Gözü Benden Başkasını Görmesin

3
1665

Sevdiğiniz kişinin gözünün sizden başkasını görmesini istemiyorsanız sizlere bu konuda önemli bilgiler vereceğiz ; Hemen hemen her insan sevdiği kişinin başkasına bakmaması sadece kendine bağlı ve sadık biri olmasını ister. Bu konuda muzdarip olan bir çok insan vardır. Sevdiği kişiden beklediği ilgi ve alakayı göremeyen kimse kendine aşık edip bağlamak için bir takım arayışlar içine girer ve bu konuyla ilgili kendisini sorunsuz bir şekilde neticeye ulaştırmak isteklerinin olmasını sağlamak ister.

Muhabbet konuları iki kişi arasında hazırlanan emsalsiz havas çalışmaları sayesinde gerçekleşmektedir. Aşık etmek, bağlamak ve sevgi amaçlı hazırlanan uygulamaların hepsi sonu evlilikle bitsin amaçlıda uygulanabilir. Sorunların çözümü hususunda hazırlanabilen güçlü tılsım ve dua uygulamalarıdır.

Gözü benden başkasını görmesin sadece beni sevsin aşık olsun ayrılmasın gibi bir çok konularda sınıflandırmak mümkün. İşlemler genel olarak resim veya isim soy isim doğum tarihi doğum yeri anne adları ile yapılır. Bunların dışında eğer kişiler arasında sorun varsa veya ayrılık söz konusu olmuşsa bu durumu değiştirmek için de hazırlanabilmektedir. Çalışmalar yapımında elbette önemli hususlardan biriside tanışık olmaktır.

Eğer kişilerin arasında yaşanmışlık bir konuşma birlikte geçirilen güzel zamanlar yoksa bu uygulamalar faydasız kalabilir. Amaç uygulamalar kullanılırken dilek sahibi olan kişiyi rüyasında görme geçirilen güzel anılar ve zamanları hatırlatma kulağa isminin fısıldanması gibi durumlar peydah olmaktadır. Kendinize bağlama ve gözü sizden başkasını görmesin uygulamalarından yaptırmak için iletişime geçebilirsiniz.

TEILEN
Önceki İçerikŞirinlik Büyüsü
Sonraki İçerikSoğutma Büyüsü

3 YORUMLAR

  1. Hocam merhaba nasilsiniz esimin gozu benden basqasini gormesin is hayatindaki insanlardan soyusun dikkati bende olsun deye ne yapa bilirim yardim edin

CEVAP VER

Yorumu Giriniz
İsim Giriniz