Celb

831
26702

Bugün sizlere Celb hakkında bilinmeyen detaylar hakkında önemli bilgiler vereceğiz ; Celb;sözlük anlamı kendine çekmedir. Yapılabilecek diğer büyü ve vefk işlemlerinden çok daha etkililidir. Zaman sorunu olmayanlar için en etkili uygulamalarındandır. Vefk den bir sonraki işlemdir.

Yapım Süresi

Yapımı on dört (14) gün sürer yapımı vefke göre uzundur.

Bekleme Süresi

Bekleme süresi doksan (90) gündür.  Sabır isteyen bir süredir. Vefkden farkı da bekleme süresinin çok olması ve zaman isteyen bir uygulamadır.

İşlem Yapımı İçin Neler Gerekiyor ?

Vefkde istenildiği gibi kişinin adı ve doğum bilgileri veya fotografda yeterli oluyor

Okunacak duası varmıdır ?

Belli bir zaman aralığı doğrultusunda okumaları “medyum Burak” tarafından gerçekleştirilmektedir. Tek yapmanız gereken celbi üzerinizde taşımaktır.

Dikkat edilmesi gereken bir durum varmı ? (Alkol,özel hal vs.)

Kesinlikle yoktur.Gümüş bir kolye şeklinde taşıyacaksınız. Alkol özel hal ve diğer durumlarda olsanız dahi taşımanızda hiç bir sıkıntı yoktur. Su almaz kırılmaz ,bir aksesuar gibi üzerinizde taşıma yapabilirsiniz ,düşme durumunda bozulma şansı yoktur bu yönden avantajlıdır.

Peki tüm durumlar için yapılabilir mi ?

Elbette ayırma celbi ,soğutma celbi ,kısmet açma celbi ,şirinlik celbi ,evlilik celbi gibi bir çok amaç ve çeşitte yapılabilir.

831 YORUMLAR

 1. Arkadaşlar celpte gelgitler oluyor. Ben de daha önce sevdiğime yaptırmıştım çok uğraştık ama tutmadı. Fakat aradan bi 3-4 ay geçtikten sonra adamın içinden bambaşka bir insan çıktı. O kadar kötü bir insan çıktı ki o melek görünüşlü insanın içinden. celbinin tutmaması bu yüzdenmiş dedim. Allah beni o adamdan korumuş. Her işte bi hayır vardır. Onun dışında yaptırdığım herşey çok etkili oldu.

 2. herkese selam dostlar…

  kisin esimle ayrilmistik.. cok büyük kavgalar olmustu zaten ayrilmadan önce de aramiz cok iyi degildi.. burak hocama harmura celbi yaptirmistim ve celbim daha bana ulasmadan esimle telden az da olsa görüsmeye baslamistik… zaten sitede bir yerde eski yorumlarim duruyor.. 2. okumanin olacagi gün esimle bulusmustuk ve esyalari toplayip evine geri dönmüstü… celbimin basarili oldugunu düsünüyordum o anlamda bir tereddütüm yoktu fakat 90. güne geldiginde burak hocam bakim yapti ve celbin etkisinin zayif oldugunu söyledi… verdigi günü simdi hatirlamiyorum bir süre bekleyip sonra 40 gün yine takmam gerektigini söyledi… dedigini yaptim ve sonra celbi nehrin kenarina koyverdim… burak hocam yeniden bir calisma gerektigini söyledi ve bundan ücret almayacagini söyledi… islerin yogunlugu vs ihmal ettim ve ilgilenmedim… 2 haftadir kavgalarimizin siddeti artti ve esim 4 gün önce evi yine terk etti… kendisinden hic bir haber alamiyorum…
  hemen burak hocama yazdim ve burak hocam zaten celbin etkisi az idi yenilememiz gerek bunun icin sadece kargo ücreti göndermeniz gerekiyor dedi… dedigini hemen yaptim ve su an celbim yapiliyor..

  arkadaslar ben ihmal ettim ve ilgilenmedim halbu ki ücrette istenmemisti.. üzerine düsün bu isin
  burak hocama anlayisi icin cok tesekkür ederim insallah esim yine gelir…

  selamlar

 3. Ben de celb yaptırdım burak hocama çok şükür arada arıyor 49. Günümdeyim inşallah Allah’ın izniyle herşey güzel olacak sabırla bekliyorum Allah razı olsun burak Hocam sizden…

 4. valla arkadaşlar ne olduysa taşımaya başladıktan sonra oldu ilk başlarda normal gibiydi ama sonradan celbin etkisi olduğuna inandım büyük laflar etmişti kocam asla dönmez diyordum şaşırtıcı bi etkiyle geri geldi bağlandı çok üzür diledi pişman olmuş bende zaten amacım çocuklarım yuvam dağılmasın diye celp etkili yükümlülüğüde yok sadece taşıdım ve günleri saydım burak hocamın dediği günlerde ona hatırlattım okumalar yaptı

CEVAP VER

Yorumu Giriniz
İsim Giriniz