Celb

Celb;sözlük anlamı kendine çekmedir. Yapılabilecek diğer büyü ve vefk işlemlerinden çok daha etkililidir. Zaman sorunu olmayanlar için en etkili uygulamalarındandır. Vefk den bir sonraki işlemdir.

Yapım Süresi

Yapımı on dört (14) gün sürer yapımı vefke göre uzundur.

Bekleme Süresi

Bekleme süresi doksan (90) gündür.  Sabır isteyen bir süredir. Vefkden farkı da bekleme süresinin çok olması ve zaman isteyen bir uygulamadır.

İşlem Yapımı İçin Neler Gerekiyor ?

Vefkde istenildiği gibi kişinin adı ve doğum bilgileri veya fotografda yeterli oluyor

Okunacak duası varmıdır ?

Belli bir zaman aralığı doğrultusunda okumaları “medyum Burak” tarafından gerçekleştirilmektedir. Tek yapmanız gereken celbi üzerinizde taşımaktır.

Dikkat edilmesi gereken bir durum varmı ? (Alkol,özel hal vs.)

Kesinlikle yoktur.Gümüş bir kolye şeklinde taşıyacaksınız. Alkol özel hal ve diğer durumlarda olsanız dahi taşımanızda hiç bir sıkıntı yoktur. Su almaz kırılmaz ,bir aksesuar gibi üzerinizde taşıma yapabilirsiniz ,düşme durumunda bozulma şansı yoktur bu yönden avantajlıdır.

Peki tüm durumlar için yapılabilir mi ?

Elbette ayırma celbi ,soğutma celbi ,kısmet açma celbi ,şirinlik celbi ,evlilik celbi gibi bir çok amaç ve çeşitte yapılabilir.

Bu makaleyle ilgili geri bildirim gönderin.

Bu Makale Hakkında

Burak Hoca
Bu makale Burak Hoca tarafından yazılmıştır.
Kategoriler: Celb
Yazdır
Bu sayfaya 68020 defa erişilmiş.

Bu makale size yardımcı oldu mu?

124 Evet
29 Hayır

“Celb” için 1.032 yorum var.

  1. hayatta herşey düz giderken birden terse dönebiliyor işte,benim yaşadığım süreç gibi,çok güzel
   bir işletmem vardı,herşeyi rayına oturtmuştun,eksiklerim tamamdı,borçlarımı ödemiştim,tam para kazanmaya
   başladımki corona sürecine girdik,işletmem bi dönem kapatıldı açılıncada iş yapamaz hale geldi zaten ve
   bende daha fazla kayıp yaşamamak adın kapatmak zorunda kaldım,işte o süreçte sıkıntıdan nette dolanırken
   bir sitede Burak hoca ile ilgili harika yorumlar okudum,işlem yaptıran insanlaron yazdığı ve çok etkilendim
   bende 0553 371 89 94 numarasını aradım ve karşıma çok güven verici bir ses çıktı,anlattım olanı biteni,yaşa
   dıklarımı,sabret,herşey Allah ın izni ile düzelecek dedi ve bana kısmet açma celp işlemi yaptı,işlemi yaklaşık
   2 hafta sonra kargoyla gönderdi ve üzerimde taşımaya başladım,taşıdığım günden itibaren ruhumda inanılmaz bir
   rahatlık hissettim ve herşeyin düzeleceğine olan inancımda artmaya başladı ve nitekimde öyle oldu,15 gün sonra
   kredi başvurum kabul oldu,dükkanımı farklı işlek bir yere taşıdım ve işlerimi oturtmaya başladım ve şuanda 35.
   gündeyim günlük cirom eski düzeylerine gelmeye başladı,içim çok rahat,keyfimde çok yerinde,hepsi burak hoca
   sayesinde,Allah ondan razı olsun,beni iflasın eşiğinden kurtardı…

 1. Merhabaa ben Tülay, 34 yaşındayım. 21 yaşındayken ailemin uygun bulduğu, babamın arkadaşının oğlu Ferit’le evlendirildim. O dönemde evlenmek istemediğimi, sevdiğim adamla evlenmek istediğimi söylesem de bir faydası olmadı. Birçok şey yapmama rağmen buna engel olamadım.
  Ferit’le çok karı koca gibi olamadık. Ben ev işlerini hallediyordum, o çalışıyordu. Daha çok hayatı paylaşan iki insan gibiydik. Birlikte çok fazla zaman geçirmezdik. O arkadaşlarıyla bir şey yapmayı tercih ederdi. Keza ben de öyle.
  Bundan 1 sene kadar öncel liseden bir arkadaşımla kafede otururken, arkadaşım bir tanıdığı ile karşılaştı. Arkadaşıma selam vermek için masamıza geldi ve bana kendini tanıttı. Caner imiş adı. İlk görüşte aşık olmuştum. Direkt o anda anlamamıştım aşık olduğumu çünkü daha önce aşık olmamıştım.
  Aşık olduğumu anlamam çok uzun sürmedi ama tıpkı filmlerdel/dizilerde izlediğim, kitaplarda okuduğum gibi şeyler oldu vücudumda.
  Kalp atışlarım hızlandı, karnımda bir ağrı oldu… Caner o gün bize katıldı ve muhteşem bir akşam geçirdim. Caner’in de benden hoşlandığını hissedebiliyordum. Sonunda hayalim gerçek oluyordu, rüyalarıma giren aşk hikayem karşımda oturuyordu. Caner ile o günden sonra gizli gizli mesajlaşmaya başladık. Ferit’le zorla evlendirildiğimi biliyordu. Yakın zamanda boşanacağımı söyleyince bunu sorun etmedi. Fakat Ferit boşanacağımızdann habersizdi.
  Ferit’in işten geldiği normal bir akşamda Caner’den bahsetmeden boşanmak istediğimi söyledim. Karşı çıktı ve beni sevdiğini söyledi. Ben seni sevmiyorum, hiç bir zaman sevmedim hatta zorla evlendirildim desem de karşı çıkacağını söyledi. O günden sonra Caner’le daha açık açık konuşmaya başladım. Ferit görür ve beni boşar diye ama görmemezlikten geliyordu. Yaşadığım psikolojik bunalımın geçici bir etkisi olarak gördü bunu. Bu durum aylar sürdü, Caner evli boşanmayacağımı düşünerek evli bir kadınla konuştuğu için rahatsız olduğunu söylemeye, bana daha az mesaj atmaya başladı.
  Gerçekten istediğim son şey Caner’le aramda bir sorun olmasıydı. Ferit’e soğutma hamaylı yaptırırsam kısa sürede benden soğur ve Caner’e kavuşabilirim diye düşündüm.
  Uzun zamandır internetten takip ettiğim Burak Hoca’yı aradım ve görüşmek istediğimi söyledim. Hocanın yanına gittiğimde durumdan bahsettim, soğutma hamaylının doğru karar olduğunu sorunumu kökten çözeceğini söyledi.
  Hamaylı hakkında birçok bilgiye sahiptim, çok güçlüydü ve Burak Hoca’nın yaptığı hamaylının başarı oranı inanılmaz yüksekti. Tesir süresi 60 güne kadar çıkabiliyordu fakat güçlü olduğu için bu normal karşılanabilirdi.
  Tesir süresini beklerken, Caner’e yakında boşanacağımın müjdesini verdim. Burak Hoca’ya güvenim tamdı. Caner’e bunu söylerken tedirgin olmadım o yüzden. Bir akşam Ferit eve geldi ve ben artık seni sevmiyorum en kısa zamanda boşanalım dedi.
  Bana bakışı değişmişti hatta beni öylesine sevmiyordu ki konuşurken yüzüme bakmıyordu.
  Duyar duymaz hazırlanıp evden çıktım ve Caner’i arayıp görüşmek istediğimi söyledim.
  Hayatı berbat edilmiş bir kadının hayatını geri kazanmasına yardım ettiği için Burak Hoca’ya minnettarım. Şu an Caner ile muhteşem bir ilişkim var ve hiç olmadığım kadar mutluyum. Burak Hoca sayesinde gerçek aşkı yaşıyorum.

 2. Merhaba arkadaşlar
  Benim durumumda çok zor 3 senedir beraber olduğum kişinin gözü hep dışardaki kadınlarda
  İnternetten dışardan hep bi dialog kurma çabalarında
  Youtubda bille yarı çıplak oynayan kadınları seyrediyor, bu beni çok üzüyor
  Pis filimleri seyrediyor tabiki bende gizli oluyor bunlar
  Ben yanındayken başka kadınlara bakma huyu var
  Ilğim yok diyor başka kadınlara ama insan hissediyor ve çok üzülüyorum bu durumuma
  Bi kaç kez dolandırıldım malesef
  Neyse umudumu kesmedim
  İnternette dolaşırken Burak Abi için yazılanları okudum bana bi güven geldi
  Nebilim tarifi yok bunun
  Yazmaya karar verdim ve derdimi Burak abiye anlatım
  Okadar alçak Gönülü bir abi okadar cana yakın anlatamam Herşeyin iyisini hakkediyor Burak abimiz
  Allah razı olsun ondan
  Para göz asla değil
  Herğün kafasını şişirdiğim halde bana sabırla hep cvp veriyor Allah razı olsun ondan ınşallah 🤲🏼
  Konuştuk 3 seçenek sundu bana
  Bende Burak abiye Celb yaptırmaya karar verdim
  Allah’ın izniyle inşallah başlıçak
  Ve inşallah sevdiğim adam benden başkasını görmez bana bağlanır sadık olur inşallah

 3. Merheba, ben celb yaptırıyorum, sonucu sizlerle paylaşacağım, buradakı güzel yorumlara bakıb bende yaptırıyorum, sonu güzel olur merakla bekliyorum

  1. merhaba arkadaş lar ben burak hocama celb yaptırdım celbim elime 30 haziranda gecti. Gümüş kolye şeklinde sık bir aksesuar. Celb elime geçmeden bir kac gun önce sevdigim msj attı daha sonrada bir kac defa yazdı ama ben inaniyorumki bu celbin etkisi. En son 3 hafta önce yazan insan dün hiç beklemediğim bir msj daha atti ve bugün de musaitsem aramami istedi ben normal aradım ama o görüntüyü de açtı normal iki arkadas gibi konuştuk ama inaniyorumki eski günler geri gelecek. Demem o ki ilk okumadan kisa bir süre sonra olumlu bir şekilde geri dönüş aldım ins diğer okumalardan sonra celbim tutacak. Burak hocam tesadüfen çıktı karşıma ve ben böyle biseye ilk defa bas vurdum ( tereddütle) bu yaziyi sizlerede ümit olsun diye yazıyorum önce Allah in sonra burak hocamın sayesinde inş celbim tutacak. Emin olun dogru adrestesiniz

 4. Sevipte sevdiği tarafından karşılık görememek kadar kötü bir durum yaşanamaz herhalde. Çünkü hep kafan acabalarla dolu oluyor, olacak mı olmayacak mı sevecek mi ,sevmeyecek mi vesaire vesaire çok uğraştım kendimi fark ettirmek ya da kalbine girmek için ama olmadı Ben de bir hoca buldum netten bu durumu paylaştım Burak hocamla oda çok etkili %95 sonuca ulaştıran Aşk bağlama celbi hazırladı sağ olsun ,bir de bütün okumalarını yaptı üstümde taşıdığımdan beri sanki sevgilimin gözleri açılır oldu beni fark etmeye hatta daha fazla ilgilenmeye başladı, Şu anki mutluluğumu tarifi yok aslında Allah razı olsun Burak hocam

 5. Bende cok arastirdim cok denedim ama birtürlü sevdigimi kendime kazanamadim. Caresiz bir sekilde aramalar yaparken Medyum Burak Hocami buldum. Nereye baksam hep pozitif yorumlar okudum. Kaybedecek neyin var zaten kazandigin bisey yok diyip kendisine yazdim. Uzun sürmeden döndü ve bana üc cesit uygulama sundu. Ben celbi sectim ve ödeme yaptim. Bana 15 gün hazirlama zamani oldugunu söyledi ve yurt disinda oldugum icin ne yalan söyleyim cekindim. Görmedigim biri, yorumlar nekadar gercek vs. diye düsündüm. Bugün Kargoyu teslim aldim. Dedigi sekilde kücük bir gümüs aksesuar. Takmaya basladim bugün. Kendisine aldigimi söyledim ve hemen kullanim hakkinda bilgi atti. Suan sevdigimle aram nasil? Benden nefret ediyor. Eskiden en azindan tek tarafli olsa bile beni arkadas olaral görürdü ve bulusurduk. Sirlarini paylasirdi. Suan 1 haftadir hic konusmadik. Beni engelledi ve benden nefret ettigini söyledi. Dedigim gibi bugün ilk gün. 90 gün sabredicem. Gelismeler olacaktir elbet ama bakalim neler olcak. 95% tutma olasiligi beni cok ümitlendiriyor. Ama suanda beklemekten baska hic birsey yapamamam biraz tuhaf. Icimde hep bi korku. 90 gün uzun bir zaman. Ama beklemekten baska carem yok. 19 Agustos‘ta doksan günlük süre dolcak. Sonuc her ne olursa olsun sizinle paylasicam. Bu yorumu kimse bana yazdirmiyor suan. Ben benim durumumda olan cok insan oldugunu bildigim icin paylasiyorum. Caresizlik cok kötü hatta sevip caresizce nefret edildigini bilerek sevilmeyi beklemek ayri bir aci.

  1. Sizin durumunuz nasıl barıştınız mı lütfen yorum yapın benim halimden ancak siz anlarsınız Aşkına eşkiya bey

  2. aşkına eşkıya tuttumu senin celbin az bir süre kaldı 90 gunun dolmasına, ins tutmuştur ve burda bizimle paylaşırsın bizlerede umut olur çünkü beklemek gerçekten çok zor

 6. Arkadaşlar bugün Ramazanın ilk günü erkek arkadaşım çok inat biriydi ve bugün mesaj yazdı konuşmaya basladık.Ben celb islrmi yaptırdım bugün celbun 24. günü Burak bey işinin ehli biri bunu buzzat yaşadım gördüm.Bir umut bu yorumları okuyanlara bir ışık olsun bu yorumum.

  1. Merhabalar.. ;
   Ben de 5 Mayıs 2020 gündüzünde ödemeyi yaptıktan sonra hemen gecesi’nde CELB işlemine başlayacağını söyledi
   BURAK HOCAM…
   Ve o gece başlamış işleme…
   Daha işlem sürüyor kolye gelmedi, beklemedeyim sonuç, etki gördüğüm an itibariyle objektif şekilde buradan paylaşacağım…
   Etkisini çok merak ediyorum bu CELBİN…
   İNŞALLAH YARAMA MERHEM DERDİME DERMAN OLUR… 🙏🙏🙏

   1. Umarim celbin etkisini enkisa surede gorursun Ali.ama emin ol dogru adrestesin Burak Abi islemin sonucunu getirmeden birakmiyor ve celbin etkisi buyuk..yeterki pozitif ol

 7. Celb yöntemini ben çok merk edyrdum daha önce büyü muska filan duymuştum ama celbi hiç duymamıştım benmde eşimle aramda bir problem çıktı. Eim normalde çok uyumlu bi adamdır ama bi süre bana çok kötü davranmştı işleri kötü gittiği için artık sürekl olarak eve alkollü glmeye başladı daha bana evlliğimz boyunca bi kez bile vurmamaşken o dönem bana el kaldırdı artık her gün kavga etmeye başlamıştık tek sıkıtnısı işlerinin yolunda gitmmesiydi batmıştı. Ama ben onu çok sevdğm için hepsine katlanırım diye düşünüyodum her zorluğun üstesinden beraber geleblrz diye düşünüyodum hep paramzı olmayacaksa bende çalşrdım knşmştumda bunu onunla ama o hep beni yanlş anladı gruruna yediremedi hep ters tepti artık iletişim kurmayı bırak yüz yüze bile gelemez olduk artık aynı evin içinde iki düşman gibi olmaya başlamıştık bu durum beni çok rahatısz etti. O sevdiğim adam gitmşti resmen artık yerine bamaşka biri gelmşti çok sinirliydim ona maa işte halada seviyodum bende bigün artık deidm bişiyler yapmama lazım bu celbi de o sırada gördüm interentte insanlar hep yazmşlar celb yaptırdım herşey düzeldi diye bende eski eşime kavuşmak istiyodum eşim bna karşı eskisi gibi ilgili olsun bu zorlukların üstesindn gelelim istiyodum sonra iyi bi medyum buldum bu medyuma gittim celb yaptırmak istiyorum dedim ama celb zor bişiymiş medyum 2 haftada anca celbi uygulayabildi bu 2 hafta sonundada bana üç ay beklemen lazım dedi bende napayım sonç alacaksam eşim düzelecekse bi süre daha sabrederim dedim sonra beklemeye başladm üç ay doldu tabi benm eşimde bi değişiklşk yoktu medyumu aradım sonra değişen bişiy olmadı diye bazen clb geç etki edeblrsmş tmm dedim biraz daha beklelim o zamn beledim sonra bigün eşim sabah kalktığımda bana kahvaltı hazırlamş süprpiz yapmş dedim tmm celb işe yarıyo heralde sonra gerçekte eşim eskisi gibi bana karşı hep iyi davranmaya bşaladı akolü filan da hep bıraktı eve geç gelmiyodu artık işlerini de kısa zmana içinde oyluna soktu tabi biz gene eskiden olduğu gibi mutlu evliliğğmize kadlığımız yerden devam ettik gerçekten bu clb sayesinde oldu çok etkili bi yöntemmiş biraz beklemek gerekiyor ama değiyor sabrınız varasa bu celp yöntemini uyuglayabirsniz gerçekten ben çok fydasını gördm eğer bu celbi yaptırmassaydm eşim gene beni dövecek alkol alıcakböyle böyle derken de bizim evliliğimz bitecekti ben bu celbi yaptırdım eşim şak diye düzeldi eskisi gibi herşey yolunda çok da mutluyum valla bir de celb günahda değilmiş dinimizce bi sakıncası da yokmuş tehlikesi olumsuz bi yanı fialnda yok o yüzden de içim rahat etti valla gene olsa gene yaptrırrdım

 8. Bende Burak hocam a celb işlemi yaptırdım Şuan kargoda çok heyecanlıyım inşallah celbim tutar ve nişanlıma kavusurum.

 9. Ben bu tarz şeylere çok inanan bi kız değildim bizim arkdşlar hep medtyuma gidip işte sevdiklerne kavuşmak için filan celb yaptırırlardı bana da anlatırlardı ama ben aman der geçerdm hep öyle şey mi olur bak inanmayın günaha giriyonuz filan dedim hep ama sonra bi gün bi çocuğa aşk oldum çocuk da bana bi türlü pas vermiodu duygularımı da açtım çocğa ama yok o bni hiç takmadı istemedi sonra baktm bi gün bizim mahalledn biz kızla eleleler artık o kdar sinir olmştum ki kendmi eve kapattım . snra dedm nasıl sa unuturm nolcak aradan zaman gçeti filan ama yok ben bi türlü çocuğu aklımdan çıkaramıyom ne yapsam ne etmsem yok olmuyo bende en snnda bizim kızlara gittim dedim böyle böyle sevdiğpim biri var unutamyrm da bana bi akıl verin kızlarda ddi medyuma burak varr biz ona gidiyoz hp ona gidelim tamam dedim napalım bşka da çare yok yani çocuk beni hiç bi şekilde istmyo napcaz. Bende dedim tamam gidelm o zaman gittik medyum buraka anlattm durumu medyuma da dediler aşk celbi yapalım aşk celbi yaptırdık ben zannedyrm ki hemen ertesi gün çocuk beni sevecek bana geleck filan ama celb yapması zormş medyum 14 gün boyunca sadece celbi yaptı bide 90 gün bounca celbin etki etmsini beklemek gerekiyomş iyi deimd napalım bu kadar bekledik az daha bekleriz nolcak ben beklemeye başladım ama beklemeklede zaman geçmiyodu neyse öyle böyl derken zman geçti 90 gün doldu ben hemen o gün bi telfon aldım çocuk beni aradı görşmek istediğnii söyledi mutlulktan havaya uçtm resmen bnde direk medyum burak hocayı aradım dedm aradı çocık işe yaradı hocam sonra çocukla knştk bana aşk oldığunu söyledi şimdi güzel giden bi ilşkimiz var bu celb işlemi ömür boyu da etki ediyomş gerçekten 90 gün bekldiğme değdi iyiki de böyl bir şey yaptırmışım hiç aklıma gelemzdi ama demekki oluyomuş yani iyiki bizim kızları dinlemişim onlarda daha neelr neler için bu celbi kullanıyorlar. Denemk isteyen olrsa diye söylylrm medyum burak hoca çok iyi işinin ehli bir ihemen de dediği gibi verdiği sürede celb etkisini sötermye başladı kısa zman içerisinde de sevdiğim de beni sevmeye başladı siz de aşk clbi yaptırıp sevdiğinize kavuşabilirsibiz. Ben bu numradan medyum burak hocaya ulaştım siz de arayabilirsiniz. 05533718994 bu mdyum burka hocanın nımarası isteyen herkes ulaşsın başta meşgul olyuo çok fazla müşterisi var çnkü ama snra mutlaka size geri dönüyo hoca mtlaka size ulaşıyor o yüzden tereddt etmeyn yani aramaya devam edn mutlaka cevp alırsınız siz de

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir