Kısmet Açma Büyüsü

2
968

Kısmet açma büyüsü hakkında bilinmeyen bir çok detay vardır, kısmeti kapalı olan birisinin kısmet açma büyüsü yaparak kısmetini açma işlemini sizlere aktaracağız ; Merhaba sevgili medyum burak ziyaretçileri bugün siz değerli okurlarımız için kısmet açma konusunda yapılan bir büyü hakkında bilgi vereceğiz ; Kısmetin kapalı olması erkek veya kadın ayrımı yapmaz. Genel olarak kısmet sorunu evlilik yapamama veya kız – erkek bulamama gibi sorunlarla ile sınırlı kalmaz.

İş kısmeti ve maddi manevi kazancın kapalı olması durumları da söz konusu olabilmektedir. Hayatta bir çok olumsuzlukların üst üste gelmesi ve sıkıntılı dönemler girmenize neden olan durumların ortaya çıkması gibi negatif şeyler olabilir. İyi şeylerin olduğu gibi kötü şeylerinde bizi bulup sorunlar oluşturması muhtemeldir. Bunların dışında kişiye kötülük ve sıkıntı vermek amaçlı kısmet kapatma, basiret bağlama gibi yapılmaması gereken çirkin şeyler ne yazık ki halen yapılıp yaptırılmaktadır.

O yüzden bu tarz sıkıntıların ortadan kalkarak hayatınızın daha düzenli ve uygun şekilde ilerlemesini sağlamak için yapılan güçlü tılsım ve rahmani işlemleri tercih etmelisiniz. Çünkü bu işlemler Allah’tan istenir. Havas ilmi bu konuda oldukça geniş ve kapsamlı konuları ele alarak bir çok derdin çözümüne vesile oluyor.

Ancak bu uygulamaları kendiniz yaptığınızda veya hazırlanan eksik formüller bir araya geldiğinde çoğu zaman istediğiniz sonuca ulaşamazsınız. Bu ilim sadece bilgi gerektirmez. Diğer insanlardan sizi ayırt eden özelliğiniz ve yetenek sahibi olmalısınız. Bu durumda size destek olabilecek gerçek anlamda kısmet konularında kendini kanıtlamış bir medyum hoca tarafından yardım alabilirsiniz. Gerekli çalışmalar ve işlem yapımı hakkında detaylı şekilde bilgi sahibi olabilirsiniz.

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Yorumu Giriniz
İsim Giriniz