Boy Hamaylı

Havas ilmiyle hazırlanan muska benzeri bir yapısı olan tılsım çeşididir. İstenilen Tüm amaçlar doğrultusunda hazırlanan hamaylı kullanımı da kolaydır. Hamaylı yapım süresi 10 gündür. Hamaylı bekleme süresi 15-60 gün arasındadır. Peki Boy Hamaylı nedir ve nasıl etki eder ? Bir çok kişi özellikle Hamaylı Muskası hakkında bilgi sahibi değildir ve bizlerde bu konuda Medyum Burak ailesi olarak sizleri bilgilendirmek istiyoruz.

Hamaylı Nasıl Etki Eder ?

Hamaylı yaptırdığınız amaç doğrultusunda etki etme durumuna sahiptir. Örneğin;aşık etme amaçlı yaptırdınız ? Karşıda ki kişi sizi arayıp sorar ve ilgi gösterir. Evlilik amaçlı yaptırdınız ? Evlilik yapmak için yaptırdığınız kişi adımlar atar. Kendinizden uzak tutmak istiyorsanız ? kişi sizden soğur ve uzaklaşır. İki kişiyi ayırmak için yaptırdınız ? sevmediğiniz ikişi kişiyi ayırabilirsiniz.

hamayli

Hamaylı Günahmıdır ?

Hamaylı rahmani bir işlemdir. Yani dinen sakıncası yoktur.

Hamaylı İçin Hangi Bilgiler Gerekiyor ?

Ad soyad,doğrum tarihi (gün/ay/yıl),doğum yerleri ve anne isimleri gerekiyor. Eğer bu bilgileri bilmiyorsanız fotoğrafla da çalışma yapılabilir.

Hamaylı Çeşitleri Nelerdir ?

Aşık etme İçin Aşk Hamaylı , Bağlama Hamaylı ,Evlilik Hamaylı ,Kısmet Açma Hamaylı ,Ayırma Hamaylı ,Soğutma Hamaylı ,Dil bağlama Hamaylı olarak bir çok çeşidi vardır.

“Boy Hamaylı” için 533 yorum

    1. Mersi ne kadar sürede tuttu? Ben de Burak hocama hamaylı yaptırıyorum allah ondan razı olsun, eşimle boşanma eşiğine geldik sabrım tükendi artık

  1. Merhabalar.Benim hamaylim tuttu.Cok sukur hersey harika.Gercekten once Allah’a sonra Burak hocamin ilmine inanin..İnsallah sizlerinde olsun.Burak hocama ilgisinden dolayi tesekkur ederim.

  2. Merhaba arkadaşlar. benim hamaylımda 23. günüm.
    iki gündür tüm işleri berbat ettim gibi. karşı tarafla görüşmedim ama dolaylı yollarla hakaret ettim. ve o da bunu biliyor. bu işi çıkmaza soktu. ama hala umudum var. Allah’ ın izni Burak hocanın marifeti ile hamaylım başarıya ulaşacak. Ayrıca Burak hoca kesinlikle para konusunda sıkıntı yapmıyor. para göz bir insan değil. Sadece sabır edin ve Burak hocaya güvenin

  3. Merhaba arkadaşlar her gün burdan okuyup moral buluyorum eşim ile bir anda ayrıldık boy hamayli yaptırdım 60 gün doldu etkisi zayıf çıktı sonra Burak hocam resme okuma yaptı bugün 6.günü umarım iyi olacak inanıyorum önce Allaha sonra Burak hocama inanıyorum bir masal gibi tanışıp evlendik bir anda bitti sizlerin yazdıklarını okuyup okuyup duruyorum umarım hepimizin dilekleri kabul olur..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.