Aşık Etmek için Harmura Aşk Celbi

1
1948

Aşık etmek için harmura aşk celbi nasıl yapılır siz değerli okurlarımıza bu konuda bazı önemli bilgiler vereceğiz ; Harmura aşk celbi işlemler havas ilminde yer alan en nadide ve tesirli uygulamalar arasında yer almaktadır.

Dilek sahibi olan kişinin sorunlarının olduğu yönde çözümü neticesine hazırlanan ve kişiye özel uygulamalar arasında yer alan tılsım yöntemidir. Her işlemde olduğu gibi bu tarz uygulamalarda da inanç önemli yer edinir.

Harmura celbi yapılan kişi genel olarak konusu aşk bağlama olduğundan kişiyle geçirilen güzel günler, anılar ve zamanlar düşündürülmesi sağlanmaktadır. Bu sayede dirence ve yapılan kişinin ruhsal gücü dikkate alınır. Rüya ve düşünce yoluyla oldukça tesiri olan bu çalışma en sık yapılan ve halen günümüzde en çok tercih edilen uygulamalar arasında olduğu gözlemlenmiştir.

Aşk celbi veya bağlama celbi olarak bilinen diğer adı genel olarak tüm konuları kapsayan celbiyelerdir. Sadece aşk bağlama olarak bilinse de sevgi, muhabbet, eşler arasında soruları çözme veya barıştırma konuları içinde faydalı olmaktadır. Bunlar dışında kısmet sorunu olan erkek veya bayan içinde hazırlanabilir. Dolayısı ile bu kişiye özel çalışmalar bir takım bilgiler veya kişilerden alınan fotoğraflar sayesinde hayata geçirilir. Sonrasında dilek sahibi yani bunu yaptıran kimse 90 gün kadar üzerine taşır. Okumaları ve belirli günlerde yapılan duaları işlemi yapan medyum veya hoca tarafından gerçekleştirilir.

Tutma şansı en yüksek olan bu uygulamalar çoğu insanda istenilen sonuçları vermekte ve bu nedenle çok sık tercih edilmektedir. Eğer sizin de benzer sıkıntılarınız varsa bu konuyla ilgili rahmani telkin uygulamalarından olan harmura celbini yaptırmanız uygun olacaktır.

TEILEN
Önceki İçerikBoy Hamaylı
Sonraki İçerikAşk Büyüsü

1 YORUM

  1. Bende Vefk yaptıracam Allah’ın izniyle bugün başlayacağız Burak hocanın namını çok duydum bende yaptıracam yaptıran arkadaşlarım biraz bilgi verebilirim mı kaç günde oluyor geç mi erken mi oluyor bilgilendirseniz sevinirim kardeşlerim

CEVAP VER

Yorumu Giriniz
İsim Giriniz