlar ben burak hocaya işlem yaptırmak istedim. Daha önce başka medyumlarda işlemler yapmıştı vefk demişlerdi ama olmadı. Burak hocamda olmaz senin işin diye uyarmasına rağmen bi başka medyuma daha gittim olmadı burak hocam parana yazık demişti dinlemedim keşke dinleseymişim param boşa gitti olmadıda. Medyumlar arasında gözüm kapalı güvenebileceğim birisi çünkü hakikat neyse onu diyor aç paragöz birisi değilmiş.

    • ben şirinlik ve kısmet maddı manevi para için yaptırdım burak hocama. celp isminde bir kolye yaptı Allah bin defa razı olsun şansım açıldı kendime özgüvenim de geldi

  3. doğru hoca burak hocamdır ben karar verdim başladım sonucumuda 47 günde aldım sonra bu kararımın ne kadar doğru olduğunu anladım iyiki ilk burak hocamı tanımışım Allah burak hocamdan razı olsun

CEVAP VER

Yorumu Giriniz
İsim Giriniz