Boy Hamaylı

Havas ilmiyle hazırlanan muska benzeri bir yapısı olan tılsım çeşididir. İstenilen Tüm amaçlar doğrultusunda hazırlanan hamaylı kullanımı da kolaydır. Hamaylı yapım süresi 10 gündür. Hamaylı bekleme süresi 15-60 gün arasındadır. Peki Boy Hamaylı nedir ve nasıl etki eder ? Bir çok kişi özellikle Hamaylı Muskası hakkında bilgi sahibi değildir ve bizlerde bu konuda Medyum Burak ailesi olarak sizleri bilgilendirmek istiyoruz.

Hamaylı Nasıl Etki Eder ?

Hamaylı yaptırdığınız amaç doğrultusunda etki etme durumuna sahiptir. Örneğin;aşık etme amaçlı yaptırdınız ? Karşıda ki kişi sizi arayıp sorar ve ilgi gösterir. Evlilik amaçlı yaptırdınız ? Evlilik yapmak için yaptırdığınız kişi adımlar atar. Kendinizden uzak tutmak istiyorsanız ? kişi sizden soğur ve uzaklaşır. İki kişiyi ayırmak için yaptırdınız ? sevmediğiniz ikişi kişiyi ayırabilirsiniz.

hamayli

Hamaylı Günahmıdır ?

Hamaylı rahmani bir işlemdir. Yani dinen sakıncası yoktur.

Hamaylı İçin Hangi Bilgiler Gerekiyor ?

Ad soyad,doğrum tarihi (gün/ay/yıl),doğum yerleri ve anne isimleri gerekiyor. Eğer bu bilgileri bilmiyorsanız fotoğrafla da çalışma yapılabilir.

Hamaylı Çeşitleri Nelerdir ?

Aşık etme İçin Aşk Hamaylı , Bağlama Hamaylı ,Evlilik Hamaylı ,Kısmet Açma Hamaylı ,Ayırma Hamaylı ,Soğutma Hamaylı ,Dil bağlama Hamaylı olarak bir çok çeşidi vardır.

“Boy Hamaylı” için 548 yorum

 1. Merhabalar.Benim hamaylim tuttu.Cok sukur hersey harika.Gercekten once Allah’a sonra Burak hocamin ilmine inanin..İnsallah sizlerinde olsun.Burak hocama ilgisinden dolayi tesekkur ederim.

 2. Merhaba arkadaşlar. benim hamaylımda 23. günüm.
  iki gündür tüm işleri berbat ettim gibi. karşı tarafla görüşmedim ama dolaylı yollarla hakaret ettim. ve o da bunu biliyor. bu işi çıkmaza soktu. ama hala umudum var. Allah’ ın izni Burak hocanın marifeti ile hamaylım başarıya ulaşacak. Ayrıca Burak hoca kesinlikle para konusunda sıkıntı yapmıyor. para göz bir insan değil. Sadece sabır edin ve Burak hocaya güvenin

 3. Merhaba arkadaşlar her gün burdan okuyup moral buluyorum eşim ile bir anda ayrıldık boy hamayli yaptırdım 60 gün doldu etkisi zayıf çıktı sonra Burak hocam resme okuma yaptı bugün 6.günü umarım iyi olacak inanıyorum önce Allaha sonra Burak hocama inanıyorum bir masal gibi tanışıp evlendik bir anda bitti sizlerin yazdıklarını okuyup okuyup duruyorum umarım hepimizin dilekleri kabul olur..

   1. şimdi normalde ben zaten engelliydim onda ilk başta engel kalktı sonra mesaj attı hiç beklemediğim şekilde ben şok :* derken konustuk sonra bulustuk şuan çok iyz umarım hepimizin istedikleri olurr

 4. Almanya’dan yazıyorum sizi bir arkadaşım tavsiye etmişti Allah sizden de ondan da razı olsun.
  Karımla uzun süredir ayrıydık hocam sayenizde düzeldi aramız telefonlarımı bile açmayan
  karım işlemden sonra bana döndü şuan çok iyiyiz sayenizde.

   1. Ben memnun kaldığımı söylemek isterim. Evet burak bey gerçekten dürüst birisi ne zaman arasam açıyor ve ilgileniyor. Allah razı olsun tavsiye ediyorum.

 5. Çok kötü durumlara gelmiştik eşim artık bir türlü memnun olmuyordu hep daha fazlasını istiyordu sürekli para derdi en sonunda canıma tak etti çözüm ararken en iyi yol bu diye medyum aramaya başladım hocamı buldum sonunda etki etti işlem eşim ılımlı davranmaya başladı size çok teşekkür ederim hocam.

 6. MERHABA ARKADAŞLAR BURAK HOCA GÖRDÜĞÜM GÖRECEĞİM EN GÜVENİLİR MEDYUM HOCA CİDDEN ZATEN BİR ÇOK İNSANA YARDIMI DOKUNMUŞ VE HALEN ÇALIŞIYOR YILLARDIR SİTEDEKİ RUHSATINA BAKTIM 2008 YAZIYORDU

   1. Bende üç gün önce aradım durumumu ayarliyim çalışacağım. Hepimizin sorunları istediğimiz gibi olur düzelir geçer umarım. Selamlar.

 7. Benimde bugün 11 oldu dün okumamı yaptım. Arkadaşlık isteği atmış kabul ettim gönderilerimi beğeniyor ama sanırım bana ulaşamadı telefonumu değiştim. Olacak ama inancım vr

 8. Selam arkadaşlar ben Ayşenur, İstanbuldan yazıyorum benim düzenli giden 4 senelil bir
  ilişkim vardı çok mutluyduk evlilik planları yaparken birden bire sevgilim ben ayrılmak
  istiyorum dedi terk etti beni yıkıldım resmen. Çok çabaladım dönsün diye ama nafile. Son
  çare medyum aramaya başladım. İnternette bir çok dolandırıcı var dolandırıldım ama
  sonunda hocamı buldum Allah razı olsun yardımcı oldunuz işlem yaptık ve işlem 18. Günde
  etki etti tekrar konuşmaya başladık. Size çok çok teşekkür ederim hocam.

 9. Eşimle boşanalı 5 ay olmuştu ama ben eşimi çok seviyordum tekrar bir araya gelmek için çok
  çabaladım. Bu yola çıktım medyum aramaları ama kafamda çok soru vardı güvenilir mi diye.
  Hocamla tanıştım güvendim işlem yaptırdım. İşlemden 9 gün sonra eşimle tekrar konuşmaya
  başladık. 15. Günde tekrar evlenme kararı aldık sayenizde ona tekrar kavuştum.

 10. Arkadaşlar bende Burak hocam la çalışıyorum bugün 21.gunum doldu sabırla bekliyorum lütfen Allah rızası için dua edin iki kızım var onlar olmassa ben yaşayamam herkesin ne dileği varsa rabbim kabul etsin inşallah.

  1. Akadaşlar size başımdan gecen bir olayı anlatmak istiyorum sevgilimle son zamanlarda ilişkimiz kötü gidiyordu aramiz açılmıştı kara kara ne yapacağımı dusunurken sevgilim benden git gide uzaklaşıyordu internet araştırmalarım sonucu Medyum Burak hocayi buldum hakkında ki tüm yorumları inceledim hic kötü yoruma rastlamadım hemen telefon ile kendisini aradım ve durumumu anlattım daha sonra etkili olduğu için celp işlemi yapmaya karar kıldık ve kargo geldikten sonra celpin üzerimdeki 28. Gününde tam etki gösterdi ve sevgilimle aram düzeldi Rabbime sukurler olsun Burak hocamı karşısima çıktı.Elleri dert görmesin inşallah.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.