Vefk

 

VEFK NEDiR?

 

Vefk’in sözlük anlamı uyumdur, vefkin sağdan sola, yukarıdan aşağıya veya bir köşeden diğer köşeye olan evlerindeki sayıların toplamı birbirine eşit olduğu için bu adı almıştır, dini terminolojide ise vefk, tesirli Dua demektir.Vefk bir dörtgen içinde birbirlerini dik olarak kesen doğruların arasında meydana gelen dörtgenlere, belirli zaman ve şartlarda, belli kurallar ile sayılar, sayıların değerlerinde harfler, kelimeler yada sayıların, harflerin ve kelimelerin beraber yazılmasıyla meydana getirilen şekildir.Aşk Vefki,Bağlama Vefki,Sevgi Vefki,Muhabbet Vefki,Aşk Vefki Nasıl Yapılır,Bağlama Vefki Nasıl Yapılır,Sevgi Vefki Nasıl Yapılır,Muhabbet Vefki Nasıl Yapılır,Şirinlik Vefki,Şirinlik Vefki Nasıl Yapılır,Koruyucu Vefkler,Vefk Çeşitleri gibi ifadeler ilede tanımlanabilir.

VEFK NASIL ETKİ EDER ?

 

Belirli bir amacı elde etmek için yapılan vefk, kurallarına uygun yazıldıktan sonra, derecelerinin hizmetlilerinin isimleri bulunur. Bu hizmetliler Dua ve yemin vasıtasıyla istenen işlerde Allah’ın (C.C.) izniyle görevlendirilir, böylece etkili olur.
 

VEFKLER KAÇ ÇEŞİTTİR ?

 

Verfkler her sırasında bulunan kare sayısına ya da özelliklerine göre isimlendirilir.Örneğin bir sırasında 3 kare varsa üçlü, 4 kare varsa dörtlü…………..10 kare varsa onlu vefk, bulunduğu gruba göre, Toprak, Hava, Ateş ve Su vefki, bağlı bulunduğu gezegene göre, Güneş vefki, ay vefki olarak isimlendirilir. Vefklerin bunlardan başka daha bir çok çeşidi de bulunur.
 

VEFKLERDE KULLANILAN SAYILAR VE HARFLER HANGİ DİLE AİTTİR ?

 

Vefklerde kullanılan harfler ve sayılar Arapça harfler ve sayılardır.
 

VEFK NASIL YAPILIR ?

 

Arap alfabesindeki harflerin Ebced hesabında sayısal karşılıkları vardır, vefki yapılacak kelimenin veya cümlenin harflerinin sayısal değerleri Ebced hesabı tablosundan bulunur, toplanır ve elde edilen sayısal değerin vefki yapılır.

VEFK HARAM MIDIR?

Vefk islami kurallara göre uygundur.Niyetler amellere göre yapılır.Yapıcı amaçla yapılan vefk islami kurallara göre uygundur.

 

EBCED HESABI NEDİR ?

 

Ebced kelimesinin anlamı alfabedir, biz nasıl Türk alfabesine bazen ABECE diyorsak, Araplar da kendi alfabelerine Ebced demektedirler.Vefk ilmi de dahil olmak üzere gizli ilimlerde kullanılan 28 harfli Arap alfabesinin Ebced tertibine göre dizilişinin Hazret-i Adem’e ( A.S. ) dayandığı rivayet edilir. Bu tertip ile alfabenin kullanıldığı tarih süreci içerisinde, zamanla bu harflere sayısal değerler verilmiş ve Ebced hesabı oluşturulmuştur. Bu sayısal değerler bu işin uzmanları, alimler tarafından denenmiş etkileri ve sonuçları makul karşılanmış ve kullanılmaya başlanmıştır.
 

VEFKLERDE KULLANILAN İSİMLER VE KELİMELER NELERDİR ?

 

Kişiye özel yapılan Vefklerde, özel bir konuda başarılı olma gibi vs..kullanılan kelimeler genelde Kuran-i Kerim Ayetleri talebin kendisi veya Allah’ın (C.C.) isimleridir. Büyü ve buna benzer işlerde kişi ve şahıs isimleriyle beraber Esma, Ayetler ve başka birçok kelimeler de kullanılır.

 

VEFK YAPILIRKEN HANGİ BİLGİLERE GEREK VARDIR ?

 

Vefkin yapılış kurallarını bilmek gerekir, bundan başka, burçlar, burçların özellikleri, uğurlu gün ve geceleri, birbirleri ile olan dostluk veya düşmanlıkları, burçların yönetici gezegenleri, gezegenlerin birbirleriyle olan dostluk ve düşmanlıkları, gezegen ( yıldız ) saatleri, gezegenlerin tütsüleri, günlerin ve gezegenlerin hizmetlilerinin isimleri ve vefkin derecelerinin hizmetlilerinin isimlerini bulma metotlarını da bilmek gerekmektedir.Vefk yapmak için gereken bütün bilgiler ileriki sayfalarda tablolar halinde sırayla verilecek, nasıl ve hangi şartlarda kullanılacağı açıklanacaktır. Örnek Vefk yapılırken kullanılan bilginin hangi numaralı tablodan kullanıldığı ve nasıl kullanıldığı belirtilecektir, ayrıca verilen her tablodan hemen sonra o tablonun ne işe yarayacağı ve nasıl kullanılacağı da anlatılacaktır.Vereceğimiz bütün bilgiler gerektiği gibi doğru zamanda ve doğru şartlarda kullanılırsa Allah’ın (C.C.) izniyle başarı oranı çok yüksektir.

 

VEFK YAPARKEN DİKKAT DİLECEK HUSUSLAR

 

Vefk yapılırken dikkat edilecek hususları Vefk’in yapım aşamaları içinde anlatalım.Vefkin yapımı Üç aşamada gerçekleşir.
BİRİNCİ AŞAMA :Vefki çizmeye başlamadan yapılması gerekenler.
1. Psikolojik olarak hazırlanmalı, istek ve amaç kesin çizgilerle belirlenmelidir. Birçok anlam ifade edebilecek ve sonuçları kolayca anlaşılamayacak isteklerde bulunulmamalıdır.
2. Dua,Havas ve Esma okunurken dikkat edilecek hususlar defalarca okunmalı ve onlara kesinlikle uyulmalıdır.
3. Başarının Allah’tan (C.C.) olduğuna kalben ve ruhen inanılmalı, Dua etmeli ve başarı Allah’tan (C.C.) dilenilmelidir, çünkü her şeyin mutlak sahibi odur.
4. Yapılacak vefkin bulunduğu kitapta, o vefkin yapılma zamanı ve usulü ile ilgili bölüm yine defalarca okunmalı ve onlara kesinlikle dikkat edilmelidir.
5. Vefki çizmeye başlamadan önce o vefk için gerekli bütün bilgiler ( Burcunu, özelliklerini, saatini….vs ) hazırlanmalı vefkin müsveddesi yapılmalı ve o da defalarca kontrol edilmelidir.
6. Kişiye özel vefk yapılacaksa ve vefkin yapılması için özel bir bilgi yoksa, o kişinin burcunun doğruluğu ve sair bilgiler kontrol edilmeli, burcunun özelliğinde ( su hava, toprak, ateş ) gezegenin gününde, saatinde yazılmalı ve okunacak Esmalar veya ayetler o saate denk getirilmelidir.
7. İki kişi için vefk yapılacaksa ve yine vefkin yapılması için özel bir bilgi yoksa yapılacak işte başarı şansının olup olmadığının bilinebilmesi için, iki kişinin burçlarının birbirlerine olan uyumuna kesinlikle bakılmalıdır.
8. Vefkte kullanılacak Arapça harfler, kelimeler sayılar defalarca kontrol edilmeli ve gereken hesaplar doğru yapılmalıdır.
9. Vefkin dereceleri ve hizmetlilerinin isimleri çıkarılmalı, yemin oluşturulmalı ve kontrol edilmelidir.
10.Yapacağınız vefkin tütsüsü belirlenmelidir.İKİNCİ AŞAMA :Vefki çizerken yapılması gerekenler
11. Vefkin çizgilerini çizdikten sonra içini doldurmaya en küçük sayıdan başlanmalı, vefkte sayıdan başka harfler veya kelimeler varsa Ebced tablosundan değerleri bulunup hesaplanmalı ve sıra ona göre belirlenmelidir.
12. Vefki çizmeye başlamadan, niyet esnasında vefkin tütsüsü yakılmaya başlanmalıdır.
13. Çizim sırasında ve vefki yaptıktan sonra kesin başarılı olunacağı bir an olsun akıldan çıkarılmamalı ve başarı için Allah’tan (C.C.)yardım dilenmelidir.
14. Vefk için yapılacak özel bir zaman yoksa çizim için gece yarısından sonra bir zaman seçilmelidir.
15. Vefki güneş ve ay ışığından uzak tutmalı, vefkin bir Dua olduğu unutulmamalı, yazarken ona saygı gösterilmelidir.
16. Vefkin çizimi bittikten sonra, tüm satırların, sütunların ve bir köşeden diğer köşeye olan evlerin sayısal değerlerinin toplamı eşit olmalıdır.
ÜÇÜNCÜ AŞAMA :Vefki çizdikten sonra yapılması gerekenler
17. Çizim bittikten sonra derecelerin hizmetlileri bulunmalı, yemin oluşturulmalı ve hizmetliler görevlendirilmelidir.
18. Vefk katlanmadan önce kendi tütsüsü ile tütsülenmelidir.
19. Özenle, su geçirmeyecek bir şekilde katlanmalı ve yere düşürülmemelidir.
20. Vefkin etkisinin çabuk gerçekleşmesi için okunması gereken Esmalar, Dualar gerektiği zamanda ve gerektiği sayıda okunmalıdır.

Bu konuda da başarılı olabilmek için Dua, Havas ve Esma okunurken dikkat edilecek hususlar, defalarca okunmalı ve onlarakesinlikle uyulmalıdır.

{jcomments on}

102 Responses to Vefk

 1. aynur diyor ki:

  Ben bir çok kişiye vefk yaptırdım hiçbir şekilde olmadı erkek arkadaşım başka biriyle sevgili oldu Burak Hoca vefkde şansımın olmadığını söyledi bende celb yaptırmak istedim fiyat olarak pahalı bekleme süresi biraz uzun ama şansı vefden daha yüksek şuan 30. gündeyim tekrar görüşmeye başladık erkek arkadaşımla celbi de tavsiye ederim arkadaşlar maddi durumunuz varsa eğer

  • hale diyor ki:

   Aynur hanım celb suresi kaç gün ben kocamın kesin olarak o kadından ayrılmasını istiyorum şansı daha yüksekse onu yaptıracağım parası önemli değil olsun yeter yani kandırılmaktan korkuyorum ilk defa böyle bir şey yaptracağim

   • aynur diyor ki:

    Celb bekleme suresi 15-90 gün arası canım ama zaten celbin eline ulaştıkdan sonra etkilerini farketmeye başlıyosun bence sen mail at ya da ara Burak hoca zaten işin olmayacak gibiyse söyler bende öyle yaptı güvenilir yere gelmişsin şanslısın benm gbi bi kaç kere kandırılmamışssn

    • esra diyor ki:

     Bende Burak Hocayı aradım benim işimi yapmak istemedi olamayacağını söyledi dinlemedim gittim iki kişiye daha yaptırdım garanti vermelerine rağmen olmadı şu an çok pişmanım paramadan oldum

     • mehmet diyor ki:

      Kardeşlerim bende vefk yaptırdım şuan beklemedeyim 20. günü henüz bi dönüş olmadı inş olur süresi bitince olup olmadığını burada paylaşacağım Allah herlkesin sorununa deva olsun .

     • kuras meric diyor ki:

      sanırım sende önceden vefk yaptırdın o yüzden olmaz demiştir çünkü bene daha önce başka hocaya vefk yaptırmıştım ondan olmaz dedi normalde bakılmıyormuş önceden olup olmayacağı bilinmiyormuş kullanmak gerekiyormuş ama vefk yaptırdıysan daha önce burak hoca sadece ona sana vefk olmaz diyor

  • Zübeyde diyor ki:

   Aynur özelden görüşebilirmiyiz? Yardımcı olursan çok sevinirim, celb hakkında sormak istedıklerım var

  • nurtemelek diyor ki:

   Ben burak hocama sordum o bakım değilmiş arkadaşlar. daha önceden vefk yaptıran kişilere vefk yapmıyormuş olmaz diye. olup olmayacağını kullanmadan bilinmezmiş. ilk başta bende siz gibi sandım önceden bakıp olup olmayacağını söylüyor sandım ama öyle değilmiş vefk yaptıranlara vefk yapmıyormuş celbi öneriyormuş

 2. zeynep diyor ki:

  Eşimle 10 yıldır beraberiz ben onu çok seviyorum son zamanlarda bana olan ilgisi azalmıştı bir ay öncede bir başka kadınla beraber olduğunu yakaladım şu an aramız çok berbat o kadınla da ilişkisi bitmedi hala biliyorum ben onun o kadından ayrılmasını tekrar bana aşık olmasını istiyorum bana ne önerirsiniz zor durumdayım Hocam lütfen bana yardımcı olun .

  • müge diyor ki:

   Zeynep’cim benimde erkek arkadaşımla problemlerim vardı beni sürekli kıran dediğim dedik umursamaz bi insandı Burak Hocamızla iletişime geçtim vefk yaptırdım şuan hala taşıyorum durumumuz iyiye gidiyor bence sende maille ya da telefonla ulaş eminim sana da yardımcı olacaktır

   • orhan diyor ki:

    Müge kardeş peki bu yaptırdığın vefkin sonradan bozulma ihtimali var mıymış?

    • müge diyor ki:

     Ömürlük diye biliyorum ben zaten vefkin sonunda da sizleri bilgilendiririm ama benden önce yaptıran arkadaşım oldu bir senedir hala eşiyle mutlular bi sıkıntıları yok yani

  • Zübeyde diyor ki:

   Zeynep sorunun halloldumu cevap verirsen cok sevinirim. Sibel vefk tuttu mu, Haber veririm size demussin. Arkadaslar 4 sene beraberlukten sonra erkek arksdasim baska bir kadina gitti. Cok üzgünüm ne olur yardim edin

 3. melahat diyor ki:

  benim vefkim 36.günde etkisini gösterdi sanırım biraz beklemek lazım

 4. alihan diyor ki:

  Burak hocam beni hatırlarmısnız bilmiyorum size celb yaptırmıştım şuan yorumları görünce teşekür etmek istedim celbim tuttu karım bana geri döndü şuan çok iyiyiz mutluluğumuzu size borçluyuz Allah sizden razı olsun

 5. elensar diyor ki:

  bende burak hoca ya velf yaptırdım 24 bitti bugün henüz hiçbişey yok :(((
  olur mu dersiniz???

 6. oya diyor ki:

  eşimle 2 hafta sonra boşanıyoruz.benım burada merak ettiğim asıl bizim durumumuzun ne olacağı

 7. mehmet diyor ki:

  oya hanim siz calisma yaptirdinizmiydi peki. ve calisma yaptiranlar vefk veya celp gercekten sonuz alan oldumu yazarsaniz bizlerde bu zor durumdan kurtulmak istiyoruz

 8. elensar diyor ki:

  evet mehmet beye katılıyorum.velf yaptırıpta sonuç alan oldu mu??
  ben de yaptırdım gerçi 27.günüm ???

  • mehmet diyor ki:

   elensar hanim sizde bir gelisme varmi acaba

   • ebrar diyor ki:

    arkadaşlar ben çok çaresizim bende yaptırmak istiyorum ama hayatta celbe param yetmez vefk tutuyordur belki sadece onu yapabilirim…ayrılığa dayanamıyorum canıma bile kıydım kurtuldum malesef…ölmekten başka çare gelmiyor aklıma artık ne olur bir cevap bir yardım bir umut… :(

  • gülay diyor ki:

   Somuc aldimizmi…ben yeni yaptiriyorum..pesimde bi erkek var birakmiyor beni ondan kurtulmak icin yani benden sogusun istiyorum oyuzden yaptircam ins

 9. elensar diyor ki:

  mehmet bey bende bir gelişme yok.
  bugün 29.günüm :(( çok üzgünüm bir gelişme olursa hemen burdan yazacağım

 10. mehmet diyor ki:

  arkadaslar celp yaptiranlar yazabilirmi lutfen sonuclari ne oldu illa 90 gunmu beklemek gerekiyor

  • derya diyor ki:

   benim 54.gün oldu illa beklemek gerekmez sanırım ama 90 gün taşıdım celbi sıkıntı yok çok şükür

 11. doğan diyor ki:

  S.a arkadaşlar bende vefk yaptırdım henüz 8 günüm seninle birdaha görüşmek istemiyorum diyen kız arkadaşım şimdiden aramaya başladı inşallah iyi bir sonuç çıkar bende sizinle burada paylaşırım

 12. doğan diyor ki:

  Kaç günde sonuç aldın mehmet kardeş bilgi verirsen seviniriz gerçi benim vefkin 15. Günü ama inşallah iyi bir sonuç çıkacak hayırlısıyla.

 13. doğan diyor ki:

  Evet göstermeye geldiği gün başladı gökçe hanım burak hocaya güvenim sonsuz tereddüt etme bence

 14. sibel diyor ki:

  Bende yaptiricam insallah derdime cagre olur yorumlar cok guzel dua edin arkadaslar bende srvdigime kavusayim

 15. deniz diyor ki:

  Cvp yazabilir misiniz lütfen arkadaşlar sonuç alan var mı kaç günde sonuç,aldnz arkadaşlar cvp yzrmsnz ?

 16. ssa diyor ki:

  Rabbimin rizasiyla ve Burak hocaninda yardimiyla benim vefkim 12. Gününde tuttu acikcasi bu kadar cabuk hic beklrmiyordum mutluyum ve Burak hocaya minnettarım inş ayni durumda bulunan tüm kardeslerimin de gönlündeki muratlarini verir Rabbim Burak hocaninda yardimiyla

 17. sibel diyor ki:

  Merhaba arkadaslar ben vefk yaptirdim 4 gunum cok heyecanli ve sabirsizim suan bi gelusme yok sizinle paylasicam bisey olursa ben cok inanniyorum iyi seyler olucak

 18. gokce diyor ki:

  vefkte yasaklar varmış ne gibi zor şeyler mi ?

  • funda diyor ki:

   Vefk düsurmeyceksin ,gusul abdestsiz tasinmaz ,tuvalet ihtiyacinda sikinti yok ,banyoya girerken.cikarilacak ve gun isigindan sudan zarar gormeyeck sekikde cevsen kabina koyulup belden yukari tasiyacaksin ..

 19. caresız diyor ki:

  sıbel kardes ınsallah olur bende yaptırdım burak hocam ısının ehlı bırısı ben guvenıyorum sonuna kadar

 20. hülya diyor ki:

  meraba bende vekf yaptırıyorum beklıyorum elıme ulasmadı daha arkadaslar ama sabırsızlıkla beklıyorum işallah etki eder burak hocaya inanıyorum

 21. Zübeyde diyor ki:

  Arkadaslar tuttu ise vefk ve celb lütfen bilgilendirin. Burak hoca çok güvenilir dıyorlar. Kandırılan çok insan var. Ne olur buraya yazın sonuçları. Burak hoca ile Konya’da görüşen var mı?

 22. hilal diyor ki:

  kardesim hocamiz güvenilir biri , benim celbimi sabirla hazirliyor ,ben kendisine cok güveniyorum. insallah sizin de her sey gönlünüsce olur

 23. Zübeyde diyor ki:

  dogan Bey ve Hilal tesekkürler cevaplariniz icin. En yakin zamanda görüsecem hocamizla

 24. Zübeyde diyor ki:

  Funda daha görüsmedim. Ankaraya gitme ihtimalim var belki ordan konyaya gecer yüz yüze görüsürüz diye düsündüm. Bana celb gerekiyor ama Abime büyü yaptirmislar hanimindan cok sogudu nerdeyse ayriliga geldi ve gelinimiz hamile. Anliyacagin sorun cok ve dogumdan sonra yüz yüze görüsmek istiyoruz

 25. Zübeyde diyor ki:

  Funda sen vefk yaptirdin dimi? Gelismeleri lütfen bildir. Ben de vefk düsündüm ama celb daha etkili diyorlar ama tabi cok emek onun icin parasida vefke göre pahali.

 26. funda diyor ki:

  Ben.vefk yaptirdim zubeyde 26,gunum bugun bekliyorum bendeaz zaman kaldi bi gelisme olursa bjrdan yazacagim insallah hayirliara vesile olur da su zaor durumdan kulturum .beklemedeyim canim suan..

 27. funda diyor ki:

  Benimde suan.param vefeke yettigi icin vefk yaptirdum %80basari varmis tabi celp %95 basari orani canim allahtan hayirlisi diyelim inslahh burak beyde vesile olur.

 28. Zübeyde diyor ki:

  Insallah canim hayirlisiyla olur ve Burak hocada vesile olur.
  Allahim hepimize yardim etsin.

 29. funda diyor ki:

  Amin insalhh.

 30. sibel diyor ki:

  Arkadaslar ben vefk yaptirdim param ona yetti bugun 27.gunum bi gelisme yok tam tersine hersey dahada kotu sevdigim kisi nisanlandi evlenicek ve benim elimden bisey gelmiyo cok cagresizim Allah hepimizin yardimcisi olsun

 31. Zübeyde diyor ki:

  Sibel insallah Allahim gönlünün muradini verir bu zilhicce günlerinin hürmetine. Sen Cok dua et

 32. Medine diyor ki:

  merhaba.celb daha etkili yoksa vefk? Burak hocayla nasil irtibata gecilir ?

  • mesut diyor ki:

   merhaba medine hanım. ben yaptırdım çok faydasını gördüm. kız arkadaşım beni terketmişti. sona 1 hafta içinde geri döndü. Burak hoca sağolsun.

 33. sbl diyor ki:

  Herkese merhaba, hayırlısıyla inş bende vefk yaptırıyorum burak hocaya. kaç gündür kendisine soru sorup duruyorum sabırla cevap veriyor sağolsun. keşke daha önce haberim olsaydıda daha önce yaptırabilseydim. Çok güvendim burak hocaya inş olacak daha benim vefkim başlanmadı ama size gelişmeleri yazarım. allah herkesin gönlüne göre versin inş herkes kavuşur sevdiklerine

  • elana diyor ki:

   Sizin durumumuz ne oldu acaba

   • sbl diyor ki:

    elena merhaba. bugün son gün ama bir gelişme olmadı :( yarın burak hocayla konuscam bakalım

    • Hanife diyor ki:

     Sbl ne oldu hiç. Bi bilgi verirsen sevinirim

     • sbl diyor ki:

      hanife merhaba, burak hocam yeniledi vefkimi tekrar sayıyorum bakalım inş. 20gündeyim şuan ama :(

    • melike diyor ki:

     sbl hanım ne yaptınız sonucu bizede söylermisini.ben de sizler gibi çok ama çok mağdurum

     • sbl diyor ki:

      melike benim vefkimi burak hocam okudu tekrar 1 hafta sonra tekrar taşımaya başladım 20.günüm şuan hastayım diye şuan takamıyorum bakalım gelişme olduğu gibi yazacağım inş. allah yardımcımız olsun

 34. nurdane diyor ki:

  benim vefkim oldu tuttu Allahın izniyle burak hocamında sayesinde oldu Allah ne muradınız varsa versin.

 35. melike diyor ki:

  allah rızası için bilgi verin bana.burak hocayada yazdım dönmedi.aramam mı gerekiyor.yavrum için o evlenmeden barışmam lazım

  • melike diyor ki:

   nurdane hanım ne kadar sürede tuttu???

   • ozlem diyor ki:

    Arkadaslar bende internette dolasirken gordum burak hocamizi evet cok soru sordum sabirla dinleyip cevap veriyor allah razi olsun bende vefk yaptircam kac gunde tutuyor etkisi nasil bilgi verirseniz sevinirim

 36. Merve diyor ki:

  Ben vefk yaptırıcam ama günahı var mıdır diye çok endişeleniyorum, Burak Hoca’nın yazdıkları iç rahatlatıcı ama büyüye benzer mi bu diye korkuyorum, ve kesin çözüme ihtiyacım var, tabi ki herkesin öyledir ama sebepsiz yere ayrılık yaşıyorum, vefk yaptırıp çözüme ulaşanlar bilgilendirebilir mi?

  • ekrem tekeoğlu diyor ki:

   burak hocam büyü yapmıyor piyada çok kişi var bende önceleri konuştum görüştüm hatta işlem yaptırdığm başka medyum hocalarda oldu ama burak hocam bana celbi önerdi oda etkili dualarla yapılıyomuş vefk gibi vekften daha tesirliymiş Allah razı olsun işlemim olumlu yönde ilerliyor 90 gün bitince bakımını yapacak hocamda

 37. gülendam diyor ki:

  Merhaba. Ben de vefk yaptirmak istiyorum. Erkek arkadaşım nerdeyse evlenecekken vazgecti. Ve ortada hicbir sebep yok. Allah rizasi için bana yol gösterin bu dert beni yiyip bitiriyor :-(

  • selin yetkin diyor ki:

   ben geri getirmek için vefk yaptırdım 32nci günde etkiyi göstermeye başladı önce Allahın sonra burak hocamın yaptığı getirme vefki sayesinde 40 bitince bakımı yaptı tutmuş evimde yüksek yerde durmasını söyledi Allah razı olsun. şimdi başka bi amaç için celp yaptırmak istiyorum o dha etkiliymiş dua okuma mecburiyetide yokmuş rabiim herkese şifa versin.

   • gülendam diyor ki:

    Selin hanim gerçekten sonuç aliniyor mu? Ben de yaptiracagim ama tereddud ediyorum. Hani para verip sonunda hic bisey olmazsa ne yapacagim ban ada akil verin lütfen

 38. kul diyor ki:

  selin etkisi nasil oldu anlatir misiniz

  • selin yetkin diyor ki:

   38oldu bugün msj atmış inşallah olacak gibi fazla üstüne gitmiyorum burak hocamın dediği gibi zaten süreçte ondan adım bekliyomuşz o yazmadan yazmıyorum aramadan aramıyorum sabır gerektiriyor. hocam 40 olunca bakacak tutup tutmadığına. olmazsa celp yaptırmak istiyorum odaha etkili birşeymiş memnun kalanda çok

 39. kul diyor ki:

  selin nasil iyi gidiyor anlatir misin

 40. kul diyor ki:

  selin hanım çok sagol

 41. gokce diyor ki:

  ya ters teperse iyice soğursa hani günahsa falan bi de olmazsa parayı çöpe atmış olmak istemiyorum gerçekten etkisini gören var mı

 42. naim uslandir diyor ki:

  bence burak hocama vefk yaptırdım etkiyi görmek için 15-40 gün arasında beklememeiz gerektiğini sölmeişti vefkim 30ncu günde etkiyi görmeye başlamıştım 40 olunca bakımını yaptı işlemim tuttu. evimde yüksek bir yere kaldırdım hala duruyor. yorumlarda celbi gördüm o daha etkili bir işlemmiş burak hocamla konuştum tekrar celbi anlattı. celpte daha fazla bekliyorsun ama başarı şansı oldukça yüksek ve celp yaptırıp memnun kalmayan neredeyse hiç yok teşekkürler hocam allah şifa versin arkdaşlar hepinize

 43. fatma diyor ki:

  Arkadaşlar bende vefk yabdirdim 18.gun bugün hasta oldum vefki çıkardım neolur bilgi verin duayı dami okumicam adetim bitene kadar
  Allah hebimizin gönlüne göre verir insallah

 44. gokce diyor ki:

  Gerçekten yaptırdığı vefk sonucunda olumlu neticeye ulaşan oldu mu işe yarıyo mu güvenebilir miyiz verilen paradan çok hayal kırıklığına uğramak üzer

 45. gokce diyor ki:

  Vefki tutan yok mu yahu yaptıran biri lütfen cevap verebilir mi

 46. gülendam diyor ki:

  Ben de vefk yaptirdim hocamiza daha 10 gün oldu bakalim sabirla bekliyorum inşallah sonuç aliriz. Ama henüz hiçbir gelişme yok :-(

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Yandex.Metrica