Aşk Büyüsü

121
8812

Aşk büyüsü oldukça merak edilen bir büyü çeşididir, aşk büyüsü hakkında merak ettiğiniz detayları sizlere aktaracağız ; Son yıllarda Aşk Büyüsü konusunda bir çok söylenti dolaşsada en doğru ve bilinçli şekilde yapan Medyumlar çok azdır Medyumburak bu konuda yıllardır kendini kanıtlamış medyumlardan bir tanesi olmak ile beraber , Birine karşı kendini sevdirmek ona şirin gözükmek sevgi ve muhabbet amaçı ile yapılan uygulamalardır. İstenilenin talep eden kişiye aşırı bağlılık sevip bağlanması amaçlanır. Bilinen birçok çeşiti bulunmaktadır Aşk büyü cinsi uygulamalardır.

Aşk büyüsü tarifleri öyle kolayca bulunmaz. Bulunanlar ise kulaktan kulağa dolma yalan yanlış olanlarıdır. Aşk büyüsü yaparken ve sonrasında tutarmı diye tereddüt etmek aşk büyüsü’nün etkisini azaltır. Etkili yapılan aşk büyüsü çok büyük olasılıkla tutar.

Aşk Büyüsü Çeşitleri ;

En Etkili Aşk ve Aşık Etme Büyüsü ;

Çok etkili aşk büyüsü vefk tılsımıyla yapılandır. Güçlü bir aşk büyüsü sizi sevdiğinize aşık etmek için en ideal bir yöntem bile sayılabilir.

Erkek ve Kadın İçin Aşk Büyüsü ;

Kadın ve Erkek için yapılan aşk büyüleri;sevdiğim aşkından yanıp tutuşsun ve giden sevgiliyi geri getirmek için yapılır.

Kavuşma Büyüsü ;

Sevenleri veya Ayrı Olanları Birbirine kavuşturmak ve birleştirmek amacıyla yapılır. Eşinizle tekrardan barışmak ve sevdiğime kavuşmak istiyorum diyorsanız oldukça güçlü bir yöntemtir.

Sevgili Büyüsü ;

Kendini Sevdirmek için yapılan bir büyüdür. Hoşlandığın kişiye açılmakta zorlanıyorsan,kendini beğendirmek,karşı cinsin gözüne hoş görünmek için yapılır. Hayırlı Kısmet veya Eş Bulma içinde tercih edilebilir.

Geri Döndürme Büyüsü ;

Giden Sevgiliyi Geri Döndürmek için yapılan bir büyü çeşitidir. Giden Sevgiliyi Geri Getirmek için kullanılan büyüler bu gruba girer, Ayrılan Sevgiliyi Geri Döndüren bu büyülei genelde Ayrı Çiftler tarafından tercih ediliyor.

Sevgilimin Geri Dönmesini İstiyorum ;

Sevgilim Bana Nasıl Geri Döner Soruna iyi bir cevap olan bu büyü çeşitidir. Size Sevdiğinizi Geri getiren kolay ve basit büyülerdendir.

Şirinlik Büyüsü

Çevreye şirin görünmek için kendinize aşık etmek için yapılan büyü çeşitidir. Şirinlik Muskası adıda verilir.

Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır

Vefk tılsımı adı verilen bir uygulama sayesinde gerçekleşen aşk büyüsü;bilinen aşk büyüleri içinde en kuvvetli yöntemdir.Güzel bir aşk büyüsü ile sevdiklerime kavuşmak isteyenlere derman çare olabilir.

 

 

Etkili ve en güçlü olan yolu vefk adı verilen tılsımlar ile hazırlanan cinsidir. Doğru ve uzman kişiler tarafından yapılan bu işlemlerin tutma olasılığı çok yüksektir.

Aşk büyüsü hakkında daha detay bilgi almak için lütfen irtibata geçiniz.

 

Aşk Büyüsü

 

Mail: medyumburak@gmail.com

121 YORUMLAR

  1. Bende celp yaptırdım bugün 9 . Gün sabırla bekliyorum çok ihtiyacım var bu celp tutmasına başka çarem kalmadı inşallah iyi güzel şeyler olur etkisi nezaman başlıyor.

    • fatos bende yaptırdım 5 günüm cok kötü ayrılmıstık kavgalar hakaretler karsılıklı tabiki bana benimle muhatap olma demıstı anneler gününde kutlama yapmış whatsaptan bende tsk yazdım sadece sasırdım kutlamaz dıye beklıyordum engellerımı acmış sosyal medyadan öyle beklıyoruz sımdılık …umudum var önce Allahın izniyle sonra hocamın vesılesıyle sagolsun işini severek yapıyor saçma sapan sorularla karsısına cıkıyorum bazen hepsını de yanıtlıyor insanlıgından ödün vermiyor …. gelişmeler oldukca burdayım ıns…

      • Saol cano desteğin için yarın 15 gün olucak Allah’ım yardım etsin inşallah çok zor durumdayım ama hiç adım yok inanıyorum olucak zamanı var Burak hocam sağolsun hakkı büyük .

  2. Bu işin en önemli anahtari sabır ve ne olursa olsun olumlu düşünmek bu olumlu güzel enerjiyi hep sabit tutmak hisetmek ve hem içinde hem dışında olumlu enerji saçmak bu sabır ile başarilirsa güzel sonuç olur

  3. Vefk biraz gec etki ediyor yada ben de oyle oldu bilmiyrm yildiz yukseltme icin yaptirmistim karanliktan oyle bir aydinliga cikardi ki adapte olmakta zorlandim.etki etmesi yaklasik 3 ayi buldu.ask icin vefki denemedim ama simdi onun icinde deniycem.insallah faydasini gorurum

CEVAP VER

Yorumu Giriniz
İsim Giriniz