Boy Hamaylı

 Boy Hamaylı

Havas ilmiyle hazırlanan muska benzeri bir yapısı olan tılsım çeşididir. İstenilen Tüm amaçlar doğrultusunda hazırlanan hamaylı kullanımı da kolaydır. Hamaylı yapım süresi 10 gündür. Hamaylı bekleme süresi 15-60 gün arasındadır. Peki Boy Hamaylı nedir ve nasıl etki eder ? Bir çok kişi özellikle Hamaylı Muskası hakkında bilgi sahibi değildir ve bizlerde bu konuda Medyum Burak ailesi olarak sizleri bilgilendirmek istiyoruz.

Hamaylı Nasıl Etki Eder ?

Hamaylı yaptırdığınız amaç doğrultusunda etki etme durumuna sahiptir. Örneğin;aşık etme amaçlı yaptırdınız ? Karşıda ki kişi sizi arayıp sorar ve ilgi gösterir. Evlilik amaçlı yaptırdınız ? Evlilik yapmak için yaptırdığınız kişi adımlar atar. Kendinizden uzak tutmak istiyorsanız ? kişi sizden soğur ve uzaklaşır. İki kişiyi ayırmak için yaptırdınız ? sevmediğiniz ikişi kişiyi ayırabilirsiniz.

hamayli

Hamaylı Günahmıdır ?

Hamaylı rahmani bir işlemdir. Yani dinen sakıncası yoktur.

Hamaylı İçin Hangi Bilgiler Gerekiyor ?

Ad soyad,doğrum tarihi (gün/ay/yıl),doğum yerleri ve anne isimleri gerekiyor. Eğer bu bilgileri bilmiyorsanız fotoğrafla da çalışma yapılabilir.

Hamaylı Çeşitleri Nelerdir ?

Aşık etme İçin Aşk Hamaylı , Bağlama Hamaylı ,Evlilik Hamaylı ,Kısmet Açma Hamaylı ,Ayırma Hamaylı ,Soğutma Hamaylı ,Dil bağlama Hamaylı olarak bir çok çeşidi vardır.

Burak Hoca

1023 Yorumlar

 • Bende burak hocaya boyhamayli yaptırdım .bugün 30.cu günum.4.cu dua mi okudum bekliyorum.

  • Var mı bir gelişme peki?

  • Bende siz gibi sabırla beklemedeyim.insallah hayrlisi olur

  • Sonuç alabildiniz mi bende yaptırdım merakla bekliyorum 10 günüm. 2. Okumamı yaptım. Merakla bekliyorum

 • Bende boy hamaylı yaptırdım bugün kolyemi aldım sonuçları sizlere bildireceğim.

  • Gercekten oluyormu arkadas

  • Bende yaptırdım bekliyorum.30gun oldu bugun.beklemedeyim.hayrlisi olur insallh

 • Sevgilim ile ayrılmıştık onun bana tekrar dönmesini eski günlerimize kavuşmayı çok istiyordum. Burak hoca ile görüştüm boy hamaylı yaptırdım. İşlem 10 gün kadar sürdü bugün kargo ile kolyem geldi ve okumamı yapıp taktım. Gelişmeleri sizlere bizzat aktaracağım arkadaşlar.

  • Mutlaka yazin gelismeleri

 • Merhaba ben Selin. 34 yaşında bir mağaza müdürüyüm. Okulumu bitirdikten sonra girdiğim zincir bir mağazada bu pozisyona gelene kadar ciddi bir emek sarf ettim. Hatta yıllarımı aldı. Bu süre zarfında haftada 6 gün günde 9 saatlik bir shift ile çalıştım. Kendime hiç vakit ayıramamın sancısı hala çekiyorum. Psikolojik olarak epey zorlu süreçlerdi, kendime sevdiklerime hiç vakit ayıramıyordum. Aynı evde yaşadığım anne babamı bile uzun zaman görmediğim görsem de sohbet edemediğim zamanlar oluyordu.
  Tüm bu fedakarlıkların meyvesini aldım tabii. Mağaza müdürü oldum ve şu anki hayatımdan memnunum. Tatmin edici bir maaş ve daha az mesai yapmanın keyfini çıkartıyorum. Kendime daha fazla zaman ayırınca, kendimle başbaşa kalmayı unuttuğumu.
  Sürekli ee ben şimdi ne yapacağım diye sorduğumu fark ettim. Bu benim kadar genç ve enerji dolu biri için çok acı vericiydi. Eskiden çok sık görüştüğüm arkadaşıma çok fazla zaman ayıramadığım için aramız açılmıştı. Terfi aldıktan sonra aramayı kapatmaya çalışsam da başarılı olamadım. Hep karşıma çıkan duvarlarla karşılaştım. Yeni arkadaşlar edinmek için farklı ortamlara girmeye başladım.
  Facebook’da bir grup keşfettim ve onlarla yoga yapmaya başladım. Yeni arkadaşlar ve yeni bir hobi edinmek bana çok iyi gelmişti. Hayata daha olumlu bakmaya başladım. En az bunun kadar önemli başka bir şey yaşadım bu grupta. Uzun yıllar sonra birinden hoşlandım.
  Yoga grubunun uzun zamandır üyesiydi hoşlandığım kişi. İsmi Gökhan… Ondan hoşlandığımı anlaması için çeşitli şeyler yaptım fakat ondan bir karşılık alamadım. Sırf Gökhan’ı görmek için hiçbir etkinliği kaçırmamaya çalışıyordum.
  2 ay kadar Gökhan’dan bir karşılık bekledim ama hiçbir şey olmadı. Bir gece otururken uzun zaman önce internetten okuduğum bir şey geldi aklıma. Bağlama hamaylı yaptırarak sevdiği adama kavuşan bir kadının öyküsü. Telefonumu elime aldım ve araştırmaya başladım. İnternet Medyum Burak Hoca’nın yaptığı bağlama hamaylı yaptırıp olumlu sonuç alan insanların yazılarıyla doluydu.
  Bende Şansımı denemek istedim ve Burak Hoca’yı aradım ve Gökhan’dan bahsettim. Benimle çok ilgilendi Hamaylı işlemini izah etti bana bende Bağlama hamaylı yaptırmak istediğimi söyledim.Bana 10 gün içinde kargo gönderdi gümüş bi kolye onu üzerinde taşıdım ve 10 gün ara ile verdiği duayı okudum.60 gün sürecekti bu uygulama
  İşlemin 43.gününde Yoga etkinliğine hazırlanırken Gökhan’dan gelen ‘ Bugün gelecek misin? Seni özledim.’ Mesajıyla karşılaştım.
  O gün etkinlikte bana bakışları muhteşemdi. O gün etkinlikten sonra oturduk ve yemek yedik.
  Birkaç gün sonra sevgili olduk, muhteşem bir ilişkimiz var. Allah Burak Hoca’dan razı olsun.

 • Merhabaa ben Esma, 25 yaşındayım uzun zaman platonik aşk yaşadım. Çok zor zamanlar yaşadım ama sonunda aşık olduğum adama kavuştum.
  Üniversite okumak için ailemin yanından ayrıldım ve Selçuklu Üniversitesi’ne gittim. Aileme çok bağlı olduğum bu durum beni çok zorladı. Annemle babam çalıştığı için kardeşimi ben büyüttüm sayılır. Ayrılınca özellikle onun hasreti çok ağır geldi.
  Bunun üzerine yeni bir şehre alışmaya çalışmak çok zor geldi.
  Okula ve şehre adapte olmaya çalıştığım bu dönemde yeni tanıştığım insanlara tutundum. Okuldan tanıştığım birkaç arkadaşımla birbirimize destek oluyorduk.
  Sınıftan tanıştığım ve yakınlaştığım arkadaşlarımdan biri Konya’nın yerlisiydi. Bizi bol bol gezdiriyor, yeni yerler keşfetmemizi sağlıyordu.
  Arada gezmek için Antalya’ya gidiyorduk. Normalde otobüsle gidiyorduk fakat arkadaşım, liseden bir arkadaşının bizimle gelmek istediğini söyledi. Arabası olduğu için rahatça gidebilecektik.
  Gideceğimiz gün gelip beni aldılar. Arabada giderken gözümü ondan alamıyordum. Arabanın sahibi Ergun’a aşık olmuştum. Tüm gün ona baktım, onu tanımaya çalıştım. Flört etmeye çalıştım ama karşılık vermedi.
  O günden sonra arkadaşıma sürekli Ergun’u sordum. Buluşmalara gelmesi ısrar ettim ama sonuç alamadım. Uzun bir süre Ergun’dan bir işaret bekledim ama gelmedi. Benden hoşlanmadığı çok açıktı fakat ben Ergun’u sevgilim olarak hayatımda istiyordum.
  Bir gün otururken çok ısrar etmem üzerine arkadaşım Ergun’u çağırdı. Ergun yanımızda otururken hiç pas vermedi bana. O akşam eve geldiğimde çok üzgündüm. Sabaha kadar gözüme uyku girmedi, ağlamaktan gözlerim şişti. Sabah okula gittiğimde başka bir arkadaşıma bu durumdan bahsettim ve bana Medyum Burak Hoca’dan bahsetti. Eve döner dönmez Burak Hoca’yı araştırmaya başladım. Burak Hoca’da bağlama hamaylı yaptırıp, olumlu sonuçlar alan insanları gördüm. Bu beni çok mutlu etti.
  Hemen hocayı aradım ve görüşmek istediğimi söyledim. Hocaya ne kadar aşık olduğumdan ama Ergun’un bana pas vermediğinden bahsettim. Hoca bağlama hamaylı yaptıktan sonra bu durumun değişeceğini söyledi.
  Hamaylının tesir etmesini beklerken o kadar heyecanlıydım ki başka hiçbir şeye odaklanamıyordum. Bir gün arkadaşm beni aradı ve Ergun’un benimle görüşmek istediğini söyledi. O kadar çok heyecanlandım ki kendimden geçtim.
  3 senedir birlikteyiz Ergun’la. Muhteşem bir hayatımız var.

  • Kaç gunde tesir etti acaba hamayliniz bizlere umut olsun

   • Melike hanım sizin işleminiz tuttu mu acaba Bilgi verir misiniz

 • Bugün hamaylım geldi taktim boynuma insallah dilegim gerceklesir burak hocam cok saygideger birisi okdar msj atmama ragmen sabirla ve anlayisla cevap verior insallah Allahin izniyle ve burak hocamin vesilesiyle kocam yuvasina döner burda sonucu paylasicam yaptirmak istiyenlere umut oluruz insallah

  • dualarımız sizinle benim ki bugün geliyor süreci paylaşmak insanlara umut veriyor bu yüzden iyi şeyleri isimsiz bahsedelim arkadaşlar. umarım sizin de iyi hberlerinizi alacağız 🙂

 • Ya lutfen biri bana qerçkenden boyle şeylerin faydası olup olmadiqini soyleyebilirmi aydıatabilir mi beni Eşimle Barışmak istiyorum Ama Cok inatcı kinci biri ikna olmuyorr..

  • Valla faydasi varki yaptiriyor insanlar bende yaptirdim kocamla barismak.icin bosanma asamasindayim heran elime bosanma kagidi gelebilir beklioruz bugun 2 ci gunum 15 ila 60 gun arasi tesir ediormus denemekte fayda var dedim ve yaptirdim

 • Evlilik için yaptırıp sonuç alan var mı acaba

  • Ben geçen sene yaptırmıştım nişanlımla ayrılmıştım ailesi aramızı açmıştı sağolsun Burak hocama celp yaptırdım 2 aylık evliyim malum haştalıltan dolayı düğün hevesimiz kursağımızda Kaldı ama buna da şükür hocama bi teşekkür edemedim hakkını helal etsin kendisi gerçekten güvenilir dürüst ve işinin ehli biri arkadaşlar herkese öneririm.

 • Merhaba, 5 yıl önce 2 aylık bebeğimle baba evine dönen biriydim. Eşim 3. şahısların etkisinde kaldı ve 1 yıla yakın ayrı yaşadık boşanmaya karar vermiştim ama eşimle sorunum yoktu bizi dış etkenler bitiriyordu. Burak hocamı tesadüfen nette gezeken gördüm vefki yaptırdım. 1 ay geçmeden eşimle ev tutup tekrar aile olduk. İnşallah rabbim herkesin dilek ve dualarını kabul eder🙏

  • Tuba Hanim hayıırlı Akşamlar Benimde Durumum çok kötü eşimle iki yıldır ayrı yaşıyoruz Halen mahkemeliqiz Ama Esimi cok sewiyorum barısmak istiyorum Ama artık esim istemiyor kafayı yiycem valla cok sewiyorum eşimi Burak hoca ile iletişime qecsem qercekden Ewliliqimi kkurtarmama faudası olur mu esimle barışırmıyım?

   • Özür dilerim uzun zamandır girmiyorum yeni gördüm umarım okursun cevabımı hemen hemen her işi olan gibi bence açıkçası bakmayı bıraktım sayfayı bakmayı aslında bi çok insanın umutla beklediğini düşünüp deneyimimizi paylaşmamız gerekiyor rabbim hocamdan razı olsun sizlerede öneririm arkadaşlar tabiki önce nasip ondan sonrası Burak hocamın işi o gerekeni zaten yapar şüpheniz olmasın

  • Merhaba ben yaklaşık 1 ay önce burak hocayla bi yakınım vesilesi ile tanıştım kendisi ablam, erkek arkadaşı ile evlenmek istediği ama bi türlü o yola giremediği için burak hocadan yardım almış ve nihayetinde evlendi şuan 2 çocuğu var.. Ben o zamanlarda az çok biliyordum burak hocayı şimdi hayatımda biri var çok mutluyuz beni sevdiğini çok iyi biliyorum bende onu çok seviyorum ama geçmişte yaşadığım bir kaç olaydan dolayı evlilik konusunda düşünmediğini geçmişimi unutamadığını dile getiriyor Çok şey denedim ama düşüncelerini unutturamadım ben bu yüzden burak hocadan yardım almak istedim Hamaylı hazırladı bana Bugün kolyem geldi çok şık gümüş bir dikdörtgen kolye asla muska şeklinde değil ve anlaşılmıyor. İlk duamı takarken okudum inşallah sonucu benim istediğim şekilde olur. İlerleyen zamanlarda bu isteğim gerçek olursa burdan herkeze bilgi vericem tekrar..

   • Herhangi bir gelişme var mı?

 • Kisa sürede cvp alan varsa lütfen yazsın

  • Kısa süre diye bi beklenti içine girmeyin sağsa solda 3 gün 72 saat vs diye yazıp işi yapacağını söyleyenlere hiç bulaşmayı hepsi oyun aldatmaca çok arkadaşımın canı yandı bu işler zaman sabır işi buna göre karar verin

 • Bende aynı şekil erkek arkadaşıma şeytanın vesveseleriyle ona bişey ler söyledim ve bunun sonucunda terk edildim net üzerinden çok fazla burak hocayı tavsiyelerde bulunan var ne kadar doğru bilmiyorum ne kadar güvenebilirim ilk kez. Böyle bişey yapıyorum faydası görüp bu işten yararlanan varsa lütfen yazsın Allah rızası için 5 aydır içim yanıyor

 • Merhaba arkadaşlar, bugün kolyemi takalı benim 20. günüm. Önceden hiç bir watsap paylaşımıma bakmazdı, şimdi sürekli bakıyor. Dayanamadım ben laf attım, benimle sanki sevgilisi değil de arkadaşı gibi konuştu hal hatır vs. ben yazmayınca yazmıyor.
  sabırsızlıkla bekliyorum. ümitliyim. hocamız banada sabretmemi söyledi.

 • Benim yaptığım hatayı yapmayın aradım hocamı dinlemeyip baski yaptım moral olarak sıfırım ne güzel dönmüştü 38nci günüm sabırlı olun arkadaşlar 60 günüm dolsun hocam bakacak

 • Gelişme olan varmı arkadaşlar

  • Sizde Bi gelişme oldu mu?

   • Sürekli beni düşünüyor ama çok gelgitli

  • Herhangi bir değişiklik olan var mı ? Yeni sonuç alanlar yazsın birbirimize Ümit olalım ben bugün başladım daha elime ulaşmadı okudukça mutlu oluyorum 🤲🏻 sonuç aldığımda yazacağım

   • Sizde sonuçlar nasıl bilgi verirseniz seviniriz

 • Selam arkadaşlar bende Burak hacaya boy hamaylı yaptırdım bugün 9 günüm benimki çok tartışmalı büyük bir kavgayla sonuçlanan bir ayrılık oldu kendisi çok inatçı birisi yarın ikinci okumamı yapıcam gelişme olursa buradan size bilgi veririm

  • Sizin yaptırmış olduğunuz hamaylı tuttu mu bilgi verebilir misiniz?

  • İşleminzi tuttu mu tuttuysa kaç günde tuttu Bilgi verir misiniz

 • Bende burak hocaya yaptırdım inşallah sonucunu alınca paylaşcam burda herkese hayırkı olsun kardeşler

  • Yeni tarihli sonu. Alan varmi yani iki ay once yaptirmis biri

 • Merhaba arkadaslar ben 8 senelik evliyim ve eşimin annesi ve kardeşi eşimi kandırıp boşanmaya zorluyolar bende eşim bunlardan sogusun ve sonsuea kadar bana baglansin bunlarran uzak dursun diye boy hamayli yaptı hocam etkisi 15 ile60 günde basliyomus şuan 16 günüm bı degisiklik yok ama hocam sabır diyo ne olur dualarınızı esirgemeyin rabbim Kimin ne derdi varsa Rabbim şifa versin Allah’ın izniyle olacak insallh oldu anda tekrar paylasim yapacak Burak hocamın desteği çok

 • 5 yıldır aramıza bi kadın giriyor biri çıkıyor, evliyiz 2 çocuğum var, önceleri eşim bir kadına kafasını çevirip bakmazdı, ayrılmaya gelince çocuklarımı bırakamam diyor ayrılmıyor, umreye Bile gitmişti, namaz kuran hiç geçirmezdi, 5 yoldır tam tersi bir adam oldu. Bu esnada fiziksel psikolojik maddi her türlü sıkıntıyı yaşadım, çocuklarım ayrılmamı istemiyor, terapilere götürdüm, ayrılık çocuklarımın küçücük yüreklerinde çok büyük bir yıkım olacağını gördüm. Yorumlara bakarak iletişime geçtim. Kolyem bu gün geldi. Ne yaşadım Nasıl yaşadım Rabbim biliyor, o yüzden sonucu buruda paylaşacağım.

 • Arkadaslar ben yaptirmak istiyorum ama ne kadar garanti mi bilmiyorum bir yardimci olurmusun

 • Ben etkisini çok çabuk gördüm bir haftada etkisini gösterdi bana mesaj atmaya başladı sürekli görmek istediğini dile getirdi

  • Merhabalar son durum nasıl sizin yorumlarınızı görünce içim Ümit doluyor lütfen iyi sonuç alanlar yazsın

Bir Yanıt Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir