Küsleri Barıştırma Büyüsü

0
768

Küs ve dargın olan kişileri nasıl barıştırabilirsiniz, sizlere bu konuda bazı önemli bilgiler vereceğiz ; Dargınlık her insanlar arasında olabilecek türde sorunlar arasında yer alır. Genel olarak sevdiğimiz insanlarla aramız iyi gibi giderken nedenli veya nedensiz bir takım sorunlar yaşamamız muhtemel hale geliyor. Bu gibi durumlarda sorunları ortadan kaldırmak ve sıkıntıları çözmek için bir takım çalışmalar yapılır.

Amaç mevcut küslüklerin ortadan kalkması barıştırma ve yerini güzel şeylerin alması sağlanmaktadır. Büyü uygulamaları dışında yapılan rahmani dua ve tılsımlar sayesinde kişilerin arasını düzeltmek için hazırlanır. Genel olarak havas ilimi sayesinde yapılan dua yöntemleri ile dilek ve isteklerin hasıl olması için çalışmalara başlanır.

Çoğunlukta bu işlemler yapımında kişilerin resimler veya isim soy isim doğum tarihi doğum yer anne adları istenmektedir. Havas konusu geniş kapsamlı bir ilim olduğundan bir çok konu için yapılabilen vefk, hamaylı veya celb uygulamaları ile sorunların çözümü için telkinler verilmektedir. Böylece neticeye ulaşmak için beklenen süreç için gerekli takip yapılır. Yapılacak olan işleme göre uygulama süreleri de değişkenlikler gösterir. Vefk uygulamasında 15-40 günler arasında olur.

Hamaylının 15-60 ve celb en etkili olan uygulama da 15-90 arasında olduğu bilinmektedir. Tüm işlemlerde kişiye özel şekilde itina ve özverili şekilde hazırlanmaktadır. Her insanın ruhsal gücü direnci ve iradesine bağlı olarak değişiklikler gösterebilir. Kimi insanda erken tesir ederken bazı kişilerde de geç olabilmektedir. Başarı yüzdeleri de genel olarak çoğu insanda olmakta fakat her insan aynı olmadığından herkeste aynı olumlu sonuçları bekleyemeyiz. Dolayısı ile sabır gerektiren etkili dua ve tılsım yöntemleri arasında yer almaktadır.

Denenmiş küsleri barıştırma büyüsü veya tılsım duaları konusunda yardım alarak sorunları çözüme kavuşturmak isterseniz. Sizde iletişime geçerek konuyla ilgili danışabilir veya yaptırmak istediğiniz işlemle ilgili bilgi sahibi olabilirsiniz.

TEILEN
Önceki İçerikBüyü Yapmak
Sonraki İçerikCelb

CEVAP VER

Yorumu Giriniz
İsim Giriniz