Boy Hamaylı

 Boy Hamaylı

Havas ilmiyle hazırlanan muska benzeri bir yapısı olan tılsım çeşididir. İstenilen Tüm amaçlar doğrultusunda hazırlanan hamaylı kullanımı da kolaydır. Hamaylı yapım süresi 10 gündür. Hamaylı bekleme süresi 15-60 gün arasındadır. Peki Boy Hamaylı nedir ve nasıl etki eder ? Bir çok kişi özellikle Hamaylı Muskası hakkında bilgi sahibi değildir ve bizlerde bu konuda Medyum Burak ailesi olarak sizleri bilgilendirmek istiyoruz.

Hamaylı Nasıl Etki Eder ?

Hamaylı yaptırdığınız amaç doğrultusunda etki etme durumuna sahiptir. Örneğin;aşık etme amaçlı yaptırdınız ? Karşıda ki kişi sizi arayıp sorar ve ilgi gösterir. Evlilik amaçlı yaptırdınız ? Evlilik yapmak için yaptırdığınız kişi adımlar atar. Kendinizden uzak tutmak istiyorsanız ? kişi sizden soğur ve uzaklaşır. İki kişiyi ayırmak için yaptırdınız ? sevmediğiniz ikişi kişiyi ayırabilirsiniz.

hamayli

Hamaylı Günahmıdır ?

Hamaylı rahmani bir işlemdir. Yani dinen sakıncası yoktur.

Hamaylı İçin Hangi Bilgiler Gerekiyor ?

Ad soyad,doğrum tarihi (gün/ay/yıl),doğum yerleri ve anne isimleri gerekiyor. Eğer bu bilgileri bilmiyorsanız fotoğrafla da çalışma yapılabilir.

Hamaylı Çeşitleri Nelerdir ?

Aşık etme İçin Aşk Hamaylı , Bağlama Hamaylı ,Evlilik Hamaylı ,Kısmet Açma Hamaylı ,Ayırma Hamaylı ,Soğutma Hamaylı ,Dil bağlama Hamaylı olarak bir çok çeşidi vardır.

Burak Hoca

927 Yorumlar

 • Ben 24 haziranda ilk duamı okudum benim 3.duamdan sonra bir şeyler olmaya başladı. Başka biriyle gördüm ilk gördüğümde onu sevmediğini hissettim yakınlarına oturdum. Tesadüfen denk gelmişti beni gördüğünde kitli kaldı bakışları bende. Karşısındaki kızın sert bakışlarına maruz kaldım. Aldırmadım. Sonra kalktılar ne el ele tutuştular. Ne gülerek sohbet ettiler. Masadan kalkarken bana üzgün üzgün bakmış arkadaşım söyledi. Bakışını yakalamış. O gece üzülmedim. Uzun süre beraber olduğumuz için tanıyordum onu severken nasıl sevdiğine nasıl bakar diye. Konuşmaya başladık benim hissettiğim gibi olduğunu söyledi öylesine biri olduğunu. Tam olarak barışmadık. Ama konuşmayı hiç kesmedik.Bir haftayı geçik zamandır konuşuyoruz. Ben yaptırdığım halde ki başkasıyla görmeme rağmen bu kadar çabuk sonuç alacağımı bilmiyordum. Çok dua ettim çok ağladım. Demem o ki umudunuzu kaybetmeyin. Burak hocadan Allah razı olsun yaklaşık 20 gün sonra süre dolucak tutup tutmadığını o zaman bakıcaz. Sizi sevmeyeni kalbine sokmak gibide düşünmeyin bu işlemi. İlk defa bu siteye girenler için söylüyorum büyü şirk Koşmak olarakta asla düşünmeyin. Gerçekten rahmani bi işlem. Hamaylıyı taktıktan sonra amacanız dışında sizi koruduğu noktaları da görüceksiniz. Ben sevdiğini hep hissettim. Bizim aramızda telepatik anlamda da güçlü bi bağ vardı. Kötü olduğumuzu hissederdik ayrı olsakta vs. Ama çok inatçıydı. Mantığı almıyordu. Çabalamaya takati yoktu. Buydu bizim sorunumuz. İnancı bitmişti ama asla inancı yerine gelmezdi o kadar netti. Önce Allahın izniyle sonra burak hocanın yardımıyla her şey düzelmeye başladı. Her gün bu siteye girer olumlu yorum okurdum.

  • Selamun aleyküm arkadslar işlemitutan varmı bilgi verirse sevinirim bende yaptırıyorum Burak hocama inşallah olacak cok ümidim var

 • Benim 40 günlük işlemin 4ncu duasını okudum ve çok güzel ilerleme oluyor burak hoca haklıymış sabredip hayatıma baktım en kızdığı şeylere bile çok büyük tepki vermiyor artık sevgisinden şüphem yok ama evlilik adına henüz adımı yok 😞

 • 27.07.2020 tarihinde kolyem geldi ve taktım. Ardından ilk duamı yaptım ve hocam bakımını yaptı sağolsun. Arkadaşları bilgilendirmek amacıyla yazıyorum.
  Burak hoca garanti bir insan onu söyleyeyim başta. Parayla işi olsa parayı almadan işi yapmaya başlamazdı. Mükemmel ve sabırlı bir insan.
  Benim sorunum şu: Benim sevdiğim bir anda iletişimi kesti benle ne oldu bilmiyorum. Suçum ne diye sordum “suçun yok sen çok iyi birisin, ben seni çok sevdim” dedi, söyledi bunu biliyorum. Engelledi her yerden sosyal medya whatsap vs. Terkedildim resmen yani. Zar zor birilerini araya koyarak onun katiyen istememesine rağmen 2 dakika da olsa konuşma fırsatım oldu kendisiyle sadece 2 dakika. Bu konuşmada bile bana sürekli bağırıyordu. Son konuşmada söylediği şudur : “Asla dönmem bitti, buraya kadar. Allah seni iyilerle karşılaştırsın. Benden buraya kadar, Seni çok sevdim ama bitti” dedi. Diyeceğim benim arkadaşım inatçı, dediğim dedik, sözünden asla dönmeyen bir insan. Benim arkadaşım dönerse herkesin arkadaşı döner o derece kesin konuşuyorum.
  Kolyemi kullanmaya başladım, bugün 3. gün.
  Ben sevdiğini görmeden edemeyen, sesini duymadan duramayan bir insanım. Hiçbirşey yapmasın sadece otursun karşımda o derece yani. Sevdiğim; benim kız arkadaşım, sevgilim değildi; benim herşeyimdi. Onun yokluğunu kabul edemedim. Gizli bahçemdi o benim. Günlerce uyuyamadım uyku hapları almama rağmen. Deli divane gibi dolanıyordum gece gündüz. Sonra burak hocamı buldum. Çok yardımcı oldu Allah bin kere razı olsun. Sorduğum sorulara bıkmadan cevap verdi. Diyeceğim o dur ki kolyeyi taktıktan sonra insana bir rahatlama geliyor. Dindiriyor insanın özlemini. Uzaktan da olsa görmeden edemiyordum fakat kolyeyi taktıktan sonra diyorum ki o zaten orada, eninde sonunda gelecek büyük bir aşkla, sana dönecek diyorum. Ruhum garanti gözüyle bakıyor yani. İnsana aşırı bir rahatlama geliyor ve buna rağmende sanki olmayacakmış hissine kapılıyorsunuz ama yine de rahatsınız. Kolyeyi taktığınız gün 1. Gün oluyor. 1. , 10. , 20. , 30. , 40. , 50. Ve 60. Günler olmak üzere toplamda 7 sefer duayı okuyorsunuz gün içerisinde herhangi bir zamanda. Okuma sonrası hocaya bilgi veriyorsunuz. Kullanım kısıtlaması yok. Her türlü halde, banyo deniz vs. sürekli boynunuzda kolye gibi kalıyor ve süreç sonuçlanıncaya kadar asla çıkarmıyorsunuz. Kullanımı kolay.
  Benim arkadaşım benimle iletişime geçer ve dönerse herkesinki döner emin olunuz. O derece diyorum. Gelişmeler oldukça aktaracağım ikilemde kalan arkadaşlar için. Hocaya sonuna kadar güvenebilirsiniz. Dua edin bol bol. Olumlu sonuca ulaştıracak olan Allahtır.

 • Bende yaptırdım bugün 24 düncu gün bakalım bekliyorum sabırla burak hocama güveniyorum

 • Bende yaptim bu gun 6 gun oldu bakalim ne olacak durum insallah olur

Bir Yanıt Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir