Bağlama Büyüsü

53
3742

 

Bağlama Büyüsü

 

 

Bir çok kişinin merak ettiği bağlama büyüsü nedir ve nasıl yapılır sonrasında ise bağlama büyüsünün çeşitleri mevcut ve hangisi size lazım öğrenmek isterseniz aşağıda belirtilmiş olup ona göre karar verebilirsiniz. Genellikle evli kadınların eşlerine karşı yaptığı bir uygulamadır. Gözü benden başkasını görmesin amacı ile yapılır. Bağlama büyüsü yedirme içirme işlemi ile yapılanlarıyla beraber özel tılsımlar ile yapılanlarıda bulunmaktadır. Tılsımlar en etkili olanlarıdır. Yapılan kişinin yaptırandan başkasını gözü görmez bozulması en zor büyüler arasındadır.

Bağlama Büyüsü Çeşitleri ;

Kendine Bağlama Büyüsü ;

Kendine Bağlama Büyüsü Eşinizi Yada Sevdiğinizi Kendinize bağlamanız amacıyla yapılan büyü çeşitidir. Eşiniz veya sevgiliniz sözünüzden asla çıkmaması ve sözünüzü dinlemesi için yapılır.

Göz Bağlama Büyüsü ;

Eşinizin Veya Sevdiğinizin Gözü Bağlansın Gözü benden başkasını görmesin amacıyla yapılan bir büyü çeşitidir. Gözünün bağlanması ile ayrıca sonsuz sadakat büyüsüde sağlar.

Dil Bağlama Büyüsü ;

Dil Bağlama büyüsü ilişkiniz hakkında konuşanlar için ve ilişkiye mani olanları engelemek amacıyla yapılır. Kaynana veya Kayınbabanızında dilini bağlamak içinde oldukça ideal bir büyüdür.

İki Kişiyi Bağlama Büyüsü ;

Sevdiğin erkeği veya kadını kendine bağlamak amacıyla yapılır. Bağlama büyüsü ndeki amaç beni sevsin,bana bağlansın amacındadır.

Erkeklik Bağlama Büyüsü ;

Genelde hovarda ve çapkın kocalar için yapılan en etkili bağlama büyülerindendir. Erkeklik bağlama büyüsü,erkeğin cinsel gücünü bağlamada ve evine bağlanmasında oldukça etkilidir.

Bağlılık Büyüsü ;

Kocanızın veya Sevgilinizin size bağlanmasını amaçlar, kocanız sizden başka bayana bakmaz, sevgilimin veya eşimin bana bağlanmasını istiyorum türünden istekleriniz için güçlü bir bağlama büyüsüdür.

Doğru ve Uzman kişiler tarafından yapılan bu işlemlerin tutma olasılığı çok yüksektir Vefk adı verilen tılsımlar en güçlü ve etkili olanlarıdır.

Bağlama büyüsü hakkında daha detay bilgi almak için irtibata geçin.

 

TEILEN
Önceki İçerikVefk Nedir
Sonraki İçerikEvlilik Büyüsü

53 YORUMLAR

  1. İyi geceler arkadaslar benimde kendime gore bir derdim ver hepiniz gibi kendimden bile cok sevdigim sevgilim varr ve babam hic bisekilde bize musade etmiyor herseyi yapiyor kavusmamamiz icin telefonumu aldi elimden beni eve haps eti kimseyle konusup gorusemiyorum gercekden okadar zor dayimki hocamiza yazdimm

  2. Ben burak beye bağlama celbi yaptırdım. İlk başlarda tedirgindim ama ilgi alakası ile burak beyden ciddi anlamda memnun kaldım. Diğer bazı hocalar gibi telefon açmamazlık gibi başından savmıyor. Tavsiye ederim ediyorum

  3. Hayırlı cumalar saygıdeğer arkadaşlar.. Bende dün gece medyum burak hocayı youtube kanalı varmış onu gördüm oradanda buraya ulaştım hakikatten görüyorumki bir çok insana faydası dokunmuş. Böyle insanların nesli az kaldı kadir kıymet bilmek lazım. Kafama takılan en ufak bir soru işareti bile kalmadı hocam sıkılmadan dinledi beni sorunlarımı paylaştım. Çok rahatladım ve çalışmaya karar verdim..

  4. Merhabalar benim adım selin sevdiğimle 7 yıl birlikteliğimiz oldu ve sonradan sebepsiz yere ayrılmıştı bende burak beyin yotube kanalından onu bulup iletişime geçtim zaten konuşma üslubu olsun anlatış biçimi başta beni çok etkilemişti hemen hiç düşünmeden anlatmış olduğu çalışmayı yaptırmaya karar verdim sonrasında burada buldum kendimi bende aranıza yeni katıldım sayılır bugün bağlama celbimde 21 ncü günümdeyim nişanlımla aramız düzeldi barıştık ama garip bir soğukluk var ama ben inanıyorumki oda bitecek araştırdım epeyce işlemlerde inanç oldukça önemliymiş enerjisi açısından birde neden gittin diye hiç sormadım üzerine gitmiyorum burak beyin dediği gibi adımları ondan bekliyorum ve sanırım böyle böyle düzelecek hepimiz için hayırlısı olsun

CEVAP VER

Yorumu Giriniz
İsim Giriniz