Celb

833
30071

Bugün sizlere Celb hakkında bilinmeyen detaylar hakkında önemli bilgiler vereceğiz ; Celb;sözlük anlamı kendine çekmedir. Yapılabilecek diğer büyü ve vefk işlemlerinden çok daha etkililidir. Zaman sorunu olmayanlar için en etkili uygulamalarındandır. Vefk den bir sonraki işlemdir.

Yapım Süresi

Yapımı on dört (14) gün sürer yapımı vefke göre uzundur.

Bekleme Süresi

Bekleme süresi doksan (90) gündür.  Sabır isteyen bir süredir. Vefkden farkı da bekleme süresinin çok olması ve zaman isteyen bir uygulamadır.

İşlem Yapımı İçin Neler Gerekiyor ?

Vefkde istenildiği gibi kişinin adı ve doğum bilgileri veya fotografda yeterli oluyor

Okunacak duası varmıdır ?

Belli bir zaman aralığı doğrultusunda okumaları “medyum Burak” tarafından gerçekleştirilmektedir. Tek yapmanız gereken celbi üzerinizde taşımaktır.

Dikkat edilmesi gereken bir durum varmı ? (Alkol,özel hal vs.)

Kesinlikle yoktur.Gümüş bir kolye şeklinde taşıyacaksınız. Alkol özel hal ve diğer durumlarda olsanız dahi taşımanızda hiç bir sıkıntı yoktur. Su almaz kırılmaz ,bir aksesuar gibi üzerinizde taşıma yapabilirsiniz ,düşme durumunda bozulma şansı yoktur bu yönden avantajlıdır.

Peki tüm durumlar için yapılabilir mi ?

Elbette ayırma celbi ,soğutma celbi ,kısmet açma celbi ,şirinlik celbi ,evlilik celbi gibi bir çok amaç ve çeşitte yapılabilir.

833 YORUMLAR

  1. Ben de celb yaptırdım burak hocama çok şükür arada arıyor 49. Günümdeyim inşallah Allah’ın izniyle herşey güzel olacak sabırla bekliyorum Allah razı olsun burak Hocam sizden…

  2. valla arkadaşlar ne olduysa taşımaya başladıktan sonra oldu ilk başlarda normal gibiydi ama sonradan celbin etkisi olduğuna inandım büyük laflar etmişti kocam asla dönmez diyordum şaşırtıcı bi etkiyle geri geldi bağlandı çok üzür diledi pişman olmuş bende zaten amacım çocuklarım yuvam dağılmasın diye celp etkili yükümlülüğüde yok sadece taşıdım ve günleri saydım burak hocamın dediği günlerde ona hatırlattım okumalar yaptı

    • Biz de sevgilimle bir iyi bir kötüyüz nihayetinde ayrıldık ben de Burak beye başvurdum henüz hazırlanıyor sanırım haftaya bana ulaşacak. Umarım bende de etkili olur tek dileğim bu

    • Nazan hanım merhaba, yorumunun üzerinden sanırım 3 sene geçmiş hala etkisi devam ediyor mu? Eşimle sorunlarımız var celb yaptırmayı düşünüyorum ama kalıcı bişey mi bilmek istiyorum.

  3. benim celbim 49 günden sonra etkiyi göstermeye başladı burak hocama yazdım 90 a kadr beklemem gerektiğini söylemişti bekledim sonra bana yaptığı işleme bakım yaptı tutmuş bikaç ay oturur demişti oldu önce Allhın sonra burak hocamın sayesinde yuvam kurtuldu dağılmaktan çok müteşekkirim.

  4. benmde arkadaşım eşi için yaptırmış memnun kalmıştı baya. tavsiye üzerine burak hocayla tanıştım yarından sonra celb çalışması başlatacağız hayırlısıyla inşallah

  5. Slm.arkadaslar. Benim bugun okumam oldu 2 . suan bi iyi bi kotu dengesiz ilerliyoruz. Burak hocanin danisiyom hwp normalmi diye. Wvwt doyir sadece ondan bwkle diyir adimlari ama ben dayanamiyom gene gun icinde ariyom msj atiyorum .tek dilegim geri swvgisinin olmusmasi..Allah hepimizin yardimcisi olsun ?

CEVAP VER

Yorumu Giriniz
İsim Giriniz