Kavuşma Büyüsü

Kavuşma Büyüsü

Kavuşma Büyüsü Nedir?

İnsanlar doğal yöntemleri kullanarak sevdikleri kişiye ulaşamadıklarında büyü yöntemini kullanarak sevdiklerine kavuşurlar. Aşk büyülerinin gücü ve tesiri çok büyük olduğu için kısa süre içersinde bu amacınıza ulaşmanızı sağlarlar. Kavuşma büyüsü yapıldıktan sonra istediğiniz kişinin size karşı hisler beslemesini sağlayabilirsiniz. Büyünün etkisi altında kalan kişi artık tamamen size karşı hisler beslemeye başlar ve kısa sürede sizinle birlikte olmak isteyecektir. Bu şekilde sevdiğiniz kişinin de sizi sevmesini sağlayabilirsiniz. Fakat büyülerin gücü çok büyük olduğunda mutlaka medyuma gidilerek yaptırılması gerekmektedir. Aksi taktirde kişi kendi başına büyü yapmaya kalktığında büyünün tüm olumsuz özelliklerine maruz kalacaktır.

Kavuşma Büyüsünün Yapılışı

Kavuşma büyüsünün yapımı için medyuma gittiğinizde kişi üzerine bir aşk muskası yazılır. Bu muska oldukça etkilidir ve kısa süre içerisinde sonuç almanızı sağlar. Kavuşma büyüsü üç harflilerinde yardımı ile tamamlanan bir büyüdür. Bu büyü yapıldıktan sonra kişi artık tamamen üç harflilerin verdiği vesveselere göre hareket etmeye başlayacaktır. Kişi özgür iradesini kullanamaz hale geldiği için size bağlı olacak ve sizi sevmeye başlayacaktır. Bu şekilde sevdiğiniz kişinin de sizi sevmesini rahatlıkla sağlayabilirsiniz. Sadece büyünün tesir süresine çok dikkat etmeniz gerekmektedir.

Kavuşma Büyüsü Tesiri

Her büyünün belli bir tesir süresi vardır. Bu tesir süresi sona erdiğinde ise kişi tamamen büyünün etkisi altından çıkarak hareket etmeye başlayacaktır. Bu yüzden mutlaka büyünün belli aralıklar ile yeniletilmesi gerekmektedir. Aksi taktirde artık kişi sizi sevmeyecektir.  Büyünün yeniletilme işlemleri için kişinin tekrar aynı medyuma giderek bir muska daha yazdırması gerekir. Bu yeni muskanın eski muska ile mutlaka yer değiştirilmesi gerekir. Büyü ancak bu şekilde yeniletilmiş olacaktır. Büyü yeniletildikten sonra kişinin size karşı olan davranışları değişmeyecek ve sizi sevmeye devam edecektir. Bu şekilde sevdiğiniz kişi ile birlikte mutlu birlikteliğinize kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. Kavuşma büyüsü yeniletildikten sonra da gene mutlaka tesir süresi ara ara kontrol edilmelidir. Büyülerin tesir süresi sona ermeden önce yeniletilme oldukça önemlidir. Aksi taktirde kişi özüne geri dönecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir