Celb

Celb;sözlük anlamı kendine çekmedir. Yapılabilecek diğer büyü ve vefk işlemlerinden çok daha etkililidir. Zaman sorunu olmayanlar için en etkili uygulamalarındandır. Vefk den bir sonraki işlemdir.

Yapım Süresi

Yapımı on dört (14) gün sürer yapımı vefke göre uzundur.

Bekleme Süresi

Bekleme süresi doksan (90) gündür.  Sabır isteyen bir süredir. Vefkden farkı da bekleme süresinin çok olması ve zaman isteyen bir uygulamadır.

İşlem Yapımı İçin Neler Gerekiyor ?

Vefkde istenildiği gibi kişinin adı ve doğum bilgileri veya fotografda yeterli oluyor

Okunacak duası varmıdır ?

Belli bir zaman aralığı doğrultusunda okumaları “medyum Burak” tarafından gerçekleştirilmektedir. Tek yapmanız gereken celbi üzerinizde taşımaktır.

Dikkat edilmesi gereken bir durum varmı ? (Alkol,özel hal vs.)

Kesinlikle yoktur.Gümüş bir kolye şeklinde taşıyacaksınız. Alkol özel hal ve diğer durumlarda olsanız dahi taşımanızda hiç bir sıkıntı yoktur. Su almaz kırılmaz ,bir aksesuar gibi üzerinizde taşıma yapabilirsiniz ,düşme durumunda bozulma şansı yoktur bu yönden avantajlıdır.

Peki tüm durumlar için yapılabilir mi ?

Elbette ayırma celbi ,soğutma celbi ,kısmet açma celbi ,şirinlik celbi ,evlilik celbi gibi bir çok amaç ve çeşitte yapılabilir.

“Celb” için 830 yorum

 1. Hocam sevdiğim kız hissisleştiğini söyledi ara verelim dedi. 2 gün sonra da ayrıldık. Görüşmeyelim dedi. Sonrasında çok üsteledim çok direttim hepten bunalttık soğuttum kendimden. 3 ay oldu dayanamıyorum onsuz olmaya yardım ederseniz. Allah rızası için hocam

  1. Merhabalar son zamanlarda dolandırıcıların çok olduğu bu zor günlerde geçrekten hakiki hoca bulmasi zor. Neyse ki yıllanmış medyumlar var burak hocam gibi 6 yıldır tanıyorum çok etkili medyum halende görüşürüz. Derdi veren Rabbim derman aratmasın.

 2. 26 yaşında bir bayanım ve bu yaşa kadar hiç kısmetim çıkmadı. Tüm çevremdeki akranlarım
  birer birer evlendi yada ilişkileri vardı bende kısmet açtırmak istiyorum diye bir iki hocaya
  danıştım fakat çok iyi dolandırıldım. Hocamızı da araştırdım yorumlar çok iyi bende iletişime
  geçtim işlem yaptı vefk ve dua etki etti hocam görücü usulü de olsa beni görmek isteyenler
  var çok sağolun kısmetim açıldı.

 3. Benim kız arkadaşım yapamıyorum artık ben çok yoruldum dedi ve beni terk etti. Ağır geldi
  bu bana çok seviyorduk çünkü içime kapandım depresyona girdim elimden gelen ne varsa
  yaptım ama dönmedi. Kız kardeşimle konuşurken medyum bulmayı teklif etti bizde baya
  medyumla konuştuk ama hepsi para tuzağı hocamızı bulduk konuştuk derdimi anlattım
  sağolsun çok yardım etti. Herşey yoluna girdi sevdiğim kız bana döndü çok mutluyuz.

 4. Gerçekten güvenilir emdyumlar arasında bence en iyisi burak hocam kadar durust burak hocam kadar ilgili birine rastlamadim cok iyidir guveniyorum ve siddetle tavsiy ediyorum rahat olun dogru kisidir

 5. Merhaba Arkadaşlar, ben Burak hocamı 2016 yılından buyana tanıyorum. Çok dürüst, sabırlı ve efendi birisidir kendisi. Bana karşı saygısını sabrını hiç yitirmedi her soruma cevap bir yanıtı oldu. Benim sevdiğim var, ayrıldık , konuşmadık bir – iki hafta felan. Hemen Burak hocamı bilgilendirdim bana celp yapmasını istedim oda bu isteğimi geri cevirmedi. Parayı yolladım gece başladı. İnşallah haftaya biticek ve elimde olucak. Size şukadarını söyleyebilirim sevdiğim adam geri döndü dün! Öyle bir döndüki sevinçtem göz yaşlarımı tutamadım, cünkü çok çağresizdim. Oysaki celbi daha boynuma takmadan etkisini gördüm. Sevdiğim adamın direnci kırıldı, beni kırmıyor güzel sözler söylüyor, cok özledim felan diyor.. ilk günkü gibi oldu. Allah Burak hocamdan razı olsun, allah ol deyince oluyor .. burak hocam bir vesile oldu buna. Ona nekadar teşekkür etsem azdır. Eğer şimdi böyle ise celbi takarsam neler olacak 😊 okadar çok mutlu oldum ki iki Haftadır doğru dürüst birşey yiyemedim.. Burak hocam celbe başladığı günden beri icim okadar rahat ki.. beni hiç sıkılmadan dinledi , biliyorum çok cene döküyorum Burak abi, ama celbim tutsun hem Kurban kesicem , hemde yanına gelicem ellerinden öpücem. İyi ki varsın. Sabır gerekiyormuş, o herdefasına arkasını dönüp gittiğinde hep pişman olup size geri dönecektir, sıkmayın fazla üstüne gitmeyin tamam deyip geçin, eğer sıkarsanıy daha çok üstelerseniz sizden bir okadar kaçar. Selametle kalın.

  1. :)) Allah razı olsun bende burak hocamdan memnunum gerçekten işiyle ilgi alakasıyla ünlü birisi. Çok sağolun..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.