Aşk Büyüsü Tutar Mı ?

1
1253

Aşk büyüsü tutar mı bu konuda siz değerli okurlarımıza önemli bilgiler vereceğiz, aşk büyüsü hakkında bilinmeyenler neler burada;

Aşk Büyüsü Tutar mı ?

Medyum ve hocaların itinalı ve özverili çalışmaları sonucunda ortaya çıkan aşk büyüsü veya bağlama büyüleri özel olarak hazırlanmaktadır. Büyü yapımı geçmiş tarihimizden bu güne gelen ve halen yapılmakta olan bir uygulama tarzıdır. İnsanların bir takım isteklerini yerine gelmesinde ve bu konuda görevlendirilen varlıkların yardımlarıyla olduğu bilinir.

Ancak netice olarak bu işlemlerde yapılan çalışmalar doğru bulunmamaktadır. Çünkü ne niyet ile olursa olsun büyü ilmi ile gerçekleştirilen durumların yapılması dinimizce de uygun görülmeyip Yüce Yaradan tarafından yasaklanmıştır. Bu konularda bir çok ayet ve hadisler bulunmaktadır. Şüphesiz bizleri yaratan Yüce Allah’ımız, İnsanları ve Cinleri yanlızca kulluk, ibadet etmeleri için yaratmıştır. Fakat insanlar bazı bilgi ve ilimleri kullanarak bu konularda çeşitli işlemler yapmaktadır.

Aşk büyüsü’de elbette diğer büyü işlemlerin tuttuğu gibi bu konuda gerçekleşir lakin büyü olmayan yöntemlerle hazırlanan rahmani tılsım ve uygulamalar daha uygun olacaktır. Çünkü maji dışında havas konularındaki dua ve esmalar ile hazırlanan yöntemlerin etkileri oldukça güçlü olmaktadır. Büyü haram kılınmıştır. Ve genelde şeytani varlıkların yönlendirilmesiyle hazırlanır. Ancak aşk büyüsü yapmak yerine size uygun vefk veya celb işlemleri tervih edilebilir. Bu uygulamalar büyü ile alakası olmayan etkin güçlü dua yöntemleridir. İnsanlar sadece aşk konusunda değil, kısmet ve evlilik gibi farklı konularda da sıkıntıları olabiliyor. Bu sıkıntıları gidermek ve sorunların çözümü bulmak için havas konularında büyü olmayan çalışmaları tercih edip yardım almak daha uygun olacaktır.

Aşk Büyüleri genelde aşk vefki denilen çalışmayla oluşur.Tutma oranı vefkde sabittir.Ortamala yüzde seksen veya yüzde doksandır.Yarına çıkmaya senedimizin olmadığını düşünürsek “kesin”,”yüzdeyüz” ve “garantili” gibi tabirler kullanan kişilerden sakınılmalı işin ehli medyumdan yardım alınmalıdır. Eğer sizde bu veya benzer konularda yardıma ihtiyacınız var veya danışıp bilgi almak isterseniz iletişime geçerek konuyla ilgili sıkıntınızı dile getirebilirsiniz.

Aşk Büyüsü Olur Mu ?

Aşk büyüsü olup olmaması Cenabı hakkın bileceği bir durumdur.Vefkin diğer adı güçlü dua oluşturmaktır.Sonuçda vefki yaptırırkenden Allah(c.c) dan istenmektedir.

İletişim sayfasını kullanarak Medyum BURAK’a ulaşabilirsiniz.

TEILEN
Önceki İçerikBüyü Çeşitleri
Sonraki İçerikPapaz Büyüsü

1 YORUM

  1. Benim tuttu sanırım. Sonunda orta yolu bulduk. Geç oldu ama güç olmadı. Çok şükür. Allah Burak hocamdan razı olsun. Biz orta yolu bulduysak herkes bulur arkadaşlar umudunuzu kaybetmeyin 🙂

CEVAP VER

Yorumu Giriniz
İsim Giriniz