Evlilik Büyüsü

54
6920

Evlilik büyüsü nedir ve hakkında merak edilenler neler evlilik büyüsü hakkında sizlere bazı bilgiler vereceğiz ;

Evlilik Büyüsü Nedir ?

Merhaba arkadaşlar , Sitemize hoş geldiniz. Sizin için özel olarak hazırladığımız bilgiler ışığında, karşınızda olmaya ve siz değerli okurlarımıza fayda sağlamaya devam edeceğiz. Öncelikle evlilik büyüsü ile ilgili bir konu oluşturmak istedik. Malumunuz son dönemlerde oldukça artan talepler ve istekler ile pek çok kişi evlilik büyüsü nedir demeye başladı.

Çünkü oldukça kafa karıştıran bir durum var ve bu durumun pek çok insanın ciddi anlamda merak etmesini normal karşılıyoruz. Hem evlilik büyüsü ile ilgili detayları, hem de bu detayların aslında ne anlama geldiğini sizlere anlatmak, sizinle birlikte karşılıklı iletişim kurmak istiyoruz. Bildiğiniz gibi günümüzde internetin hızla artması, pek çok kişinin artık mobil bir hayata sahip olması (yani teknolojik olarak herkesin telefonu var ve herkes her şeyi anlık olarak takip edebiliyor), alternatiflerin artması ve insanların kendilerini net olarak ifade edememesi gibi çeşitli seçenekleri ön plana çıkararak gerçekten yoğun bir karmaşa yaratıyorlar.

Çünkü iki insan sağlıklı bir şekilde iletişim kurmadan, sağlıklı bir ilerleme kaydetmesi mümkün değil. Sanal ilişkilerin en büyük sorunu da burada başlıyor. İletişim yalnızca internet ya da sanal bir dünya üzerinden ilerliyor gibi görünse de, içerisinde bir ruh barındırmadığı için (bazı anlarda özellikle), yakınlık konusunda sıkıntılar çıkabiliyor. Peki ama ne yapmak gerek? Evlilik büyüsü ile bunun ne alakası var ? Hemen açıklayalım.

Kişiler evlenmek için, çeşitli yollar deneyebiliyor. Dönemimizde internetin artmış olması ve herkesin her şeye ulaşabiliyor olması, alternatifi artıran bir durum olduğu için, bu konuda yapılacak geniş çalışmaları zaten görebiliyoruz. Alternatifler arttığından dolayı da gerçek duygular ve hissiyat dediğimiz o ince tını, her zaman olamayabiliyor. Bu yüzden çeşitli kaynaklarda iletişim ile ilgili bilgiler veriliyor. Tabi bunca negatiflik ile birlikte (iletişim ve evlilik konusunda özellikle), insanlar aradıkları eşi buldukları zaman, mutlu olmak için elinden gelen her şeyi yapıyorlar.

Ne güzel her şey son derece önemli gidiyor ve evlenmek için planlar yapılıyor. İşte bu tarz anlarda, karşı tarafın ailesinden ya da çevresinden bir darbe geliyor ve evlilik planı ya erteleniyor ya da iptal olma yoluna doğru gidiyor. E haliyle kabul edilebilir bir karar olmadığı için süreç ya ilişkiyi bitirtiyor insanlara, ya da kendi içinde farklı sorunları çıkarıyor meydana. İşte evlilik büyüsü de tam bu aşamada giriyor devreye. Yani iki insan ciddi ise, ya da büyüyü yaptırmak isteyen kişi duygularında samimi ise şayet, sevdiği kişiye ulaşma konusunda ve evlenme konusunda engel olan bireyler için yapılıyor bu büyü. Evlenmek istediği kişi ile araya giren engelleri aşmak adına yapılan büyünün etkileri de, yapılış şekli de kendi içinde farklı seçeneklere sahip olarak çıkıyor karşımıza.

Eğer engel olan şey bireyler ise, bu büyü ile söz konusu kişilerin ikna olması sağlanıyor ve bir şekilde evlilik süreci başlıyor. Tabi bu durum özel ve manevi bir durum olduğu için, gerçek niyetler için önem arz ediyor. Alternatif düşüncelerle, yani sevgi dışı başka düşüncelerle yapılırsa bu büyü, ya da yaptırılmaya çalışılırsa, ilerleyen süreçlerde söz konusu kişiler için psikolojik sorunlar oluşabiliyor, araları bozulabiliyor, ayrılık hasıl olabiliyor. O yüzden evlilik büyüsü için en önemli detay, samimiyet ve güven hissi. Kişi kendine güveniyorsa ve çalışmalarını bu minvalde sürdürmek adına gerekli olan adımları atıyorsa, işte evlilik büyüsü burada devreye girebiliyor.

Evlilik büyüsü, hayırlı bir evlilik düşünülerek yapılacağı için kişileri oldukça mutlu edebilir. Hayırlara vesile olur ve daha güzel günler için, yarınlar için, umut dolu zamanlar geçirmenize alt yapı oluşturur. Ama tabi iki tarafın ya da tek tarafında da gerçekten samimi olması gereklidir. Evlilik büyüsü duası da özel olarak denenmiş dualardandır ve çeşitli çalışmalarla çözümlere ulaşmıştır. Yani bu konuda dua isteyen bireyler üzerinde yapılan çalışmalar ve büyüler kesinlikle net sonuçlar vermiştir. Ama tabi dediğimiz gibi, her şey usulüne uygun, dini detaylara uygun bir şekilde yapılmalı ki olası sorunlarla başımız ağrımasın. Peki ama bu süreç nasıl işliyor? Yani evlilik büyüsü yaptırmak istiyorum diyorsunuz ama nasıl yaptıracağınız konusunda fikriniz yok, ne olacak o zaman? Tabii ki sitemizde yer alan detaylardan bize ulaşacaksınız ve sizin için ürettiğimiz hizmetleri ön plana çıkarmış olacağız. Sevdiğiniz kişiyi ikna etmek için yöntemler denemek istiyorsanız, bu konuda okunacak dualar gayet denenmiş ve üzerinde çalışılmış dualar olmalıdır. Bu konuda Medyum Burak olarak, gayet alanında başarılı çözümlere imza attığımızı söyleyebiliriz. İsterseniz detaylara geçmeye başlayalım değerli okurlarımız için.

Evlilik Büyüsü Nasıl Yapılır ?

Çok merak edilen ve sık sık sorulan bir soru olduğu için detaylı olarak açıklamak istiyoruz. Tabi yine eksik kalan detaylar mutlaka olacaktır. Bu konularda bilgi almak için bizlere ulaşabilirsiniz çeşitli kanallarımızdan.

Hayırlı bir evlilik yapmak istiyorsanız, Cuma günü yapılacaklar tam olarak şöyle ilerliyor değerli okurlarımız için açıklayalım;

21 gün boyunca her gün 1 bardak suya 101 defa, ‘’Inna fetahna leke fethan mübina. Ve fütihatis semaü fekanet ebvaba’’ okunması ve bu suyun evlenmek istenen kişiye içirilmesi işlemi (bu konuda detay öğrenmek için iletişime geçebilirsiniz),
Genellikle süreç hep Cuma günleri yapılacak işlemler ve dualar ile ilerliyor.

Evlilik Büyüsü Medyum İsimleri

Aslında pek çok medyum bu konuda çalışma yapıyor ve çeşitli bilgileri öne sürüyor. Biz de aynı şekilde kendi bilgilerimizi ve deneyimlerinizi dini detaylar çerçevesinde karşınıza çıkarıyoruz ve hayırlısı ile başarılı sonuçlar sunuyoruz. Bu yüzden evlenme büyüsü nasıl yapılır gibi sorularınızın cevabını medyum Burak ailesi olarak detaylandırmak istiyoruz her zaman. Evlenme büyülerinde, erkek ya da kadın fark etmeksizin, herkes için büyü yapılabilir. Ay büyüme evresinde iken büyüye başlanır ve özel bir gün ya da net bir saat yoktur. Ayın hilal olduğun gördüğünüz anda dahi başlayabilirsiniz. Kadınlar adet günlerinde yapabilirler, bu uygun bir büyü yapma sürecidir. Erkekler çıplak olarak da bu uygulamayı yapabilirler. Şu an vereceğimiz uygulama, evlilik büyüsü örneği olarak kullanılabilir;

İstediğiniz kişinin fotoğrafı, resmi,
Sizin kendi fotoğrafınız ya da resminiz,
Temiz bir yerden almış olduğunuz temiz bir toprak,
Göl, deniz, akarsu ya da kaynak suyu,
İstenen kişi kadın ise gül yağı, erkek ise amber yağı,

Ardından iki resim alınır. Resimler yüz yüze gelecek şekilde birbirine (eğer istenilen kişi kadınsa gül erkekse amber yağı ile) yapıştırılır. 15 gün boyunca yatağınızın altında saklanır. 15 günün sonunda çıkarılır toprak ve su ile çamur yapılır ve resim bu çamurun içine konarak 500 cc lik su şişesi boyutunda bir silindir haline getirilir. Özetle sopa yapılır da diyebiliriz görsel olarak. Hemen ardından 15 boyunca bu sopaya aşağıdaki mantra 10 defa okunur. Noktalı kısımlara isim getiriniz. (…… benimle evlensin Ban arı patak kangfe Habzee Lubadi Zamboola. 15 günün sonunda sopa bir ağacın altına gömülür.

Detaylı bilgiler ve bu konuda daha da uzman görüşler almak istiyorsanız, Medyum Burak ailesi olarak çeşitli iletişim kanallarından bizlere ulaşabilirsiniz. Her türlü derdiniz için, her türlü sorunuz için tek yapmanız gereken bizlere ulaşmak ve samimi dileklerinizi dinlememize, okumamıza imkan vermeniz olacaktır. Şimdiden geçmiş olsun dileklerimizi iletiyor, bir an önce dileklerinize kavuşmanız için gereken her şeyi yapacağımızı söylemek istiyoruz.

54 YORUMLAR

  1. Mrb hocam benim sevgilimin annesi beni istemiyor. Sevgiliminde askerligi isi evi bi sürü sorinu oldugundan nişan yapamiyoruz . Annesinin beni istemesi ve bu sorunlarin cözülmesi icin ne yapabilirim.Tsk..

  2. Benim 7 yildir sevdigim insan var karsilikli amma is bulamiyor diye evlenemiyoruz sanki karsimizda engeller var her defasinda bir engel cikiyor..ne yapa biliriz bu durumda yardimci olurmusunuz

    • Merhaba kardeş. Yukarıda burak hocamın telefonu var arayıp bilgi alabilirsin sorununu vatsap ile de yazabilirsin ben o şekilde buldum googleden aldım zaten

  3. merhaba ben yedı yıldır bırıyle beraberım bırbırımızı sevıyoruz ama aılesı daha once evlenıp bosandım ve ıkı cocum oldu ıcın benı ıstemıyo ve sımdı bızı ayırdılar lutfen yardım edın

  4. KESİNLİKLE ÖNERİRİM BURAK HOCA GERÇEKTENDE PİŞMAN OLUNMAYACAK BİR KARAKTERDE BİR İNSAN. İŞİYLE ÇOK İLGİLİ OLDUĞU KONUŞMALARINDAN BİLE BELLİ BENDE KISMET İÇİN CELB DUASI YAPTIRDIM HENÜZ YENİ AMA ÇOK FAYDA GÖRENLER OLMUŞ BENDE ALLAHIN İZNİYLE BU SOĞUK KIŞ GÜNLERİNDE İÇİM ISINIR ÇİFTE MUTLULUK YAŞARIM:))

    • tşklr evet ama büyü yapmıyormuş ne kadar güzel bu değilmi bende istemiyorum zaten büyü çok araştırdım burak hoca en iyisi kararımı verdim

CEVAP VER

Yorumu Giriniz
İsim Giriniz