Bağlama Büyüsü

baglamabuyusu[1]

 

Bağlama Büyüsü

 

 

Genellikle evli kadınların eşlerine karşı yaptığı bir uygulamadır.Gözü benden başkasını görmesin amacı ile yapılır.Bağlama büyüsü yedirme içirme işlemi ile yapılanlarıyla beraber özel tılsımlar ile yapılanlarıda bulunmaktadır.Tılsımlar en etkili olanlarıdır.Yapılan kişinin yaptırandan başkasını gözü görmez bozulması en zor büyüler arasındadır.

Bağlama Büyüsü Çeşitleri ;

Kendine Bağlama Büyüsü ;

Kendine Bağlama Büyüsü Eşinizi Yada Sevdiğinizi Kendinize bağlamanız amacıyla yapılan büyü çeşitidir.Eşiniz veya sevgiliniz sözünüzden asla çıkmaması ve sözünüzü dinlemesi için yapılır.

Göz Bağlama Büyüsü ;

Eşinizin Veya Sevdiğinizin Gözü Bağlansın Gözü benden başkasını görmesin amacıyla yapılan bir büyü çeşitidir.Gözünün bağlanması ile ayrıca sonsuz sadakat büyüsüde sağlar.

Dil Bağlama Büyüsü ;

Dil Bağlama büyüsü ilişkiniz hakkında konuşanlar için  ve ilişkiye mani olanları engelemek amacıyla yapılır.Kaynana veya Kayınbabanızında dilini bağlamak içinde oldukça ideal bir büyüdür.

İki Kişiyi Bağlama Büyüsü ;

Sevdiğin erkeği veya kadını kendine bağlamak amacıyla yapılır. Bağlama büyüsü ndeki amaç beni sevsin,bana bağlansın amacındadır.

Erkeklik Bağlama Büyüsü ;

Genelde hovarda ve çapkın kocalar için yapılan en etkili bağlama büyülerindendir.Erkeklik bağlama büyüsü,erkeğin cinsel gücünü bağlamada,ve evine bağlanmasında oldukça etkilidir.

Bağlılık Büyüsü ;

Kocanızın veya Sevgilinizin size bağlanmasını amaçlar,kocanız sizden başka bayana bakmaz,sevgilimin veya eşimin bana bağlanmasını istiyorum türünden istekleriniz için güçlü bir bağlama büyüsüdür.

 

Doğru ve Uzman kişiler tarafından yapılan bu işlemlerin tutma olasılığı çok yüksektir Vefk adı verilen tılsımlar en güçlü ve etkili olanlarıdır.

Bağlama büyüsü hakkında daha detay bilgi almak için irtibata geçin.

 

 

 

 

 

16 Responses to Bağlama Büyüsü

 1. derya diyor ki:

  Sevgilim bana bağlansın ömür boyu gözü benden carl hiç kimseyi görmesin

 2. Gökhan diyor ki:

  karşılıksız aşk yaşıyorum bende artık karşılıklı aşk yaşamak istiyorum ne olur bana yardım edin kendimi çaresiz hissediyorum sanki biri kısmetimi bağlamış gibi hissediyorum çünkü çok kısmetim kapalı

 3. beyza nur diyor ki:

  sevgilim 5 gün önce beni terk etti ve ben dayanamıyorum bana geri dönsün istiyorum

 4. seda diyor ki:

  eşim başka biriyle tek istegim tekrar bana dönmesi we benimle olması yardım edin bana lütfen

 5. ecrin diyor ki:

  sevdiğim başka biriyle bana tekrar dönmesini istiyorum lütffen yardım edin

 6. ferdi diyor ki:

  Burak Hocaya vefk yaptırdım şuan 20. günü hala devam ediyorum bi yirmi günü daha var karımla daha hiç konuşmadık aramıyorum inş tekrar evimize döner sabırla bekliyorum

 7. Sibel diyor ki:

  Vefk ile celb ödemeleri nasıl acaba bilgisi olan yazabilrmi acilll

  • nuran diyor ki:

   Canım bir kısmını peşinat olarak veriyosun bir kısmını da işlemin tuttuğunda veriyosun ikisinde de öyle ama celb vefke göre daha pahalı fakat tutma şansı daha yüksek

 8. hande diyor ki:

  Hocam bağlama vefki yaptirsam karşıdaki bunu anlar mı

 9. pervin k diyor ki:

  İyiki sizi bulmuşumhocam iyikide tanışmışız şuanda hiç kimse beni bu kadar mutlu edemezdi veli geri geldi hocam allah sizden razı olsun ne diyim çok mutluyum allah bin kere razı olsun :)

 10. hülya diyor ki:

  Tuttumu gerçekten vefk inanalımmı arkadaşlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Yandex.Metrica