Değerli Ziyaretçilerimiz

50
3986

MEDYUM BURAK; 9 yıldır Medyumluk faliyetinde bulunmakta olup BİOENERJİ, HAVAS İLMİ, İLM-İ LEDÜN, PARAPSİKOLOJİ, MANEVİ ŞİFACILIK konularında kendini ispatlayan üstadtır.

Türkiye’nin sayılı Vergi Levhalı ve Ruhsatlı Medyumlarındandır. Sizde Gerçek Ünlü MEDYUM BURAK‘a her türlü sorununuzu danışabilirsiniz. Bir çok ünlü kişininde kendisine fikir danıştığı medyumumuza sizde eposta kadar yakınsınız.

Medyum; sözlüklerde, dünya’daki bedenini terk etmiş ruhlarla irtibat kurarak onlardan aldıkları tesirleri çeşitli tezahürler halinde dünya’ya yansıtan, psişik bakımdan hassas insanlara veya herhangi bir ruhsal irtibat sözkonusu olmaksızın paranormal fenomenler ortaya koyabilen özel yeteneklere sahip insanlara verilen isimdir.

Medyumluk; yani bedensiz varlıklarla ruhsal bağlantı kurup, insanlarla ruhlar arasında iletişim yapabilmesi, hassas yapılı, özel yeteneklere sahip kimselerin yaptığı iştir. Genel olarak, ruhsal varlıklardan etki alabilen herkes medyumdur. Buna göre, her bedenli varlık ruhsal etkilere açık bir durumda olduğu için, herkes genel anlamda medyumdur.

Medyumlar, bu güçlerini varlıklar üzerinde kullanarak etkili ve sağlam büyü yapabilen insanlardır. Büyü ile insan iradesine istedikleri şekilde hükmedip, istekleri doğrultusunda yönlendirebilirler.

TEILEN
Önceki İçerikDua
Sonraki İçerikÜnlü Medyumlar

50 YORUMLAR

  1. Benim 17nci günde şuanda aramız düzeldi. İyiyiz. Öncesinde çok şiddetli şekilde tartışmalar oldu. Büyük kavgalar etmiştik. Çok şaşırtıcı bir şekilde üzgün olduğunu ğişmanlık duyup vicdan yaptığını söyledi. Bende çok şaşırdım ama sevincimi mutluluğumu hiç bir şekilde belli etmedim. En büyük isteğimde buydu oldu. Burak hocama sonsuz kere teşekkür ediyorummm

  2. Merhabalar bende burak beyi google’de buldum. Size şu kadarını söyleyebilirim şahane bir insan. Çok saygın olduğu zaten telefondaki hitabından belli ediyor kendini. İlk başta sorunlarımı açıkca ifade edip etmemek konusunda kararsızdım. Sonrasında o güven dolu ses tonuyla bana çok samimi geldi. Zaten yaptığı etkili çalışmalar bir çok insanın dilinle görmemek imkansız. İşine aşık doğru ve gerçek anlamda bu işin piiri bir insan. Etkili celp duası sayesinde ayrıldığım nişanlımla aramızı yeniden düzeltmyi başardık. Kendisine ne kadar minnettar olduğumu anlatmak için kelimeler yetersiz kalır. Çok teşekkür ediyorum ve tüm buradaki arkadaşlarıma kardeşlerime en kısa zamanlarda acil şifalar diliyorum. İyi akşamlar.

  3. ben üç yıllık eşimden ayrılmıştım süekli tartışıp kavgalar ediyordk ayrıldıktan bir ay sonra medyum burak hocamın ismini duydum ve aramaya karar verdim eşim bana dönsün tekrar bağlansın istiyordum celp gibi kolye gümüşlük gönderdi 15 günde hazırlandı ben yaklaşık bir ay taşıdım üstümde ve beni aradı çok şaşırdım bu kadar kısa zamanda olması gerçekten beni çok mutlu etti tabiki herşey allahın izniyle burak hocamda söyledi biz kullar vesileyiz sadece diye çok memnun kaldım teşekkürrler

  4. Burak hocam merhaba. Benim erkek kardeşim aşırı derecede madde bagimlisi. Annem ile beraber yaşıyor ve artik evdeki eşyalari kirip dökmeye, anneme çok kötü davranmaya başladi. Küfür ediyo darp ediyo huzur vermiyor. Apartmana karşi da öyle gece sabaha karşi uyanip apartmandakilere bağiriyor küfrediyor halisünosyonlar görüyor. Tedaviyi kabul etmiyor. Annemin can güvenliğinden endişeliyim. Ben evliyim ayri evde yaşiyorum. Ne yapabilirsiniz. Internetden arastirinca sizi gördüm bi umut işiği olucaginizi düşünüyorum. Olumlu dönüşünüzü bekliyorum

  5. burak hocayla bende geçen yıl çalıştım. sorunum çözüme ulaşmıştı onun vesilesiyle. şimdi kızımın kısmeti konusunda sorunlar yaşıyoprum. celb işlemine başlayacağız insalah bakalım..

  6. Medyum burak, gerçekten söylediğiniz gibi çok başarılı bir hoca yaklaşık bir yıl önce iletişime geçmiştim. Sevgilimle sorunlar yaşıyordum ve hatta ilişkimizin bittiğini düşünmeye başlamıştımki medyum burak hocayla tanıştım. Kısacası medyum burak hoca tarafından yapılan çalışma sonrasında sevgilimle yeniden bir araya geldik. Güvenilir profesyonel birisi cidden çok teşekkür ediyorum kendisine.

  7. Harbi dürüst hoca bulması zr, daha önce birçok medyum tarafından dolandırıldım. Son olarak medyum burak hoca ile tanıştım. İyiki de tanımışım celp diye çalışma sayesinde yuvamı kurtardım. Medyum burak hoca gerçekten işin ehli oldukça uzman bir medyum. Medyum burak hoca ile iletişime geçmenizi tavsiye ederim.

CEVAP VER

Yorumu Giriniz
İsim Giriniz