Soğutma Büyüsü

48
4225

Soğutma Büyüsü ;Sevmediğiniz kişilerin sizden soğumasını sağlamak,bir erkeğin yada kadının karşı cinsden soğumasını  veya uzaklaşması için yapılır. Soğutma büyüsü vefk tılsımıyla yapılır. Vefk tılsımı oldukça güçlüdür. Özellikle Medyum burak hoca’nın en çok karşılaştığı olaylardan biride bu durumdur.

Soğutma Büyüsü vefk tılsımı adı verilen uygulama ile oluşur. Kolay,Etkili ve Güçlü Soğutma Büyüsü bilinen en etkili yöntemlerdendir. Soğutma Büyüsü Belirtileri ;Eşinizin veya Sevdiğinizin Kendinizden durduk yere bir anda soğuması ile oluşabilir.

Kadını ve Erkeği Soğutma Büyüsü ;

Erkeği yada Kadını karşı cinsden soğutmak ve kendinden soğutma için kullanılan bir büyü çeşitidir. Bilinen en Güzel Soğutma büyüsü çeşitlerindendir.

Evden veya İşinden Soğutma Büyüsü ;

Eşim veya Sevgilim ailesinden ve evinden soğusun isteğinize karşılık vermiyorsa bilinen en etkili soğutma büyüsü budur. İşinden soğuma büyüsü ise kısmet kapama büyüsü nasıl yaparım sorusuna cevap arayanların tercih ettiği bir büyü çeşitidir.

Sevgili veya Eşi Soğutma Büyüsü ;

Eşim benden soğusun veya sevgilim benden soğusun istiyorum diyenlere çözüm olan büyü çeşitidimiz. Bilinen en basit ve kolay soğutma büyüsü bu gruba girer.

Soğuma Büyüsü ;

Gerçek Soğutma Büyüsü olarakda bilinen bir uygulamadır. Birisinden Soğutma büyüsü ile arkadaş,kaynana ve elti gibi istemediğiniz kişileri kendinizden soğutmanız için en etkili soğutma büyüsü’dür.

Soğutma Büyüsü Bozma ;

Soğutma Büyüsü Nasıl Bozulur sorusuna en iyi cevap büyüler tersi işlem ile bozulurlar. Uzman ve Hoca Kişiler tarafından yapılmalıdır.

Etkili ve en güçlü olan yolu vefk adı verilen tılsımlar ile hazırlanan cinsidir. Doğru ve uzman kişiler tarafından yapılan bu işlemlerin tutma olasılığı çok yüksektir.

48 YORUMLAR

  1. Benimkide hazırlanıyor bu hafta elime gecicek inşallah ayrılmak için celb yaptırıp sonuç alan varsa yazsın lütfen çok meraklı bi süreç beklemek

    • Geçmiş olsun nagehan öncelikle bende yaptırdım celp işlemine başladık bugün baya bir yol kat ettim işlemde hepimizin sonucu hayırlısı olsun sen ne için yaptırdın

      • Ben ayrılmak için yaptirdim gerçekten soguyormu karşıdaki kişi ayriliyormu şuan öyle olmucakmis gibi geliyordu yapanların yorumunu o yüzden istiyorum bnm elime ulaşmadı ama daha celb

  2. s.a dostlar. bende yaptırdım ama büyü değil celb soğutma celbi. peşimi bırakmayan bir kadın için. çokta etkili oldu burak beyden memnun kaldığımı belirtmek istedim. teşekkür.

  3. Bende esimin hayatindaki kadin icin yaptim sogutma celbi.ayrilmidlsr diye duydum ama hala emin degilim esim hala donmedi bana beklemedeyim 2.okuma oldu celpte insallah tutar celbim

  4. Celbi yaptirmaya karar verdim saolsun hocam dün gece basladi ins 15 gun sonra elimde olur artik cok bunaldim biran önce esim den ayrilmak istiyorum

CEVAP VER

Yorumu Giriniz
İsim Giriniz