Celb

829
23579

Celb;sözlük anlamı kendine çekmedir. Yapılabilecek diğer büyü ve vefk işlemlerinden çok daha etkililidir. Zaman sorunu olmayanlar için en etkili uygulamalarındandır. Vefk den bir sonraki işlemdir.

Yapım Süresi

Yapımı on dört (14) gün sürer yapımı vefke göre uzundur.

Bekleme Süresi

Bekleme süresi doksan (90) gündür.  Sabır isteyen bir süredir. Vefkden farkı da bekleme süresinin çok olması ve zaman isteyen bir uygulamadır.

İşlem Yapımı İçin Neler Gerekiyor ?

Vefkde istenildiği gibi kişinin adı ve doğum bilgileri veya fotografda yeterli oluyor

Okunacak duası varmıdır ?

Belli bir zaman aralığı doğrultusunda okumaları “medyum Burak” tarafından gerçekleştirilmektedir. Tek yapmanız gereken celbi üzerinizde taşımaktır.

Dikkat edilmesi gereken bir durum varmı ? (Alkol,özel hal vs.)

Kesinlikle yoktur.Gümüş bir kolye şeklinde taşıyacaksınız. Alkol özel hal ve diğer durumlarda olsanız dahi taşımanızda hiç bir sıkıntı yoktur. Su almaz kırılmaz ,bir aksesuar gibi üzerinizde taşıma yapabilirsiniz ,düşme durumunda bozulma şansı yoktur bu yönden avantajlıdır.

Peki tüm durumlar için yapılabilir mi ?

Elbette ayırma celbi ,soğutma celbi ,kısmet açma celbi ,şirinlik celbi ,evlilik celbi gibi bir çok amaç ve çeşitte yapılabilir.

TEILEN
Önceki İçerikBoy Hamaylı
Sonraki İçerikHavas

829 YORUMLAR

 1. 68. Günüm… Allahım sana şükürler olsun. Herşey yolunda çok şükür. Burak hocamdan Allah razı olsun emeğine yüreğine sağlık. Gerçekten hakkını vererek yapıyor dürüst güvenilir insan. Kesinlikle tavsiye ederim. Öyle güzel gelişmeler oluyor ya hayretler içinden kalıyorum. Burak hocam sayesinde çok mutluyum sevdiğimle aramız çok iyi. Sagolun hocam.

 2. ilk adımı karşı taraftan mı bekledin seba ilk mesajı o mu atti nasil ilerledi süreç biraz anlatabilir misin? önce Allah’ın izniyle sonra Burak hocamızin yardimiyla inşallah bütün kardeslerimiz şifa bulur.. gercekten Burak hocam cok dürüst güvenilir bir insan Allah razı olsun hocamdan

  • Evet gaye. Görüşmek istediğini söyledi görüştük sonra barıştik ara ara zitlasmalar oluyor illa ki ama çok şükur iyiyiz yaklaşık 15 gündür. Burak hocamdan Allah razı olsun

   • Kaçıncı günde yazdı seba kardesim sana?bende celb islemi yaptiriyorum Allahin izniyle sonra da Burak hocamizin yardimiyla insallah tutar .. bizde cok fazla gelgitler oluyor ilk taktigimda aramaz dedigim insan aradi ama simdi konusmuyoruz yine ikinci okumama az kaldi sende de böyle oldu mu seba? Senin adina cok sevindim canim insallah herkes şifasını görür ..

 3. Celbin ilk günden boynuma taktığımdan beri öyle güçlü bir enerji hissettim ki çok güzel hayatımın enerjim anlamında iyi bir hale geçiş yaptım kuantum celbini öneriyorum

 4. seba kardesim orda misin? Arnıç taka kesinlikle celbi taktıktan sonra muhtesem derecede enerjin artıyor daha sabırlı ve direncli oluyorsun Allah’ım Burak hocadan razi olsun senin kacinci günün arniç bir ilerleme var mı? celb yaptirmayi düsünenler kesinlikle Burak hocaya yaptirmali cok güvenilir dürüst bir insann

  • Gaye ben kolyemi taktıktan 6 gün sonra etkisini görmeye başladım 3 gün sonra 90 günü tamamlamış olacağım. Rabbime şükürler olsun ki şuan herşey yolunda ama tabi bu süreçte çok fazla gelgitler oldu çok zor günler geçirdim. Şuan hala devam ediyor zitlasmalar ama eskiyle kiyaslayacak olursak haddinden fazla değişim var. Uğraşıyor çabalıyor arıyor soruyor . Burak hocamdan Allah razı olsun işini gerçekten özenle yapıyor .

 5. Benim eşim çok inatçı imkansiz gibi geri gelmesi ama burak hocama o kadar guveniyorumki inancimi yitirmiyorum ve hep olumlu olacak diye düşünüyorum insaallah önce allahin sonra burak hocamin sayesinde olur

CEVAP VER

Yorumu Giriniz
İsim Giriniz