Gümüş Büyüsüyle Bağlama

Gümüş Büyüsü

Bağlılık büyüleri kuvvetli aşk büyülerinden biridir ve uygulandıktan kısa süre sonra bu büyünün sonuçlarını alırsınız. Özellikle bağlama büyülerinin çok daha kuvvetli ve hızlı bir şekilde kişiler üzerinde tesir etmesi için gümüş nesneler kullanılmaktadır. Bu büyüler üç harfliler ile beraber uygulandığı için gümüş nesneleri bu varlıklar çok severler. Bu yüzden de büyülerin gücünü çok daha artırarak tesirinin kuvvetlenmesini sağlarlar. Bu gümüş bağlılık büyüsü üç harfliler ile birlikte uygulanan bir büyü yöntemi olduğu için kişilerin mutlaka çok dikkatli olmaları gerekmektedir. Kendiniz herhangi bir şekilde bu büyüyü uygulamaya kalkmamalısınız. Aksi bir durumda büyünün olumsuzluklarını üzerinize çekersiniz ve aynı zamanda üç harflilerin musallat olması gibi bir durumla da karşı karşıya kalacaksınızdır. Bu yüzden kendinizi garantiye almak için medyuma gitmeyi tercih etmelisiniz.

Gümüş Bağlılık Büyüsü Yapım Şekli ve Etkileri

Bu büyü uygulanırken gümüş bir nesnenin kullanılması gerekmektedir. Bu nesne üzerine büyülü sözcükler okunur ve üç harflilerin de yardımı ile büyü tamamlanmış olacaktır. Büyü bittikten sonra kişinin evinde bir yere mutlaka bu büyülü nesnenin saklanması gerekmektedir. Ancak bu şekilde büyü kişiler üzerinde tesirini gösterecektir. Aksi taktirde büyünün etkisi olmaz. Gümüş bağlılık büyüsü bu şekilde yapıldıktan sonra kişi bir hafta gibi kısa bir süre içerisinde büyünün etkisi altına girerek hareket eder. Kişi tamamen sizin etkiniz altında olacaktır ve tamamen size aşık biri haline dönüşecektir.

Gümüş Bağlılık Büyüsü Tesir Süresi Nedir

Gümüş bir nesne kullanılarak yapılan büyülerin gücü çok daha büyüktür. Bunun sebebi üç harflilerden dolayıdır. Bu yüzden bu bağlılık büyüsünün tesir süresi kişi üzerinde uzun bir süre boyunca duracaktır. Gene de büyünün tesir süresini ara ara kontrol ettirmelisiniz. Aksi taktirde  büyünün tesir süresi biter ise kişi kısa zamanda eski hayatına ve duygularına geri dönerek sizi terk edecektir. Böyle bir durum yaşamamak için büyünün tesir süresi sona ermeden önce gümüş bağlılık büyüsü mutlaka yeniden yapılmalı ve tesir süresi tazelenmelidir. Bu şekilde sevdiğiniz kişi hep yanınızda kalacak ve büyünün etkisi altında olacaktır.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Burak Hoca
Bu makale Burak Hoca tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Bağlama Büyüsü
Yazdır
Bu sayfaya 7428 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

29 Evet
25 Hayır

“Gümüş Büyüsüyle Bağlama” için 2 yorum var.

  1. Arkadaşlar bugün 24 nisan Ramazanın ilk günü ve 1.5 aydır konuşmadığım erkek arkadaşım inat biri ve bana bugün mesaj attı.Konuşmaya basladık herşey değişmeye başladı celb yaptırdım.Bugün 24 .gün celb etkisini gösterdi.Allah şükür ve Burak beyde işinin ehli biri bunu bizzat yaşadım.Birde bir umut burdaki yorumları okuyan insanlara da ışık olsun.

  2. Bizim komşunun bi oğlu vardı küçüklüğümden beri çok seviyodum onu açılmak istedim fırsat kolladım hep ama yok cesaretimi bi toplayamadım derken çocuk yüksek okul kazandı gitti zaten bi daha da onu göremedim aradan baya bi zaman geçti bakayım bi sosyal medyası varmı dedim gerçekten de buldum çocuk çok değişmiş daha da yakışıklı havalı kuul bişiy olmuş bi kez daha duygularım depreşti bende cesaretimi topladım yazdım ona sosyal medya hesabına beni tanıdı hemen geri dönüş yaptı ama normal konuşuyordu bana abim filan dedi . dedim artık olmaz beni kardeşi gibi görüyo ama bi şekilde duygularımı açmam lazımdı bi gün kız arkadaşlarla otururken gaza geldim uzun uzun mesaj yazdım duyguarımı söyledim hem yüzyüze olmayınca daha kolay oldu ama ondan gelen mesajla yıkıldm ben seni kardeşim olarak görüyorum bizden asla böyle bişiy olma filan yazmış yerin dibine girdim hemen engelldim çocuğu sonra yazın okullar bitince bu memelekere geri döndü onu görünce bi kez daha heyecanlandım bir de yüzyüze konuşup şansımı deneyeyim dedim ama gene olmadı hatta çlocuk çok sert konuştu kızlara durumu anlattım artık umudu kesmem lazımdı. Ama bi türlü onu aklımdan çkaramadım hatta unutayım diye gittim başkasıyla çıktım filan ama nerde hep aklımdaydı sonunda kızlar bana medyum burak hocayı tavsiye ettiler nbende şansımı deneyeyim dedim ona gittim hocaya durumumu anlattım o da bana aşık etme için celb yapalım dedi başka çarem yoktu bende kabul ettim. Çocuk okula dönmeden bu işi bitirmem lazımdı hemen celbi yaptırdım bir hafta sonra da o okula döneckti medyumun dediğine göre de celb bir hafta sonra filan etksiini gösterirmiş bende bkledim çocuk artık son gün gidecek dedim heralde celb işe yaramadı son şansımıda kaybettim ama gitmeden bana haber yollatmış görüşelim diye bende hemen gittim tabi sonra bana beni sevdiğini hata yaptığını filan söyledi kulaklarıma inanamadım ilk önce sonra celb işe yaradı herlade dedim. Çocuk giderken numarasını da verdi okula döndü bizde konuşmaya başladık şimdi sekiz ay oldu hala birlikteyiz valla iyi ki bizim kızların sözünü dinlemi,şim bu medyuma gidip celb yatırmışım asla olmaz demiştim ama oldu işe celb sayesinde oldu sevdiğimde beni sviyor okulu bittirdiketen sonra da evlenecez inşallah çocuk benden vazgeçmesin diye medyuma arada bi gdip celbin süresini uzattırıyorum o kadar böylece çocukta beni sevmeye devam ediyor. Evlenene kadar böyle celbin süresini uzattırıp duracağım sonra zaten evli olacağımız için benden vazgeçemez. Aramak isteyen olursa diye numarasını da veriyorum 05533718994

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir