Gümüş Ceylan Derisi Uygulaması

Gümüş Ceylan Derisi Uygulaması : Dileğinizin hasıl olması için hazırlanan en etkili yöntemlerden olan bu işlem oldukça meşakkatli ve yapımı güç bir uygulamadır. Her ilim sahibi medyum yada hoca yapamaz. Bu işlemde her şeyi ben sizin niyetiniz ile hazırlıyorum yapımı ortalama 12-14 gün arasında sürmektedir. İşlemi Taşıma bakımdan sonra belli olmakta. Benim tarafından çok zor şartlarda yapılan işlemdir. Etkisi 5 ncü günden sonra genellikle 33 günde en geç fayda olur nasipse. Allahın izniyle etkisi ömürlüktür. Hazırlamak için isim soy isim resimler ve anne adı gerekir. Anne adı yoksa ilk insan olan havva annemizin adıyla da işlem gerçekleşir. Başarısı yüzde 97 oranında sonuç vermektedir.

Gümüş Ceylan Derisi Uygulaması
Gümüş Ceylan Derisi Uygulaması

Gümüş Ceylan Derisi Uygulaması Nedir?

Bir çok niyetin hasıl olması için hazırlanan bu yöntem bilinen en güçlü çalışmalar arasında yer alır. Rahman uygulama olarak bilinir ve zor şartlar altında hazırlanmaktadır. Gümüş ceylan derisi işlemi nedir sorusuna verilecek en net yanıt istenilen bir dileğin hasıl olması adına yapılacak güçlü dua yöntemleri olacaktır.

Gümüş Ceylan Derisi Uygulaması Nasıl Yapılır ?

Gümüş ceylan deri işlemi yapılışı çok zor ve büyük ilim gerektiren havas ilmi işlemleri arasında yer alır. Yapılabilmesi için kişi veya kişilerin isim anne adı ve resimleri gerekli olacaktır. İlme vakıf olan medyum ya da hocanın ortalama her gün çalışma odasına girip yaklaşık en az 4-5 saatini bu çalışmaya ayırması gerekebilir. Medyum veya hoca açısından Zor şartlar altında yapılan esmaları ve zikirleri bulunur. Gerçek anlamda zorlu bir uygulamadır.

Gümüş Ceylan Derisi Uygulaması Kaç Günde Tutar ?

Elbette her insanda farklı zamanlarda etki gösterse de genel olarak 5-33 günler arasında etki gösterdiği diğer danışan kardeşlerimize yapılan işlemlerin istatistiğine göre gözlemlenmiştir. Medyum konusunda bilgi edinmek isterseniz Medyumlar kategorimizi inceleyiniz

Müslüman Olmayana (Gayri Müslime) Yapılır mı?

Elbette gayri Müslim kimselerin özellikle de yurt dışında yaşayıp eşi veya partneri Müslüman olmayan kardeşlerimizin de çok sık tercih ettiği bir uygulamadır.

Büyü müdür ? Şeytani Bir İşlem Midir?

Hayır kesinlikle büyü olmadan hazırlanan güçlü dua yöntemleri arasında yer alır. Bendeniz Medyum Burak olarak bildiğiniz ve yıllardır ilmi çalışmalarımı sürdürdüğüm işlemler arasında çoğunuz büyü karşıtı olduğumu ve asla haram şirk işlemler yapmadığımı çok iyi bilirsiniz.

Kıymetli kardeşlerim; dürüst büyücü diye bir şey yoktur. Büyü ilminde şirk içinde olan bazı medyum ve hocalar kendilerini ilah gibi görmekte kesin sonuçlar vererek maalesef çoğu kardeşimizin umutlarıyla oynamaktadır. Büyü yapan bir medyum ya da hoca ya da büyücü her ne derseniz deyin, Allah’a şirk koştuğundan zaten istese de size doğruyu söylemez. Dürüst olmaz. Şayet denildiği gibi yüzde 100 veya garantili işlem söz konusu olsaydı bu kainatta sorunu olan hiç bir kişi kalmazdı.

Esteizü Billah : (De ki: Göklerde ve yerde gaybı Allah’tan başka bilen yoktur.) [Neml 65, Hücurat 18]

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Burak Hoca
Bu makale Burak Hoca tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Havas İlmi İşlemleri
Yazdır
Bu sayfaya 1593 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

7 Evet
2 Hayır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir