Soğukluk Büyüsü

2
2168

Soğukluk büyüsü nasıl yapılır sizlere bu konuda bazı bilgiler vereceğiz ; Soğukluk büyüsü ,sizinle alakalı yada alakasız herkese yapılacak bir büyüdür. Soğukluk büyüsü kendinden,evinden,işinden,sevgilisinden soğutmak amaçlı ve bir çok amaca hizmet eder. Soğukluk büyüsü yapılırken kişilerin özel eşyaları veya özel bilgileri istenebilir. Bahsedilen gizli sırları değil isim vsr bilgilerdir.

Birbirlerini seven eşleri fakat soğumuş olmaları nedeniyle tekrar birbirlerine ısındırmak ve bağlamak adına yapılan bir büyü çeşididir. Gerek cinsel açıdan birbirinden soğumuş yada sevgi açısından soğumuş ailelerde etkilidir. Ya tekrar deli gibi bağlanmak için yada soğumak için yapılır.

Bir başka Soğukluk Büyüsü

Soğumak isterseniz eğer ,

Gül suyunu, safranı ve miski cam bir kapta karıştırarak mürekkep hazırlayınız. Hazırladığınız karışımla oluşturulan mürekkeple yazılan Ayetel Kürsi duasının ardından sevdiğiniz kişinin adını yazınız. Gece olduğunda yıldız ışığı altında bırakılan kaba daha sonra gül suyu katılarak ovarak yazılan yazılar silinir. Karışımın olduğu kaptan hiç bir şey yemeden önce su içilir. Bu işlem üç gün boyunca tekrarlanır. 3. günün sonunda deliler gibi sevdiğiniz kişiden tamamen soğuyabilirsiniz.

Büyünün yanında bazı dualarda soğukluk hissedildiğinde iyi gelmektedir örneğin bir kimseden soğukluk görmemek ve sözünü dinletmek için çift haneli sayıda miktarınca gün aşağıdaki duayı 500 defa tatlıya okuyup ikram etmek gerekir.

“Ya rahmena kulli şeyin ve Rahimehü”

Eşler arasında var olan soğukluğun giderilmesi için 1 fatiha 3 ihlas okuyup veysel karani hazretlerinin ruhuna bağışlayıp bu tılsımı bir parça kurşun levha üzerine yazıp,yattıkları yatağın altına koymaları durumunda aralarındaki soğukluk geçer inşallahu teala .

Birbirlerine karşı muhabbet ve şefkat ile sohbet etmeleri gerekirken birbirinden nefret eden eşler veya kardeşler ,görümceler ,çalışanlar ve çoğaltabileceğimiz örnekler ,aralarındaki buzların erimesi yerine sevgi ve muhabbetin getirilmesi istenirse yenilecek şey üzerine bir defa sure-i vakıa okunur ve sonra şu aşağıda yazılı olan duayıda okuduktan sonra o yenilecek şey bir şeker veya meyve gibi tatlı herhangi bir şey aralarında sevgi ve muhabbeti arzu olunan iki kimseye verilip yedirilirse cenab-ı hak va cibül vücut hz’lerinin izni ve lutfu ile aralarındaki adavet ve buğz gider ve artık onları ancak ölüm ayırır.

Dua-yı şerife aşağıdadır.

tevekkelu ya huddamü hazihissureti bil ülfeti velmahabbeti beyne keza ve keza bihakkı behtubi behtubi lehubi lehubi ecip ya samunü zu behain ve cemalin tevekkelu ya huddamü hazihissuretiş şeriyfeti bilmahabbatid daimeti velvedadi beyne fülan ibni fülan ve fülan ibni fülan bi hakkı hazihissurete aleyküm ve taatüha ledeyküm.

2 YORUMLAR

    • Ben sevgilimin ilgisini çekmek için vefk yaptırdım. Vefkim 25. Gününde ve aramiz gayet iyi vefk tuttuysa celbin şansı daha yüksek bence yaptırın

CEVAP VER

Yorumu Giriniz
İsim Giriniz