Aşk Büyüsü Yapma

1
817

Aşk büyüsü nasıl yapılır bazı insanlar aşk büyüsü konusunda pek bilgiye sahip değiller bizlerde bu konuda önemli bilgiler vereceğiz ; Aşk büyüsü uzman bir medyum tarafından yapılması gereken etkin maji ve sihirler sayesinde hazırlanmaktadır. Yapımında kullanılacak özel malzemeleri vardır. Aşık etmek için papaz büyüsü bile yapılabilmektedir. Nohut ile veya bakır levha ile yapılabilen saymakla bitmeyen aşk büyü çeşitleri bulunur. Ancak büyü hepimizin bildiği üzere dinimizce de yasaklanmış uygulamalar arasında yer alır. Dolayısı ile iyi bir medyum hoca kesinlikle Allah’ın kural ve yasaklarına aykırı hareket etmez büyü yapmaz.

Konuyla ilgili havas ilminde yer alan çok etkili ve manevi anlamda huzurlu olan tılsım ve dua yöntemleri bulunur. Sevdiğinizin size aşık olması bağlanması ve gözünün başkasını görmemesi için yapılan bu çalışmalar yüksek oranlarda istenilen sonuçları vermektedir. Güçlü tılsım ve dualar ile yapılan sahih niyetler sonucunda Mevla bu istekleri hasıl kılmaktadır. Her şeyin Yalnızca O’nun izni ve rızasıyla gerçekleştiğini unutmamak gerekir. Büyü uygulamaları yerine dilek ve hacetlerimizin gerçek olması için bu şekilde niyetler ederek çalışmalar hazırlamamız gerekir.

Aslında aşk büyüsü ayır sevgi büyüsü ayrı değildir. Genel olarak aşk bağlama işlemleri geniş konular içerir ve kapsamlı bir çalışmadır. Yani aşık olup bağlanması istenen kişi için yapılan niyetlerde istenirse sonu evlilikle bitmesi amaçlı hazırlanabilmektedir. Bir takım bilgiler veya resim sayesinde bu çalışmalar hayata geçirilir. Havas ilminde yapılan her uygulamanın kullanma şekli duası veya süresi değişiktir. Uygulama özel bir şekilde yapılıp hazırlandıktan sonra kişiye gönderilir ve kullanacak olan dilek sahibine işlemle ilgili kullanma talimatı verilir. Sonrasında gerye kadar sabır ve selamettir Allah’ın izniyle..

Aşk Büyüsünün yapımı için vefk adı verilen tılsım kullanılır. Vefk yapılırken bir takım bilgiler neticesinde oluşturulur. Aşk vefki muskaya benzeri bir yapıda olup kullanımı oldukça basit olan bir uygulamadır.

Aşk Büyüsü Yaptırmak İstiyorum

Aşk büyüsü yaptırmanız için işin ehli aşk büyüsü yapan medyuma veya medyumlara ulaşmanız yeterlidir. Aşk büyüsü yapmak için neler gereklidir sorunuzuda cevap alabilir ve aşk büyüsü yaptırabilirsiniz.

Aşk Büyüsü Yaptırmak Günahmıdır

Aşk büyüsü  yaptıranların ortak sorusu olan bu sorunun cevabı;vefk ilmiyle yapılan tılsımlar günah değildir. Vefkin diğer adı güçlü dua oluşturmaktır. Dinen bir sakıncası yoktur.

TEILEN
Önceki İçerikMantra
Sonraki İçerikİş Şans ve Kısmet Açma

1 YORUM

CEVAP VER

Yorumu Giriniz
İsim Giriniz