Boy Hamaylı

  362
  6475

  Havas ilmiyle hazırlanan muska benzeri bir yapısı olan tılsım çeşididir. İstenilen Tüm amaçlar doğrultusunda hazırlanan hamaylı kullanımı da kolaydır. Hamaylı yapım süresi 10 gündür. Hamaylı bekleme süresi 15-60 gün arasındadır. Peki Boy Hamaylı nedir ve nasıl etki eder ? Bir çok kişi özellikle Hamaylı Muskası hakkında bilgi sahibi değildir ve bizlerde bu konuda Medyum Burak ailesi olarak sizleri bilgilendirmek istiyoruz.

  Hamaylı Nasıl Etki Eder ?

  Hamaylı yaptırdığınız amaç doğrultusunda etki etme durumuna sahiptir. Örneğin;aşık etme amaçlı yaptırdınız ? Karşıda ki kişi sizi arayıp sorar ve ilgi gösterir. Evlilik amaçlı yaptırdınız ? Evlilik yapmak için yaptırdığınız kişi adımlar atar. Kendinizden uzak tutmak istiyorsanız ? kişi sizden soğur ve uzaklaşır. İki kişiyi ayırmak için yaptırdınız ? sevmediğiniz ikişi kişiyi ayırabilirsiniz.

  hamayli

  Hamaylı Günahmıdır ?

  Hamaylı rahmani bir işlemdir. Yani dinen sakıncası yoktur.

  Hamaylı İçin Hangi Bilgiler Gerekiyor ?

  Ad soyad,doğrum tarihi (gün/ay/yıl),doğum yerleri ve anne isimleri gerekiyor. Eğer bu bilgileri bilmiyorsanız fotoğrafla da çalışma yapılabilir.

  Hamaylı Çeşitleri Nelerdir ?

  Aşık etme İçin Aşk Hamaylı , Bağlama Hamaylı ,Evlilik Hamaylı ,Kısmet Açma Hamaylı ,Ayırma Hamaylı ,Soğutma Hamaylı ,Dil bağlama Hamaylı olarak bir çok çeşidi vardır.

  TEILEN
  Sonraki İçerikCelb

  362 YORUMLAR

  1. Benimde yarın 20. Günüm okuma yapacağım daha bi gelişme Yok her tarafdan engelledi inşallah bizimkide olur senin adına çok sevindim Kezban kardeş

  2. Hamaylim geldi ve 4. Gündeyim benim için daha da katlanılamaz bir hal aldi kolyeyi taktigimdan beri her an onu dusunur oldum boyle etkileri olanlar oldu mu?

  3. Merhaba arkadaslar bende boy hamayli yaptirdm ama okuma zamanalrı yanlış yapmışım hepsi benim hatam oldu. burak hocam Allah razı olsun iyi bir insan çok yardımcı oldu ve durumu izah ettim baştan başlıyorum şimdi inşallah hata yapmadan bitiririm

  4. günaydın herkese,

   dün akşam mesaj attı kalan eşyalarımı almam için bırakıcam gece kapıya felan dedi. sonra 3-4 saat mesajlaştık ve akşam buluşuyoruz. :))))

  5. BENDE BUGÜN İTİBARİULE KOLYEMİ ALDIM ARKDAŞLAR HOCAM SAĞOLSUN TARİFİNİ GÖNDERDİ BURADA DA GÖRDÜĞÜM KADARIYLA ÇOĞU İNSAN İSTEDİĞİNE ULAŞMIŞ TABİ HERŞEY ALLAH İZNİYLE AMA GÜZEL ŞEYLER OKUDUM ÇOĞUNLUKTA İNŞALLAH HEPİMİZ İSTEKLERİ OLUR KISA ZAMANLARDA

  CEVAP VER

  Yorumu Giriniz
  İsim Giriniz