Mantra

MANTRA NEDİR?

Mantra, genel olarak güç ve çekimi sembolize eden etkin bir tılsım çeşididir. Daha önceki konularımızda bahsetmiş olduğumu vefk, hamaylı ve celb işlemleri benzerinde olan ve istenilen amaca ulaşmaya yönelik yapılabilen güçlü duaların muhteşem bir bileşimidir. Bir çok amaç için yapılabilir ve başarı oranları oldukça üst seviyelerde olmaktadır. Uzak doğuda çok yaygın ve bilinmektedir. Bir tür zikir gibi talep edilen arzu ve isteklerin gerçekleşmesi amacıyla hazırlanır.

AŞK, BAĞLAMA, KISMET VE EVLİLİK MANTRASI

Aşk, bağlama, kendini sevdirme veya ayrılıklar sonucunda gideni geri getirme gibi çok çeşitli yönlerde yapılabilen aşk mantrası, bu yöndeki dilek ve isteklerinizin istediğiniz yönde olması amacıyla hazırlanır. Ayrıca genel olarak kısmetin açılması maddi manevi kazanç, rızık ve bereket amaçlıda yapılır. Kolye gibi boyunda taşınabilen, okumaları sizler tarafından olan kullanımı basit ve gayet şık bir görünümde olan güç mantrasına sahip olabilirsiniz. Yapımı için doğum bilgileriniz veya resimler yeterlidir. Aşk ve evlilik mantrası 15 ila 60 günler arasında etki eden bir uygulamadır. Her insanda farklılık gösterebilen ve kişiye özel çalışmalar sonucunda yapılabilen bir tertiptir. Başarı oranları ise oldukça yüksektir.

DİL BAĞLAMA MANTRASI

Bir kimsenin dilini size karşı bağlama amaçlı yapılır. Yaptığımız tüm işlemlerde olduğu gibi mantra uygulamaları da kişiye özel olarak itinalı bir şekilde yapılmaktadır. Birine karşı söz geçirmek, sizin karşınızda kötü söz etmemesi, ikna edebilmek veya isteklerinize razı getirmek için yapılan bir mantra çeşididir. Yapımı için gerekli bilgiler toplanıp analiz edildikten sonra işlemlere başlanız ve dilek sahibinin bu işlemden fayda görmesi için gerekli çalışmalar yapılır. Yüksek oranda istenilen sonucu veren etkin uygulamalar arasında yer almaktadır.

SOĞUTMA AYIRMA MANTRASI

Konu başlığından da anlaşıldığı üzere bir kimseyi kendinizden soğutup ayırmak için yapılan tılsım çeşitleridir. Bu kişi sizi tehtit eden eski sevgili ya da nişanlı olabilir… Veyahut şiddete mağruz bırakan kocanız gibi. Hayatta herşey bizler içindir. Dolayısıyla  bir dönem çok mutlu olarak evlenip yuva kurduğumuz güzel insan ile yeri gelir artık çoğu noktada ters düşebilir ve fikir ayrılıkları yaşayabiliriz. Karşı tarafı da kendinizide yıpratmadan kendinden soğutma ve ayırma mantrası yapılabilir.

Genel olarak başımıza gelen sıkıntılar ve problemleri gidermek adına yapılan bu etkin, güçlü uygulamalar ile herşeyin daha uygun ve seyrinde ilerlemesi amacıyla hazırlanıp yapılmaktadır. Soru ve talepleriniz için danışabilirsiniz.

“Mantra” için 9 yorum

  1. Merhaba benim adım nezile. Bende burak beyle çalışmaya karar verdim bunndan yaklaşık 14 gün önce mantra işlemine karar verdim. Burak bey güven dolu saygılı bir insan konuşmaları davranış biçimi gerçekten fevkalede. Bugün kargodan çok şık bir kolye gibi geldi. İnancımda var Allahın izniyle burak hocamın yardımıyla. Teşekkür ederim..

  2. mrb benim adım nevin. burada yeniyim. burak hocamla bundan 15-20 gün önce internet vasıtasıyla çalıştım. kendisine derdimi anlattım ve sabırla dinledi. sonra kendisi celp kadar etkili mantra işlemini önerdi. ve şuan kendisyle mantra işlemini başlattık. kolyem kargoyla geldi. ilk okumamı yaptım. suan tabi çok erken 5.gündeyim. sabrla beklicem. inşallah sonuçlarını allahın izniyle alcam. gelişmeleri burdan yazıcam.

  3. Mantra islemi tutan var mı? Benim elime bugün geçti sabırsızlıkla bekliyorum, burak bey gerçekten çok ilgileniyor teşekkür ederim

    1. ben daha önce başka bir hocaya vefk yaptırdım başarılı olmamaıştık ama burak hocam mantrayı detaylıca anlattı benimde aklıma yattı yaptırdım ve 22nci günüm bugün beni engelimi kaldırdı yazdı buluşmak istedi ben şok 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.