Aşk Bağlama Celbi

161
7206

Aşk bağlama celbi nedir sizlere bu konuda bazı bilinmeyen önemli bilgiler aktaracağız ; Aşk büyüsü içerisinde en etkili harmura aşk celbi çalışması uzman kimseler tarafından yapılır Harmura aşk bağlama celbi yani harmura büyüsü olarak bilinen aşk büyüsü özel aşk bağlama tılsımları sayesinde yüzlerce kişinin ayrıldığı eşiyle tekrar birleşmesi sağlanmıştır. Bu işlemin hazırlanma süresi 14 gün, bekleme süresi ise 90 gündür. Muska benzeri bir çalışmadır muhafazası ise gümüşe kaplatılarak taşımaktır. Sevgililerin arasına problem girmesiyle ayrılmalar da kullanılan harmura aşk celbi ne yazık ki şuan günümüzde bütün medyumlar hocaların sitesinde bulunmaktadır.

Harmura aşk celbi çok ama çok özel bir bağlama tılsımıdır. Karşısındaki ayrılan kişinin rüyasında sizi görüp düşünmesini sağlar, gözleri bir yere dalınca siz aklına gelirsiniz, sizden ayrıldığı için pişmanlık duyar, geceleri sizi düşünmeden uyuyamaz… Evet, harmura aşk büyüsü çalışmasıyla ayrıldığınız sevgiliniz en etkili şekilde tekrar dönme şansı çok yüksektir. Bu zamana kadar yapılan çalışmalarda çok yüksek oranda olumlu neticeler alınmıştır.

Harmura aşk celbi genel olarak isteklerinizi yerine getirmek dilek sahibinin bu yöndeki arzularını gerçekleştirmek için hazırlanır. Aşık etmek, birini kendine bağlamak, sevdiğin kişiyle aranızdaki sorunları çözme, kısmet kapanıklığı, şanssızlık ve maddi manevi kazanç amaçlı türlerde hazırlanabilir. Bunların dışında kendin ayırmak veya soğutmak gibi konuları da beraberinde getirmekte olup kişiye özel olarak yapılan itinalı çalışmalar sonucunda ortaya çıkmaktadır. Her insanın ruhsal gücüne ve iradesine bağlı olarak kullanım ve etki süreleri farklı olabilmektedir. 925 ayar gümüş kolye içerisinde bulunmaktadır. Geçmiş tarihinde de bir çok kişilerce yapılmış ve halen süregelen tılsımlar arasında yer almaktadır. Bu sayede bir çok insan sorunlarını çözmüş ve hayatının daha iyi şekilde ilerlemesine yardımcı kılmıştır. Ancak herşeyin Yüce Yaradandan geldiğini unutmamak gerekmektedir.

161 YORUMLAR

  1. Veee sonunda benim işlem tutaarr;))) arkadaşlar inanılmaz birşey oldu mucize gibi yahu çok şaşırdım ve galiba oldu buiş benim inanım çok mutluyum çok güzel gelişmeler yaşıyorum allah hepinize aynı durumu yaşatsın;)))

  2. Gercekten dogru adres burasi burak beyle iki senedir tanisiyorum…
    Adam gibi adam dürüst saglam digerleri gibi insani dolandirmiyor kac kere dolandirildim …..
    Diger sitelerdeki yorumlar bile bile sahte cok dikkatli olun ben yandim siz yanmayim …
    Burak beyle yeniden bir isleme badladik devamli tutuyor zaten islemleri hakkini helal ettiriyor …iyiki varsin burak hocam ….

  3. Gerçekten imkansız gelmez dediginiz geldimi yani barışma oldumu.çünkü ben ayrıldım çünkü kalbimi her gün biraz daha kiriyordu ve artık ona tahammül edemiyordum.

CEVAP VER

Yorumu Giriniz
İsim Giriniz