Boy Hamaylı

Boy Hamaylı

Havas ilmiyle hazırlanan muska benzeri bir yapısı olan tılsım çeşididir. İstenilen Tüm amaçlar doğrultusunda hazırlanan hamaylı kullanımı da kolaydır. Hamaylı yapım süresi 10 gündür. Hamaylı bekleme süresi 15-60 gün arasındadır. Peki Boy Hamaylı nedir ve nasıl etki eder ? Bir çok kişi özellikle Hamaylı Muskası hakkında bilgi sahibi değildir ve bizlerde bu konuda Medyum Burak ailesi olarak sizleri bilgilendirmek istiyoruz.

Hamaylı Nasıl Etki Eder ?

Hamaylı yaptırdığınız amaç doğrultusunda etki etme durumuna sahiptir. Örneğin;aşık etme amaçlı yaptırdınız ? Karşıda ki kişi sizi arayıp sorar ve ilgi gösterir. Evlilik amaçlı yaptırdınız ? Evlilik yapmak için yaptırdığınız kişi adımlar atar. Kendinizden uzak tutmak istiyorsanız ? kişi sizden soğur ve uzaklaşır. İki kişiyi ayırmak için yaptırdınız ? sevmediğiniz ikişi kişiyi ayırabilirsiniz.

hamayli

Hamaylı Günahmıdır ?

Hamaylı rahmani bir işlemdir. Yani dinen sakıncası yoktur.

Hamaylı İçin Hangi Bilgiler Gerekiyor ?

Ad soyad,doğrum tarihi (gün/ay/yıl),doğum yerleri ve anne isimleri gerekiyor. Eğer bu bilgileri bilmiyorsanız fotoğrafla da çalışma yapılabilir.

Hamaylı Çeşitleri Nelerdir ?

Aşık etme İçin Aşk Hamaylı , Bağlama Hamaylı ,Evlilik Hamaylı ,Kısmet Açma Hamaylı ,Ayırma Hamaylı ,Soğutma Hamaylı ,Dil bağlama Hamaylı olarak bir çok çeşidi vardır.

696 Adet Yorum Var “Boy Hamaylı

  1. Arkadaşlar merhaba,
    Biz de işleme bu gece başlıyoruz. Ben hiç bilmezdim bu işleri ve internette aslında başka şeyler okurken kendimi birden celb hamayli gibi terimlerin içinde buldum araştırdım ve karşıma ilk olarak burak bey çıktı. Kendisi çok iyi biri benim de hemen gönlümü kazandı. Çok heyecanlıyım karar vermem çok uzun sürdü çok araştırdım sizleri çok okudum. Biz ayrılalı iki ay oluyor ama hep iletişim halindeydik. Son görüşmemizin üstünden 1 hafta geçti. Bakalım neler olacak. Lütfen sizler de olabildiğince yazmaya çalışın ki birbirimize umut olalım destek olalım. Son zamanlarda yaptıranlar yok mu? Bir de celb ile hamaylı arasındaki fark çok büyük müdür?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir