Ünlü Medyumlar

2
649

Ünlü Medyumlar:Medyumluk kavramı çeşitli tanımlar yapılacak kadar geniş kavramdır. Medyumluk Nedir ? diyecek olursak gizli ilimler konusunda gerekli donanıma ve bilgiye sahip ruhani varlıklarlarla kolay iletişime geçin kişilerin kullandıgı meslek sıfatıdır. Ünlü medyum gerçek anlamda kendini bir çok konuda ispatlamış doğru şekilde bu işini yürüten ve resmi şekilde çalışan kişilere denir. Medyum olan kişi topluma örnek olacak derecede önemli bir özel olmalıdır. Saygı kuralları içersinde sorunun çözümü odaklı çalışmaya kendini adamış sabırlı güvenilir ve gerçek anlamda insanlara yardımcı olan bir birey olmalıdır.
Medyumluk faaliyetleri yapan kişinin gerçek anlamda gizlilik ilkesini birinci kural edinmiş, bilinen gerçekleri doğruları asla gizlememesi gereken ve insanları iyi etmeye vesileci adamış biri olması şarttır. Günümüz şartları öyle çok zorlaşmış ve bu işi gerçek anlamda doğru yapabilen sayısı o kadar düşmüştür ki tıpkı dilencilik gibi olmuştur. Gerçek anlamda bu işi yapabilen ve sorunların çözümü odaklı çalışan dürüst kişilerin sayısı azalmıştır. Dilencilikte de aynı şekilde nasıl ki gerçek ihtiyaç sahibini bulmak anlayabilmek zor olduysa medyumluk ve hocalıkta da aynı benzer durum söz konusu olmuştur. Medyumlar namını yaptığı işlemler ile kendini belli eder. Faydalı oldukları insanlar onun hakkında güzel şeyler yazarak veya bir yerlerde bunları beyan ederek insanların gerçek ünlü medyum ve hocaları bulmasına yardım ediyorlar. Devlet izinli çalışan ve uzun sürelerdir bu sektörlerde çalışan farklı insanlardır. Eğer sizde ünlü medyum ve medyum hocaları bulmak için arayış içinde iseniz hesap bilgilerinin kendi adına olması, ruhsatlı ve vergi levhasının olup olmadığına ve üslubuna dikkat ediniz.
Sizin Medyumunuz ve Herkesin Medyumu olan Medyum Burak Hoca’ya Ulaşmak İçin hemen iletişime geçiniz.

 

TEILEN
Önceki İçerikDeğerli Ziyaretçilerimiz
Sonraki İçerikMedyumluk

2 YORUMLAR

  1. merhaba burak beyle ben gördüştüm yaptırmaya karar verdim etkili baya faydasınıgören insanlarda oldukça yüksek sende arayabilirsin yukardaki telfondan

CEVAP VER

Yorumu Giriniz
İsim Giriniz