Harmura Celbi

45
4131

Harmura celbi nedir ne değildir sizlere aklınızdaki soruları giderecek bir açıklama yapacağız ; Celb; bir kimseyi kendine çekmek, bağlamak veya giden birinin geri gelmesini sağlamak amaçlı yapılan uygulamalara verilen isimdir. Birçok konuda çeşitli nedenlerden ötürü celblere ihtiyacımız oluyor. Celb, gerçek bir yardımcı çok etkili bir yöntemdir.

 Celbi kısaca tanımlamak gerekirse, neden fark etmeksizin istenilen amaç doğrultusunda hazırlanan güçlü bir uygulamadır. Yapımı 14 gün sürmekle birlikte bekleme süreniz 90 gün olmaktadır.

 Ayrıldığınız kişi ile ne kadar zamandır tanıştığınız yada sevgili olduğunuz önemli değildir, gerçekten birini geri elde etmek istiyorsanız bu uygulama oldukça etkili ve tesirli olduğu bilinmektedir.

TEILEN
Önceki İçerikSevgi Büyüsü

45 YORUMLAR

  1. Merhabalar 30ncu okumam 14 ocakta yapıldım benim. Arada mesaj atıyor arıyor ama şuan hala mesafeli gibi. Önceden hiç aramaz sormaz mesaj yazmazdı mesela. Bu yönde etkisi var ama daha tam bitmedi.

      • Benimde yeni başladı sayılır ufak tefek böyle. Senin sanırım çok yeni. Yine burak hocam daha iyi bilir son günü bile tutanlar olmuş sorduğumda öyle demişti bende sabırla inançla bekliyorum.

        • Çok teşekkürler yorumun için kardeş. Sabretmek çok Zor bilirsin ondan bu şekilde birbirimize moral vermiş gibi oluyoruz aynen çok Yen’i dediğin gibi ? İnş hayırlısıyla herşey yoluna girecek senin adına da çok sevindim

CEVAP VER

Yorumu Giriniz
İsim Giriniz