Boy Hamaylı

434
10968

Havas ilmiyle hazırlanan muska benzeri bir yapısı olan tılsım çeşididir. İstenilen Tüm amaçlar doğrultusunda hazırlanan hamaylı kullanımı da kolaydır. Hamaylı yapım süresi 10 gündür. Hamaylı bekleme süresi 15-60 gün arasındadır. Peki Boy Hamaylı nedir ve nasıl etki eder ? Bir çok kişi özellikle Hamaylı Muskası hakkında bilgi sahibi değildir ve bizlerde bu konuda Medyum Burak ailesi olarak sizleri bilgilendirmek istiyoruz.

Hamaylı Nasıl Etki Eder ?

Hamaylı yaptırdığınız amaç doğrultusunda etki etme durumuna sahiptir. Örneğin;aşık etme amaçlı yaptırdınız ? Karşıda ki kişi sizi arayıp sorar ve ilgi gösterir. Evlilik amaçlı yaptırdınız ? Evlilik yapmak için yaptırdığınız kişi adımlar atar. Kendinizden uzak tutmak istiyorsanız ? kişi sizden soğur ve uzaklaşır. İki kişiyi ayırmak için yaptırdınız ? sevmediğiniz ikişi kişiyi ayırabilirsiniz.

hamayli

Hamaylı Günahmıdır ?

Hamaylı rahmani bir işlemdir. Yani dinen sakıncası yoktur.

Hamaylı İçin Hangi Bilgiler Gerekiyor ?

Ad soyad,doğrum tarihi (gün/ay/yıl),doğum yerleri ve anne isimleri gerekiyor. Eğer bu bilgileri bilmiyorsanız fotoğrafla da çalışma yapılabilir.

Hamaylı Çeşitleri Nelerdir ?

Aşık etme İçin Aşk Hamaylı , Bağlama Hamaylı ,Evlilik Hamaylı ,Kısmet Açma Hamaylı ,Ayırma Hamaylı ,Soğutma Hamaylı ,Dil bağlama Hamaylı olarak bir çok çeşidi vardır.

TEILEN
Önceki İçerikMedyumluk
Sonraki İçerikCelb

434 YORUMLAR

  1. Merhaba, ben biraz Burak hocayı dinlemedim ve şuan konuşmuyoruz. kavga ettik 🙁 gel-git oluyor henüz oturmadı. 14 mayıs’ta Burak hoca bakacak.
    yazılarımı takip eden zaten durumları biliyor. onsuz nefes bile alamıyorum.

  2. blm benim oldu kardeşim 29 gün bekledim dedim herhalde olmayacak ama hocamında dediği gibim son gün bile olabilir demişti bende o son günlerde olanlar arasındayım:D çok şaşırdım 55 gün neredyse hiç yazmadı etmedi sonra dayanamadı herhalde yazdı şimdi aramız güzel ama kimseye anlatmıyorum çevremde öyle nazara gelmeyek;)

  3. Selam arkadaşlar ben son okumamı yaptım hocam hamaylimin etkisinin nornalden daha az olduğunu belirtip tekrar bir okuma yaptı fotograflarimiza şimdi 40 günlük bir süreç daha beni bekliyor. Kısacası bilgi veriyim ilk 1 hafta biraz ağırlık vardı sonradan azalmaya başladı aramız 30.günden sonra düzeldi ama bi anda çok sert tepkiler de verio benden kaçmaya çalışıyor gel git olduğunu anladigim için bende üstüne gitmedim 1 haftadir çok iyiydik dün tekrar tartistik benimkisi biraz fazla inatçı sanırım suan kalbi ve mantığı arasında kalıyor zamanla olacak inşallah güzel haberlerinizi bekliyorum

  4. Arkadaşlar ben ılk 60 gun spnunda hamaylı calısıyordu ama etkısı zayıftı , hocam 7 gun okuma yaptı resımlerımıze, sonra bana, 7 gun sonrası 40 gun daha takmamı soyledı hocam.Ikı okumayı yaptım hıc sesı cıkmıyordu nerdeyse ıkı aydır, bugun bana msj attı ve instgramda takıbe gectı😉Ben inanamıyorum cunku gercekten beklemıyordum..Hıc ummadıgınız anda etkı edıyor, gecte olsa edıyor.Inanın ve sabredın..Burak hocama guvenın..

CEVAP VER

Yorumu Giriniz
İsim Giriniz