Celb

734
8662

Celb;sözlük anlamı kendine çekmedir. Yapılabilecek diğer büyü ve vefk işlemlerinden çok daha etkililidir. Zaman sorunu olmayanlar için en etkili uygulamalarındandır. Vefk den bir sonraki işlemdir.

Yapım Süresi

Yapımı on dört (14) gün sürer yapımı vefke göre uzundur.

Bekleme Süresi

Bekleme süresi doksan (90) gündür.  Sabır isteyen bir süredir. Vefkden farkı da bekleme süresinin çok olması ve zaman isteyen bir uygulamadır.

İşlem Yapımı İçin Neler Gerekiyor ?

Vefkde istenildiği gibi kişinin adı ve doğum bilgileri veya fotografda yeterli oluyor

Okunacak duası varmıdır ?

Belli bir zaman aralığı doğrultusunda okumaları “medyum Burak” tarafından gerçekleştirilmektedir. Tek yapmanız gereken celbi üzerinizde taşımaktır.

Dikkat edilmesi gereken bir durum varmı ? (Alkol,özel hal vs.)

Kesinlikle yoktur.Gümüş bir kolye şeklinde taşıyacaksınız. Alkol özel hal ve diğer durumlarda olsanız dahi taşımanızda hiç bir sıkıntı yoktur. Su almaz kırılmaz ,bir aksesuar gibi üzerinizde taşıma yapabilirsiniz ,düşme durumunda bozulma şansı yoktur bu yönden avantajlıdır.

Peki tüm durumlar için yapılabilir mi ?

Elbette ayırma celbi ,soğutma celbi ,kısmet açma celbi ,şirinlik celbi ,evlilik celbi gibi bir çok amaç ve çeşitte yapılabilir.

TEILEN
Önceki İçerikBoy Hamaylı
Sonraki İçerikAşk Büyüsü Tutar Mı ?

734 YORUMLAR

 1. Bugün 67 günüm oldu hocam 60 okuyunca daha bir iyi oldu sanki böyle bana karşı sürekli ilgili konuşuyor buluşmak istiyor hocam la da iletişim halindeyim ne söylese harfiyen yapıyorum oldu sanırım bu iş :))

  • InsaAllah benimkide öyle etrafimda pervane olur…ben bazen dayanamiyorum ariyor yada daha cok yaziyorum ama o yazabilirsin ariyabilirsin benden bekleme sürekli dedi icin yada tartistikmi genelde ben ariyorum bilmiyorum ümidim var ama gel git cok oluyor 🙁

 2. evvet arkadaşlar bugün benim 75 oldu ve aramız artık çok daha iyi burak hocam bugünde yazdım size ben ne denir bilemiyorum ki harika şeyler oluyor celbimde ve ben çok mutluyum içimdeki bu tarifsiz sevinç dilerim hepinizde olur yaşarsınız bu duygu çok güzel bir yandanda korkuyorum nazar değecek diye Rabbim şükürler olsun :))

 3. Benim celbim geleli 6 gün oldu denk geldiğiz yerde laf söylüyor saçma sapan beni kıskandırmak için sürekli telefon elinde falanda dur bakalım inşallah aramız duzelir celp geldi geleli içimde bi huzur varki sormayın içim çok rahat

 4. Bende Burak Bey’le önceden kısmet açmak için boy hamaylı çalışması yaptık. Hem işimde çok faydalı oldu hem de ikincinci 40 günün son okumasından 3 gün sonra karşıma biri çıktı. Olmaz dediğim yerden oldu. Çok faydasını gördüm. Kısmet açmak için yaptırmıştım. Hamaylıdan sonra celb çalışması yaptık Burak Bey’le. Henüz başlngıçta olduğundan sonuca ulaşmış değil fakat çok faydası olduğunu, değişiklik olduğunu görebiliyorum. Tutunca tekrar yazacağaım. Olmaz dediğim şeyler oluyor. Sabırlı olmak lazım. Allah ciğeri yanan herkese şifa versin.

  Bir de benim tecrübem bahtınıza hayırlı insanları size yaklaştırırken, hayırlı olmayanları uzaklaştırıyor. İnsana bir sakinlik geliyor. Arada gelgitler oluyor. Benimde rüyalarıma etki ediyor.

  • Benim bugün 9 günüm ve yan binada oturuyor ve ben sabah ise giderken camdan bana bakıyor akşam işten gelirken bakıyor camiye giderken bakıyor celbe başladıktan sonra ve kullanmaya başladıktan sonra böyle gelişmeler oldu bnde numarasi yok hattını değiştirdiği için bi şeyden haberim yok ama babasında fln telefon numaram var ama inat ve gurur yapıyor biz ayrılalı 1 sene oldu ama ayrıldığınızda bile görüyorduk son 2 3 ay içinde iyice uzaklaştık ama ben çok seviyorum inşallah celbim in tutacağına inancım tam celbi yaptırmak isteyenlere kesinlikle tavsiye ederim selametle gelişmeleri hep yazacam inşallah …..

   • Bizim aramızda çok büyük bi anlaşmazlık var. Eğer benimki tutarsa herkesinki tutar herhalde. Ben kendim baktığımda bi çözüm göremiyorum hatta. Fakat evel Allah’a sonra Burak hocanın nefesine güveniyorum.
    1. Okumadan sonra sorun çözülmüş gibi olmuştu. Çok uyumluyduk. Sonra birdenbire yine çıkmaz bi yola girdik. Allah herkese sabır ve şifa versin versin.

 5. Merhabalar, benim durumum da Elifss gibi, celb başarılı fakatok zayıfmış şuan bende Burak hocanın okuma yapmasını bekliyorum.Haftaya tekrar takmaya başlayacağım.Allah Burak hocamdan razı olsun.
  Elifss bu arada senin durumun nedir,şuan , bilgi verirsen sevinirim . Sevgiler.

  • baht kardeş benim ablam evlilik celbi yaptırdı yıllardır evlenemiyordu aileler yüzünden şimdi işler yoluna girdi evleniyor ama biraz etkisinde azalma olmuş o yüzden tekrar okudu bir daha kullancak yalnız burak hoca işlemin oturması bi kaç ayı bulur dedi önemli olan inancınızı yitirmeyin Herşey Allahın izniyle

 6. Arkadaşlar ben bundan 4 yıl önce burak beye vefk işlemi yaptırdım. Kendisini halen bu şekilde işinin başında görmek çok güzel duygulandım aslına bakarsanız. Eşimle aramı düzeltmeme yardım etmişti sağolsun olmuştu da. Şimdi işlerim bozuk ve yine burak hocamı gördüm burada kendisiyle calışmak gurur verici birşey. Bende kısmet açma iş celbi yaptıracağım. Hepimize Allah şifalar versin hayırlı bol nasip rızık kazanç versin.

  • Merhaba şamil kardeş, burak hoca kadsr dürüst bir insan görmedim ben.. allah ondan razı olsun. Vefk işleminiz hala calışıyormu ? İnşallah bizim işlemlerimizde tutar.

CEVAP VER

Yorumu Giriniz
İsim Giriniz